Istanbul'a gelsem kalacak yer ve iş bulabilir miyim nerde nasıl?

bilgisi olan var mı.. ne tür iş.. valla bi macera olsun diye çantamı alıp çıkıcam evden

Güncellemeler:
yorumlardan ürkmedim değil :D ama cin gibiyimdir emin olun.. istanbulu ben çarparım o kadar.. yani yok mu bi ümit.. yani yorumlarınızı genişletirseniz beni çok mutlu edersiniz

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• kardeş 10 yıl kadar geç kalmışsın, 10 sene önce sanayi falan vardı da artık herşey otomasyona döndü, İstanbulun çeyreği işsiz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• başka memleket mi yok ayrıca yaz sezonu deniz kıyısı tatil beldeleri senin için daha iyi olur yabancı dil felan gelişir

0|1
    0|0
  • akıllı birisin belli yazlık bölgelere gidersen daha kolay iş bulursun iyide kazanırsın kalacak yerde temin ederler. otellerle irtibata geçip gitmeden araştır . istanbulda artık ekmem aslanın miğdesine indi iş burdakilere varda sende gel bulursun arkadaşım. ne çok cesaretiniz var anlamıyorum

0|1
    0|0
  • Önce iş bul ,sonra istanbula gel

0|1
    0|0
  • Paran varsa kalacak yer çok bulursun :)

0|1
    0|0
  • Gelme.. Çok pis çarparlar adamı surada..

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Böyle böyle 20 milyon nüfus oldug*tgöte yürüyoz yollarda...gelmesen olurmu be hacı heaa

1|0
    0|0
  • gel ve bir tepeye çıkıp şöyle de "yenicem seni istanbul sen mi büyüksün ben mi büyüğüm" sonra da aksaray'da bir otele yerleş ve yeni hayatına başla

0|0
    0|0
  • istanbulu çarparım diyen çok ergen gördük, buralarda çarpıla çarpıla gezen...

bırak macerayı, otur evinde. istanbul acımasızdır.

0|0
    0|0
  • Taşı topğrağı altın derlerdi.Bide sen git gör bakim.Altın mı,bakır mı?

0|0
    0|0
  • Gelme.. Çok pis çarparlar adamı burada..

0|0
    0|0
  • gelde ebenının .. nı gör

0|0
    0|0
  • git git walla süper yer

0|0
    0|0
  • Aman hacı istanbulda yerin yurdun yoksa sakın gelmeyesin, çok sıkıntı çekersin

0|0
    0|0
  • yarı yolda kalırsın :)

0|0
    0|0
  • Al bakalım : link

0|0
    1|0
Yükleniyor...