En iyi korku filmini önerin?

aşırı kokucagım bir film önerir misiniz?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• paranormal activity

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Yapılmış en iyi korku filmlerinden biri olarak The Conjuring'i önerebilirim. Saw filminin yönetmen ve yapımcısı James Wan'ın akıllara durgunluk veren filmi. Konusu tamamen gerçek ve yaşanmış. Ed ve Lorraine Warren adlı çiftin başından geçen bir olay anlatılmaktadır. Çift, Amerika'da yaşıyor ve doğaüstü olayların araştırılmasıyla ilgileniyordu. Halk arasında şeytan çıkarma filanda denir yaptıklarına. Bu film, çiftin başlarından geçen onlarca olaydan sadece bir tanesini ele alıyor. Çok başarılı bir yapım olduğu aşikar.

0|1
    0|0
  • Koleksiyoncu 1-2 iyidir. Her gun ayni gun diye bir madende gecen film vardi oda iyidir. Son durak serisi. Heh son olarak kuzularin sessizligi, bir an aklima gelince bulundugum ortamda karanlik kalktim lambayu actim la hshdh ,))

1|0
    0|0
  • en iyi korku filmini bilmiyorum ama
    silent hill 1 ve 2 benim etkilendiğim korku filmidir

1|0
    0|0
  • Cinnet.

1|0
    0|0
  • seytani racim cok korkunc turk filmi hem

1|0
    0|0
  • Zamanın Sonundaki Ev ; sonunda agladım.

1|0
    0|0
  • Korku filmi hastasıyımdır. Şimdiye kadar izlesiğim en iyi korku filmi. Ruhlar Bölgesi 1. side aüper 2. side mükemmle. Tek başıma izliyodum alttan hafif fon müzikle izlesim si düşünün.

0|0
    0|0
  • korku seansı son zamanlarda izlediğim en iyi korku filmiydi.. hem gerçek bir hikayeden alınmış hem de ımdb puanı yüksek
    www.vipfullhdfilmizle.com/.../

0|0
    0|0
  • Türk filmi olarak kendin izlediğin de gece korkarsın tahminen.
    Dabbe cin çarpması
    Saygılar :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Evil Dead (şeytanın ölüsü) eski versiyonunu izle yeni versiyonu beş para etmez.

1|0
    0|0
  • Katil bebek Chucky asdfs 😄

1|0
    0|0
Yükleniyor...