Tarihi dizi film öneri?

sürekleyici tarihi dizi veya film önerisi istıyorum yalnıs fantastık olmasın game of thrones gıbı cengızhan donemındende ornek verırsenız sevınırım

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• aslinda bir kore dizisi var
    mogollar dönemi
    god of war ismi
    cok güzel:)

1|0
    0|0
    • surukleyıcı mı bırde saray ıcı cekısmeler var mı

• vıkıngs ızleöeyı dusunuyorum ama fantastık dıye nduydum

• cok güzel bence
      aslinda Davinci Demons biraz fantastik..

Erkekler Ne Diyor 6

• Bana göre yapılmış en iyi film sayılabilecek bir filmi önerebilirim:Schindler List. Steven Spielberg'in muhteşem üzerindeki yönetmenliğiyle Liam Neeson'un usta oyunculuğunun en uç noktada birleştiği film. Film,2. Dünya Savaşı sırasındaki Yahudilerin durumunu konu ediniyor. Konusu tamamen gerçek ve yaşanmış. Oscar Schindler adındaki bir yatırımcının önceleri kâr etmek için emaye fabrikasında çalıştırdığı Yahudilerin, bu fabrikayı ölüm kamplarına gitmekten kurtulmanın tek yolu olarak görmeleri ve bu aşamadan sonra işçi olarak fabrikaya sığınmaya çalışmaları sonrasında;Oscar Schindler'in aylarca zarar etmeyi göze alarak Yahudileri yanına getirtmesi ve korumaya çalışması anlatılıyor. Filmin süresi ilk bakışta insanı korkutur. Ama film izlenmeye başlandıkça "Hiç bitmesin bu film!" dedirtir. Ayrıca siyah beyaz bir yapımdır. IMDB Top 250'de 7. sıradadır. Son olarak. Oscar Schindler, Kudüs'te bulunan Yad Vashem Anıtı'nda ismi bulunan tek Nazi'dir

0|0
    0|0
  • The Tudors
    Da Vinci's Demons
    Mad Men
    Unsere Mütter Unsere Vater
    Band Of Brothers
    The Pacific

0|0
    0|0
  • AVARA filmini izlemeni tavsiye ederim hint filmlerinde devrim yapmış ve bollywoodun kurulmasına öncülük etmiş bir filmdir

0|0
    0|0
  • Vikings dizine bir bak. History Channel destekli. Tam istediğin gibi olabilir.

0|0
    0|0
  • yüzüklerin efendisi

0|0
    0|0
  • Marina

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...