Ahmet Kaya'yı özleyeniniz var mı?

selam arkadaşlar dostlar size bir sorum olcak

Ahmet kayayı özleyeniniz varmı acaba aranızda her türlü yoruma açığım

Güncellemeler:
tekrar soruyorum arakdaşlar

0|0
10|10

En İyi Erkek Görüşü

• birilerimiz hep kendi penceremizden bakarak yorumlar yapacaktır ... muhtemelen kimsede şahsi olarak sevmiyordur ahmet kayayı ama ben çok seviyorum... Ahmet kayayı anlamak ne istediğini bilmek Akıl ister...

onun dediği gibi gururla bakıyoruz dünyaya ...

link

1|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 10

• sesi güzel de kişiliğini hiç beğenmiyorum.

0|1
    0|1
  • kişiliği ile ilgilenmiyorum ama şarkılarını seviyorum yenilerini de isterdim bazen çoğu duygularımıza tercüman olabiliyor

0|0
    1|0
  • Evet kişisel olarak onaylamıyorum ama şarkılarını seviyorum.

0|0
    0|0
  • cok güclü bir sesse sahipti sarkilarini hala cok severek dinlerim !

0|1
    0|0
  • link :(

0|0
    0|0
  • Kendisinden nefret ederim ama suskunlarda çalan parçaları hoş

1|0
    2|0
  • Şarkıları güzel

0|1
    0|0
  • severim kendisini evet

0|0
    0|0
  • kişilik olarak sevmediğim biri. ama şarkıları gerçekten harika

0|0
    2|0
  • Sesini,şarkılarını,kişiliğini çok seviyorum.İdeolojisi kimseyi ilgilendirmemeli..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• KESİNLİKLE ÇOOOK ÖZLÜYORUM.BÖYLE BABA BİR ADAM BÖYLE BİR SES BİR DAHA GELMEZ VE FARKINDAYSANIZ PROTEST MÜZÜKTE AHMET KAYANIN YERİNİ TUTAN BİRİ YOK OLMASI DA İMKANSIZ ! ONU LİNÇ EDEN SERDAR ORATÇ GİBİ ZİBİDİLER HALA ORTALIKTA AMA HACETTEPEDE GEREKEN CEVAP VERİLDİ O YARATIĞA! ÖZLÜYORUZ GÖZÜM :(

0|1
    0|0
  • Ahmet Kaya özlenmezmi Ahmet Kaya gelmiş geçmiş en iyi sanatçıydı sanatçıdan öte duyarlıydı ülke sorunlarına

0|0
    0|0
  • Siyasi görüşleri dolayısıyla sevmiyorum sesi güzel olabilir ama dünyanın en iyi sesine bile sahip olmuş olsa sevmem...

0|0
    0|0
  • kendisini pek sevmezdim ama şarkılarını dinlerim bunun için de özlemeye gerek yok sanırım, internet sağolsun

1|0
    1|0
  • link alsaydın beni de yanına...

1|0
    2|0
    • bu dünyada karakteri kişiliği sevgisi olan kimin kıymeti bilinmiş ki ...AHMET KAYA candır...

• ben severim ahmet kaya'yı keşke ölmeseydi de yeni yeni şarkılarını dinleseydik dediğim olur arasıra..

0|0
    0|0
  • sevmem kendisini

1|0
    1|0
  • Hayır ve asla (:

1|0
    2|1
  • güzel şarkıları vardı, evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...