Hayatınızda izlediğiniz en güzel film hangisiydi?

En çok keyif aldığınız, korktuğunuz, ağladığınız, güldüğünüz paylaşımda özgürsünüz :)

0|0
11|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• coma yı çok severim ama dizi olarak en çok güldüğüm leyla ile mecnun var.
    film olarak olmadığından dizi yazdım

0|0
    0|0
  • Engelli öğretmeniyim bu yüzden Benim Dünyam filmi ilgimi çekmişti. görme engelli ve sağır bir kızın hayatını değiştiren bir öğretmeni anlatıyor... baya duygulandım ve suçluluk hissettim kendimde

0|0
    0|0
  • İntihar Odası. Berbat bir psikoloji bıraktı bende.

0|0
    0|0
  • fanaa

0|0
    0|0
  • fantastik filmleri sevdiğim için the host

0|0
    0|0
  • Black swan

0|0
    0|0
  • V For Vendetta , Şeytanın Avukatı

0|0
    0|0
  • ikiz hayat

0|0
    0|0
  • Evil dead kan vahşet :D :P

0|0
    0|0
  • Kesinlikle Hachiko, 4 kere izledim yani sen düşün artık:D

0|0
    0|0
  • En güzel demiyelim de, en güzellerinden biri;
    Aşk Şimdi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Will Smith-Umudunu kaybetme. :)
    Birde Sean Connery-Red october, Çocuklugumda çok begenmiştim, Çekildigi yıla göre çok iyi bir film aslında.
    Şimdiki aksiyon filmlerinde görmedigimiz halt kalmadıgından şimdi izleyince bayat geliyor insana.

0|0
    0|0
    • izlemeye çalışacağım paylaşımın için saol

• ünide okuyorum ev tuttum boş zamanım çok olucak ozaman izliycem hocam:)

• Film çok hocam, Ben ufaklıgımdan beri çogu filmi izledim. İzleyecek film pek bulamıyorum. Benim gibi degilsen film bulma konusunda zorlanmasın. Sana şunu çok rahat söylebilirim Denzel Washington un tüm filmleri izlenir. Will smith de öyledir. birkaç isim daha yazayım sana google a aratırsın. Matt Damon, Mark Walhenberg, Bruce Willis, Angelina jolie Brad pit filan onları hiç söylemiyorum :) Matt Damon un Son ultimatom serisi tam isimlerini hatırlamıyorum, o serinin son filminin adıda olabilir son ultimaton tam emin degilim :) Kesinlikle izle ama pişman olmazsın :)

• agladıgınz ve guldugunuz kısımlarını alırsak son zamanlarda 3 idiots sanırım

0|0
    0|0
  • battleship

0|0
    0|0
    • Güzel film kanx oda:d

• Rihanna nın oynadıgı film mi? İzledim galiba fena degildi ama başyapıtda degildi oysa eger :)

• v for vendetta...
    Az önce bir daha izledim kaçıncıya seyrettiğimi hatırlamıyorum

0|0
    0|0
    • Sonda güel bir söz söylüyordu kurşunlandığı sahnede ne söylüyordu hatırlıyormusun?

• hatırlamaz mıyım :) bu maskenin altında etten fazlası var bir fikir var ve fikirlere kurşun izlemez.

• aynen çok etkileyici bir söz bende hatırladım şimdi:D

• ismini hatirlamiyom bir tesisatci bide kadin vardi almanca konusuyolardi izlerken hic sıkılmadim 20 dk flnda kurgusunu cok begendim

0|0
    0|0
  • geleceğe dönüş serileri

0|0
    0|0
Yükleniyor...