Neden insanlar gökyüzünde 400 milyon yıldız var denildiğinde inandıkları halde, yeni boyalı yazan yüzeyi elleriyle yoklarlar?

Neden insanlar gökyüzünde 400 milyon yıldız var denildiğinde inandıkları halde, yeni boyalı yazan yüzeyi elleriyle yoklarlar?

0|0
8|24

En İyi Kız Görüşü

• İnsanlarda her zaman olmuş ve olacak o deneme yanılma yüntemi. Yapabilecekleri deneyerek öğrenebilecekleri hiç bir şeye aaa öyleymiş diyip inanmazlar. Yani genel olarak

0|0
    0|1
    • ne dediğini anlamadım ama iyi cevaptır kesin :)

• yüntemi

• Yöntemi. Hızlı yazınca saçma yazım hataları yapıyorum

Kızlar Ne Diyor 7

• Çünkü bu bilgiyi nasa verdiği için

0|0
    0|0
  • :D Burası türkiye biz de ortam böyle desem

0|1
    0|0
  • Yıldızları sayamıyoruz çünkü sayabilsek onuda yapardık

0|0
    0|0
  • yıldızları elleriyle yoklayamadıkları için olabilirmi :)

0|0
    0|0
    • Bilmem olabilir mi?: )

• ha sen kafası çok çalışan biri olduğun için espriyi anlayamadın br türlü.. sorunu ciddiye alarak değil tiye alarak cevap verdiğimi anlatmaya çalışıcam şimdi sana ama boşuna yorulucam o yüzden neyse sen yıldızları saymaya devam et :)

• Ti ye almak böylemi oluyor la :))
      Ben nereyi kaçırmış anlamamış anlatamamışım. :)
      Neyse hadi bay :D

• sanırım kurumuş mu diye çok tuhaf varlıklarız biz :D

1|0
    0|0
  • Haha cidden inanmazlar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• 400 milyon tane olduğuna inanmıyorum ama yeni boyanan yüzeyi ellemek nedir ya :)

1|0
    0|0
  • Çünkü ne zaman yazıldığını bilemeyiz. Yeni boyalı yazmıştır ama 5 saat önce koymuştur oraya :D

1|0
    0|0
  • Hissetmek doğamizda var.

0|0
    0|0
  • Enteresan bir bakış açın var sevdim senn karakterini daha deminki soruda çok iyidi :D takip edeyim bari duur :D

1|0
    0|0
    • Ahahah :DD:

• Tamamm onlarda güzel karakterin çok tatlı ya bayılıyorum böyle insanlara :D çok çekici geliyor bana

• Tesekkurler :))

• İnsan bilmediğine inanır. Bildiğini kontrol eder. hakkaten öylemi diye.

1|0
    0|0
  • Googleden ilgnc sorulara bakmissin :D

1|0
    0|0
  • çünkü insanın bir güdüsü olarak görmediği şeye inanmaz fakat dinler bunu çok iyi bastırmıştır yüzyıllarca. göremediğimiz ve/veya uzanamadığımız şeyi okeyleriz fakat karşımızda olan bir şeye inanmak için 5 duyu organımızla güdüsel olarak kontrol ederiz.

0|0
    0|0
  • Yıldızları sayamaz, gozlemleyemez, o donanımı yoktur. Mecbur inanır.

1|0
    0|0
  • Bunu nasil birbirine bagladin

0|0
    0|0
  • Eğer insanlarin okadar yildizi sayma sansi olsaydi emin olsayarlardi, boyali olup olmadigini kesinlestirme sanslari var. bu icten gelen bisey sanırım

1|0
    0|0
  • Yıldızlara dokunamazsın ama boyanın koruyup kurumadığını elinle kontrol edebilirsin ve insanlar hep ulaştıklarına inanamazlar. Ulaşamadıklarına inanmak zorunda kalırlar.

1|0
    0|0
  • İnsanlar inanmak istemez kandırılmak ister..

0|0
    0|0
  • kurumusmu diye

1|0
    0|0
  • :O ibretlik tespit ama dogru. :D

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|1
    • la leblebitozu :)) Güzel caps aradın mı çok :) Yoksa halil hazırda kullanırım ben bunu diye bekletiyomuydun?
      Kaç kişiye gönderdin la? :)

• Peki. Teşekkür ettim bende ve önünde saygıyla eğiliyor bir ceketim olmadığı için pantolonumun fermuarını çekmekle yetiniyorum. by ;)

• Adam ezberlemişte gelmiş.

• bu şunun gibi evde ekmek var mı yok hiç mi yok:)

1|0
    0|0
  • Neden insanların güvenleri sarsılır ,?

0|0
    0|1
  • Yıldızları sayamazlar. Elleyemezler. Ama boyayı elleriyle kontrol edince anlarlar.

1|0
    0|0
  • sayabilme şansları olsa inanmazlardı. farkı bu. bazı şeyler körü körünedir.

0|0
    0|0
  • iş olsun dıe sanırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...