İlham perisini nasıl çağırıyorsunuz?

Müzik, resim, yazı işleriyle uğraşan arkadaşlar ilhamınızı kaybettiğinizde nasıl tekrar motive olup o işi devam ettiriyorsunuz ya da o periyi nasıl geri çağırıyorsunuz? Roman yazıyorum ama bir kaç aydır kalem oynatamadım. Varsa bir tekniğiniz paylaşırsanız çok makbule geçicek.

0|0
36

En İyi Kız Görüşü

• Güzel müzik dinle, yürü dışarda etrafını doğayı izle, gereksiz düşüncelerden arın ve rahat ol, ilham gelmiyor diye sıkarsan kendini gelmez zamana bırak rahatla sevdiğin birşeyler yap :) bende kaç haftadır resim yapmıyorum ilham perisi gelmedi bir türlü :)

0|1
    0|0
    • Bende ilk ay "zamana bırakayım" dedim ama aylar birbirini kovalıyor buda beni ürkütüyor:)

• Rica ederim dene mutlaka :) okulda kompozisyon yazarken hep böyle başlardım düşüncelerimi toparlamak elimde tutmak için bende etkili ;)

• Teşekkürler :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Resim çiziyorum. Uzun süredir dinlemediğim müzikleri dinlemek, yine uzun süredir konuşmadığım arkadaşlarımla konuşmak bir renk kazandırıyor. Ben böyle çağırıyorum, sende işe yarar mı bilmem ^^

0|0
    0|0
    • Müzik giriş anımda etkili olmuyor başladıktan bir süre sonra belki ama benim bir şekilde başlamam lazım:)

• romandaki olayları karakterleri saatlerce düşün bak noluyo sonra:)

0|0
    0|0
    • Bu dediğini yapınca yazmaktan vazgeçiyorum çünkü hayal ederken herşey daha süratli ve basit:)

• acaba roman sıkmış olabilir mi ki

• Aslında konu hoşuma gidiyor ben yazdığım halde merakda ediyorum ne olucağını ama evet dediğin gibide olmuş olabilir.

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben bir bayana aşık olduğumda geliyo keratalar :D Şiir konusunda yani

0|1
    0|0
  • kız arkadasıma bakmam yetiyo veya konusmam

0|1
    0|0
  • ben mesela gün ışığında gitar çalamam ilham gelmez gece karanlık çökünce herkes yatınca çalışırım böyle diyince de vampir gibi oldum mk asdaasda aha gitarım da bu vampiredragon090.deviantart.com/.../Vampire-Bat-Guitar-Cake-277467908

0|0
    0|0
  • nickini beğendim hacı japonca dünya demek güzel nick :))

0|0
    0|0
    • Evet biliyorum Japonya'ya epey bir ilgim var:)

• sen bir kaç bölüm kaçırmışsın galiba ondan :))

• iyi baklım hayırlı sınavlar :DD

• Ice Tea içiyorum.

0|0
    0|0
  • Se le na

0|1
    0|0
Yükleniyor...