Romeo ve Juliet oynayanınız var mı?

Hep merak ettiğim ve istediğim bir oyundu. Başrole çalışıyorum, kültür merkezi tiyatro bölümünde birkaç aya kadar oyunu hazırlamamız lazım. Jest ve mimiklerin doğal görünmesi ve makyaja yardımcı olacak, yenmesi gereken yiyecekler filan varmış. Bir bilginiz var mı?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Yenmesi değil , oyun esnasında zorluk yaratacak yiyeceklerin yenmemesine gerek var. Bunlar da fasulye gibi gaz yapıcılar , erik+su gibi motor bozucular , karpuz kavun gibi ani su baskınları yaratıcılar olmamalı.

Hopla konuş yürü tut kaldır indir esnasında ki oyun uzun malum, başrolde isen çok zor durumda kalabilirsin.

0|1
    0|0
    • başrol inş, cilt için bir gün öncesinde bol su içilmeli diye biliyorum, parlamaması için işte makyajla ilgili birkaç taktik. ama mimikleri çok hafif yaptığım için karşı tarafa geçmiyor. anlatabildim mi bilmiyorum ama anladıysan bir şeyler önerebilir misin?

• İyi şanslar, gözünde büyütme , kendini provalarda al , o devirdeki Verona'ya götür ve Lord Capulet'in bahtsız kızı ol. Gerisi gelecektir :) replikler de kısa zaten , hadi görelim seni , sonucu nasıl geçtiğini sonradan yazarsan buradan sevinirim :)

• tabii ki yazarım :))) görüşmek dileğiyle (umarım iyi sonuçlarla dönerim) bb

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 2

• Hep oynamak istediğim bir oyundu :)

0|0
    0|0
  • Pamuk prenses oynamıştık ben cadı olmuştum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...