İstanbul'da Korsan kitap satan yerler neresi?

Öğrenciyim haftada 3-4 kitap okuyorum rahatlıkla. artık orjinale para da yetmiyor. paramda yok onun için ucuz makul fiyata kitap satan yerler olarak önerebileceğiniz yerler var mı? üsküdardayım ona göre söylerseniz :))

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Üsküdar Ümraniye dolmuslarinin kalktığı yer kitaplar 5 lira 10 lira süper

0|0
    0|0
    • korsan arıyorum ama ben o dediğin yeri biliyorum onlar ikinci el :/

• tamam oraya da gideceğim.. korsan di mi onlar?

• Korsan ama söyle deyim
      korsan Hayır :D orjinal al orjinal

Kızlar Ne Diyor 2

• Angara olsa mis gibi oldunlar var

0|0
    0|0
  • Üsküdar ı bilmiyorum ama geçen pendik e gittim. Her sokağın ortasında tezgah vardı ya. Yuh anasını adamlardaki cesareti s*k ya...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Merhaba öncelikle aynı durumda biri olarak bir iki tavsiye vermek isterim.

Korsan kitaplar orijinalinin aynısı şeklinde olup daha ucuz yollardan, telif hakkı ödemeden basılan kitaplardır. Bu kitaplara ne kadar rağbet edersek kitap çeşitliliğine o kadar darbe vurmuş oluruz. Yani diyelim ki X kitabının korsanını alıyoruz. Ve ülke genelinde bu yaygınlaşıyor. Devamı niteliğinde olacak Y kitabı bu sefer satış azlığından dolayı çıkmayacaktır. Olan Y kitabını bekleyecek olan kesime olacaktır.
    Peki alternatifleri nedir:

-İstanbul gibi bir yerde çok fazla kütüphane olduğu için oradan edinebilirsiniz.
    -Yine İstanbul'da çok fazla sahaf olduğu için her kitabı bulacağınıza eminim. İkinci el kitapların çoğu çok yeni duruyor. Ve fiyatı da ucuzdur. Bu benim tavsiyem.
    -Elektronik kitap uygulaması : Bu uygulama kitabın basım masraflarını çıkarıp sadece içeriğini almamız için olanak sağlar. E reader, tablet, telefon gibi cihazlarda okunabilir. Bu sayede tasarruf ederiz.

Demem o ki her aldığımız korsan kitap ülke olarak götüreceği gibi bir çok alanda yeni kitapların çıkmasına bir darbe olacaktır.

Hoşça kalın.

0|0
    0|0
    • 2. el de alıyorum tabiki ancak bazı kitaplar bulunmuyor her zaman ikinci elde. O yüzdendir ki ben ya kitap okumayacağım ya da korsan alacağım başka bir çaresi yok. E-kitap okumaktan ise zevk almıyorum, odaklanamıyorum kitaba.

• korsana hayır !!!

0|0
    1|0
  • korsan alma, paran yetmiyorsa 2. el al sahaflardan.

0|0
    0|0
  • Kadıköy akmar pasaji kitapci dolu iknci el bulursun hem de orjinal hak ta yememis olursun

0|0
    0|0
Yükleniyor...