Being Human izleyen var mı?

Yeni başladım izlemeye. Şimdilik vasat üstü gibi.
Diğer sezonlar nasıl? Devam etmeye değer mi sizce?

Daha önce bayıla bayıla game of thrones, true blood, arrow falan izledim.

0|0
3|12

En İyi Kız Görüşü

• Merhaba,

Acaba İngiliz versiyonunu mu yoksa Amerikan versiyonunu mu izliyorsunuz? Asıl olan İngiliz versiyonu: 2008-2013 yılları arasında BBC'de 5 Sezon olarak yayınlandı ve geçtiğimiz yıl final yaptı. İngiliz versiyonunun özellikle kadro değişmeden önceki ilk 3 sezonu gerçekten çok başarılı; klasik vampir- kurt adam hikayelerine yeni bir bakış açısı getiriyor.

Amerikan versiyonu ise 2011 yılında Being Human UK'den uyarlanarak Amerika SyFy kanalında yayınlanmaya başladı. İlk başlarda orijinal hikaye ile paralel ilerlese de daha sonra bambaşka bir yönde ilerledi.

Sonuç olarak orijinal olan İngiliz versiyonunu özellikle tavsiye ederiz ki bu dizi Hobbit üçlemesinde de yer alan "Aiden Turner" isimli başarılı (ve de oldukça seksi) oyuncuyu da tanıttı bizlere.

0|0
    0|0
    • Ne güzel cevap yazmışsınız yahuu :)
      Amerikan versiyonunu izliyormuşum ben :)

Erkekler Ne Diyor 12

• Güzel bir dizi aralarında geçen diyaloglar falan her zaman çok tatlı izlenebilir ama hiçbir zaman seni böyle saatlerce ekran karşısına bağlamasını bekleme, acayip bağımlılık yaptı diyebileceğin bir dizi değil ama dediğim gibi hiçbir zaman da vasat olmuyor, çoğu zaman da güzel şarkılar çalıyor o da bir artısıdır bence

0|0
    0|0
  • Yabanci dizilerle aram yok ben daha cok sirlar dünyası gerçek kesit beşinci boyut ve mahmut tuncer show izliyorum <3 asdfghjkl

0|0
    0|0
    • Hahaha çocukken bende izlerdim:D

• Yok be sak ettim genelde film izlerim sadece presion break in 3 asezonunu izledm ama efsaneydi izlemeni tavsiye ederim

• Ergen dizisi onlar Fiamma!
    Sana daha sağlam diziler gerek...

0|0
    0|0
  • Sıkıcı, yastıkla boğuşuyordum onu izlerken.

Doctor Who iyidir herşeye rağmen ar you kola.

0|0
    0|0
  • Ya ben arrow u izlemeyi düşünüyorum Ma dediğini bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • yok izlemedim

0|0
    0|0
  • Kanka sadece sherlock derim. dd

Yok çok istersen dexter arrow Fargo nuda izle :)

0|0
    0|0
  • kotu...

The Strain var tavisye ederim

0|0
    0|0
  • Ben pek beğenmedim onu değiştir bence

0|0
    0|0
  • izlemiyorum

0|0
    0|0
  • Devamida vasat boşuna izleme the strain, theoriginals, teen wolf tavsiyelerim

0|0
    0|0
  • Hannibal tavsiye ederim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İzlemedim , izlediklerin güzel olduğuna göre heralde bu tercihinde yanıltmaz.

1|0
    0|0
  • gereksiz

0|0
    0|0
Yükleniyor...