Yamaç Paraşütü hakkında bilgisi olanlar?

Uzun zamandır yapmak istediğim şeylerden birisi Yamaç Paraşütü. Ama hiçbir bilgim yok. Nasıl yapılacak, tehlikeleri neler? gibi. Detaylı bilgisi olanlar lütfen mantıklıca anlatabilir mi?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Tehlikeli bişeyi yok pek. Zaten yanında mutlaka eğitmen bulunur o idare eder paraşütü sen uçmanın keyfini yaşarsın. Yamaç paraşütü fiyatları biz gittiğimizde 100 TL'den başlıyordu. Foto istersen epey tuzlu olabiliyor. Hatırladıklarım bunlar. İyi eğlenceler

0|0
    0|0
    • Fethiye fiyatlarını biliyormusun?

• Bahsettiğim Fethiye fiyatı ama Mayıs ayındaydı. Şimdi nasıldır bilmem. O zaman pek kalabalık değildi Ölüdeniz

Erkekler Ne Diyor 4

• thk nın şubelerinde var ücretsiz ayrıca paralı özel kurslarda var her yerde olmaz tepelik ve rüzgarın termiğin bulunduğu alanlarda yapılır.. ilk başta paraşüt açma kapama kontrolleri öğretilir tepeden süzülürsün ve inmeyi havada manevraları öğrenirsin sonra eğitim genişler termik ve dalgadan yararlanma (yamaç paraşütüyle yükselebilirsin) tehlikeli durumlar, meteoroloji en son akrobasi gibi... eğitim aşama aşamadır belli uçuş saatini dıoldurduktan sonra bir sonraki kursu eğitimi alırsın o şekil gider bildiklerim bu kadar

0|0
    0|0
  • ben yaşadım yamaç paraşütünü çok eğlenceliydi havada süzüldüm çok ta mutlu oldum bütün stresim sıkıntılarım gitti o an yaa tabi yanımda hoca vardı :-)

0|0
    0|0
  • Dagin yamacinda yapiliyo bunu bilmiycek ne var?

0|0
    0|0
    • Onu bizde biliyoruz ince detaylarından bahsediyorum.

• ınce detayı ben ılgılendırmez? ben bıldıgımı soledım?

• Neyse yinede sağol.

• Askerde denersin. d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...