Burçlar ve rüya tabileri çok saçma değil mi?

Ya şimdi bakın ciddi olun. Burç okurken size yaklaşık 5 cümlelik bir paragraf veriyorlar ve okurken aralarında size uymayan şeylerde oluyor sonra size uyan bişi gördünüz mü hemen ohaa laan falan oluyorsunuz. Ya x cümlesi sana uyar y cümlesi başkasına. Bu olasılık. Mesela diyor ki yakın zamanda maddi sıkıntın olacak. l*n insanlar hep sıkıntıda ak. Olmassa bile her an bu duruma düşüyor herkes borç içinde zaten. Hep böyle genel şeyler yazıyorlar ki kafa özümzesin. Gelelim rüya tabirlerine. Geçen rüyamda horoz eti yiyordum bakayım dedim merak ettim ne yazmışlar diyor ki maddi sıkıntılarınızda düzelme olacak diyor sonra birkaç şey yazıyor işte şöyle olacak böyle olacak falan ondan sonra diyor ki maddi sıkıntı da olabilir Hoppalaaaa. Şaka mı l*n bu. . Ana avrat soy ağacına kadar sövdüm üzerlerine afiyet. Adam mı yiyorsunuz siz. Bunları okuyup vaktini harcayanlar bir daha düşünsün hakkaten bizleri mal yerine koyuyorlar.

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Burçlar ve rüya tabileri çok saçma değil mi?
    Saçma.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Rüya tabiri var kardeşim sen ne saçmalıyosun. Hz. Yusuf bile rüya yorumladı. Sen gidip uyduruk yerlerden yorum oku burada artistlik yap. Burçlar da islamiyette yıldızname var. Günlük yorumlarınıda bunu bilen doğru yapar. Genel bilgiyi ise gökyüzü ile ilgilenen birçok kişi. Saçmalamaktan vazgeç

0|0
    0|0
    • Hz yusuf döneminde mi yaşıyoruz kardeş

• Etmemiş işte o saçmalarının eline düşmüş. asıl soru burç ve rüya tabirleri sana ne kazandıracak bence hiç bişi kazandırmayacak

• Kazandırması gerekmez..

Yükleniyor...