Sizi en çok etkileyen sözü yazar mısınız?

İnsan nedir bilir misin olric? -Nedir efendimiz? “-Ağaçları kesip onlardan kağıt yapan sonrada o kağıtlara "Ağaçları Koruyunuz" Yazandır...

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• "Biraz biraz anlıyorum ki,
    Yüzler eller, o terli vücutlar filan
    Her şey plastikmiş biraz.."

Turgut Uyar

..

"Sorma bana "ne kadar seviyorsun" diye. O kadar işte!
    Tavanı kadar sokağın, dibi kadar cehennemin."

Nazım Hikmet

..

"Her şey boştur, bu bahçe, bu şehir ve ben. Eğer siz, birdenbire bunun farkına varırsanız o sizi hasta yapar. Her şey rüzgar gibi sizi alıp götürür. Baş dönmesi, mide bulantısı budur."

Sartre

..

"Fakat güzellik, yani gerçek güzellik zekice ifadelerin başladığı yerde son bulur. Zeka bir aşırılık halidir ve yüzün kendine özgü uyumunu yok eder."

Oscar Wilde

..

"Bir genci bozmanın en iyi yolu, onunla aynı düşüneni farklı düşünenden daha çok saymayı öğretmek."

Nietzsche

..

"Kendin ol, sadece kendin, basitçe kendin…Ve hatırla, basitçe kendin olduğunu ilan ederken çok büyük bir risk alıyorsun. Hiçbir kalabalığa, hiçbir sürüye ait değilsin. Bunun riskli olduğunu gayet iyi bilerek, kendinin bir birey olduğunu ilan ediyorsun."

Osho

..

"Bunca boş konuşan insanın arasında dilsiz olmak engel değil, devrimdir."

Özdemir Asaf

..

"Sevgi, aslında makyajlanmış cinselliktir.
    Aşk ise artık makyajdan tanınmayacak hale getirişmiş libidonun ta kendisi."

Feridun Bolkan

..

"Sadece sıkıcı insanlar sıkılır."

"Kızlar uzaktan iyi görünüyor, güneş elbiselerinde ve saçlarında parlıyordu. Ama yakınlaşıp ağızlarından akan beyinlerini dinleyince silahlanıp yeraltına gizlenmek istiyordum."

”Aşık insanlar, genelde alıngan ve tehlikeli olurlar. Perspektiflerini ve mizah duygularını yitirirler. Sinirli, kafadan çatlak olurlar. Hatta katil bile olabilirler.”

Charles Bukowski

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Belki bir kitabin ayni sayfasinda aglamisizdir iste bu haberimiz olmadigi halde dunyanin en gezel karsilasmasi olabilir.. sabah uykum
    Ve su bir gercekki etrafinizda kimse yokkenki yalnizliginiz bir kalabalk icindeki yalnizliginizin yaninda bir hictr.. sabah uykum
    Belki de bir sarkinin notalari olarak dogduk. seni sarkinin sonuna beni nakarat kismina koydular belki.. dillerde bn dolastim ama hep sonum sen oldun. Bitmeseydin iyiydi, lakin mumkun degildi.. sabah uykum
    Sevme hissini israf etmemeli insan kim ne kadar sevilmeye layiksa onu o kadar sevmeli... necip fazil
    Gorunuse aldanma hicbisey gorundugu gibi degildir: bugun hayat veren su yarin seni bogaibilr... mevlana
    ... ve daha milyonlarcasi

0|1
    0|0
  • VAHŞET HER YERDE ULUORTA SERGİLENİRKEN SEVİŞMEK İÇİN SAKLANMAK ZORUNDA OLDUĞUMUZ BİR DÜNYADA YAŞIYORUZ
    -JOHN LENNON

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bugün ki aklım olsaydı dün yaptıklarımı yapmazdım,
    Ama dün yaptıklarımı yapmasaydım bugün ki aklım olmazdı..
    (Yunus Özyavuz)

0|1
    0|0
  • güzeli güzel yapan edeptir, edep; güzeli sevmeye sebeptir ;)

0|0
    0|0
  • İNSANIN SEVDİĞİNİ KAYBETMESİ DİŞİNİ KAYBETMESİ KADAR İLGİNÇTİR.

ACISINI O AN YAŞAR YOKLUĞUNU ÖMÜR BOYU...

0|0
    0|0
  • 1 saniyesine bile sahip olamadığımız şu dünyada fırıldak olmanın alemi yok. Merhum Muhsin Yazıcıoğlu

0|1
    0|0
  • ''İnanmak istemiyorum. Bilmek istiyorum.''
    Senin söz de fena değilmiş hani.

0|0
    0|0
  • Kendini geliştirmek bir mastürbasyondur! ağlıyacak kadar etkilenmiştim

0|0
    0|0
  • Çok sevme nefret edersin, nefret etme çok seversin.

0|0
    0|0
  • Acı derki yıkıl:-D

0|0
    0|0
  • Biz ne günler gördük
    ne kavgalar verdik
    bu da geçer ey koca reis

0|0
    0|0
  • Yemeğin Salçalısı Kadının Kalçalısı...

0|0
    0|0
Yükleniyor...