Okuduğunuz en iyi kitap ne? Neden?

Benim "Kürk Mantolu Madonna-sabahattin ali"
Sıradan gözüken insanların aslında sıradan olmadığı susan konuşmayı sevmeyen insanların içinde aslında fırtınalar koptuğunu anlattığı için-(çok utangaç ve suskun biriyim)

0|0
22|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 21

• Mesleğim nedeniyle çok kitap okuma şansım oldu fakat içlerinden beni en çok etkileyen Paulo Coelho'nun Simyacı'sıdır. Nedeni insanın kendisini başka yerlerde başka bedenlerde ararken tam da yanıbaşında yastığının altında bulmasıdır...

0|0
    0|0
  • Kumral Ada Mavi Tuna.. Eşsiz bir kitap

0|0
    0|0
  • Sen Benim diğer yarımsın. çünkü bu kitapta kendimi buldum. utangaç bir kızın hayatı.. benimde öz güvenim zayıftır biraz..

0|0
    0|0
  • ömer faruk dönmez- hamza
    kitap kütüphanemin nadide eserlerinden. çünkü, okurken karakterini "hamza" yı o kadar kendime benzettim ki yani benim erkek versiyonum diyebilirim :)

0|0
    0|0
  • Sokak kedisi bob çünkü sokak çalgıcısı olan bir adamın apartmanda bulduğu kediyle hayatı değişiyor gerçek yasam hikayesi

0|0
    0|0
  • Ahmet Altan'ı hic sevmememe ragmen en uzun gece adli romanı ozeldir, en iyi sorusunun karşılığını veremiyorum ama en unutulmazi oydu. Gangren halini almis bir askı anlatıyor , kendi iliskime cok benzetmistim

0|0
    0|0
  • Kuran

0|1
    0|0
  • Kürk Mantolu Madonna okuyup asla pişman olunmayan bir kitap iyiki okumuş okutmuşum diyorum yqni hangi kitabı okuyabilirim diye soranlara ilk bunu diyorum çok özel bir kitap

0|0
    0|0
    • ben de aynı kanaatteyim kitap satıyorum en çok okunmasını istediğim kitaptır :)

• En iyi kitap diyemem. Çünki daha okuyacaklarım var.. ama şu dakikaya kadar beni çok etkileyen kitapların başında Etel Lilian Voyniç - "Ovod" (ruscası böyle, türkcesini bilmiyorum) geliyor.

0|0
    0|0
  • Kürk Mantolu Madonna iyidir iyidir hemde çok :D

0|0
    0|0
    • özellikle sonunda dişi çürük olunca hava girer ağrı hisseder ya aynı ağrıyı kalbinde hissediyor...

• İki yeşil su samuru, çünkü hayatın kendisi, ayrıca çok yakından şahit olduğum olaylar anlatılıyor

0|0
    0|0
  • Tanrının Unutulan Çocukları hala kitaalığımda güzel bir kitap

0|0
    0|0
  • Sefiller, çünkü hayatın ta kendisini anlatan kitap!

1|0
    0|0
    • Öyle bir kitap yok milyarlarca var, her insan bir kitap

• O zaten hiç olmadı da evi de terkettim...

• Hıım benim gibi benim de hiç olmadı gibi bir şey. Evi niye terk ettin?

• Ayşe kulin-Nefes nefese

0|0
    0|0
  • Nuray sayari parcalanan ruhlar 😊😊

0|0
    0|0
  • Stephen King'in ve Elif Şafak'ın kitapları

0|0
    0|0
  • Elif Şafak - Aşk

0|0
    0|0
  • Hepsinin yeri ayrıdır bende

0|0
    0|0
  • Sineklerin tanrısı ve yes yerine orrayt demek caiz midir hocam biri komik biri eğitici

0|0
    0|0
  • elif safak ask cok guzel bir kitap

0|0
    0|0
  • Söz sevgilim, geldiğimden beri anladığım ve beni ağlatan bir kitap :'( hahaha

0|0
    0|0
    • neden? kitapta kendini bulmuş gibisin :(

• Yok ondan değil ama ilk severek okuduğum bir kitaptı ve çok güzel bir kitap aşkı o kadar güzel anlattı ki ağlamk elinde değil

Erkekler Ne Diyor 7

• Okuma kitabıydı ( okuma o k u m a okuma kitabi kitap okuma :D:D asfAFA:AF ) Asdfadadfa

0|0
    1|0
  • Parapsikolojiyle, sosyolojiyle, felsefe, tarih ve edebiyatla ilgili çok kitap okudum. Ama aralarında ki en iyi kitap

Timur'un Tüzükatı (Prensipleri)

ve

Mehmet Akif Ersoy - Safahat idi.

0|0
    0|0
  • Martin eden
    bir adamin idealleri ugruna verdigi mucadeleyi ve burjuva zihniyetini cok iyi anlatiyor tam bir klasik ve edebi dili de harika sikici tasvirler yok

0|0
    0|0
    • tasvirler cidden can sıkabiliyor çok haklısın ah o idealler ben ödül ceza sistemine inananmayan biriyim ama herkes birbirinin tepesine çıkarak yükseliyor ideal mi kaldı üstad :(

• lotr

0|0
    0|0
  • bir gun. david nicholls. muhtesem bir ask öykusu

0|0
    0|0
    • filmini izlemeseydim. kitabını okuyup o dünyayı yaşamak isterdim ama filmini izleyince okunması zor

• ömer seyfettin - kaşağı :)

0|0
    0|0
  • eric hoffer-kesin inançlılar (bütün ideolojilerin insan tarafından temel srçim mantığını anlatıyor)

0|0
    0|0
Yükleniyor...