Kızlara elektro gitarı yakıştırıyor musunuz?

Sizce bir kıza elektro gitar çalmak yakışır mı :) eğer yakışmaz diyorsanız, size göre bir bayana en çok hangi enstürman yakışır

0|0
3|30

En İyi Erkek Görüşü

• Harikaaaaaaa olur bence, arkadaşımın bir elektro gitarı var (bebeği gibi bakıyor) arada bir çalıyorum gerçekten çok farklı bir havası var. Ben genelde klasik çalardım o bozuldu gitti şimdi para biriktiriyorum güzel bir elektro gitar alacağım bence çalıyorsan devam etmelisin.

0|0
    0|0
    • Ben ilk zamanlar gitarımın kenarını çarpan arkadaşımın başını duvarlara sürtcektim o derece kıymetliydi gitarım :D bilmişlik gibi algılamanı istemem ama para biriktiriyosan eğer sabret biraz ve en iyisini almaya çalış :) ben ilk zaman ucuza aldım diye sevinirken 3 ay sonra değiştirmwk zorunda kaldım :)

• Teşekkürler :)

• Ne demek :)

Erkekler Ne Diyor 29

• Evet hemde çok..
    Mesela Avril Lavigne
    o bütün müzik aletlerini çalabiliyor..

1|0
    0|0
    • Mükemmel bir şey keşke herkes avril kadar yetenekli olabilse :)

• aslında imkan olsa her kız böyle güzel yeteneklere sahip olabilir değil mi...
      ben bir rock grubu kurmak isterdim... hayalimdir... ama güncel hayat iş-güç olduğundan bunlar hayalden öteye geçemiyor... ama en azından normal gitar akustik gitar çalabilmeyi çok isterdim ^_^

• Pek çok kişinin hayalidir bir rock grubu olması :) inşallah yaparsın bir gün :)

• Yan flut veya arp

1|0
    0|0
  • Ben bir kadına en cok kemanı yakistiriyorum inanilmaz hosuma gidiyor

0|0
    0|0
  • Of hemde nasıl.

0|0
    0|0
  • Nasıl söylesem bilmem ki..:(

0|0
    0|0
  • Baglama ve keman, piyano da iyi olur bak :) klasik gitarda var, hersey yakisiyo tribini yediklerime :D

0|0
    0|0
  • Bence bir bayana en çok keman yakışır. Elektro gitarıda yakıştırmıyorum.

0|0
    0|0
  • Elektro yakışır ama mal mal çalanlar oluyor kızlardan sinir oluyorum. 2 akor öğrenmiş şarkı çalıyorum diye geçiniyor.

0|0
    0|0
  • keman güzel yakışıyor elektro gitarda yaklaşıyor şebnem ferah çok çekici oluyor mesela gitarıyla

0|0
    0|0
    • Zaten bana kalırsa şebnem ferah her bayanın idolü olabilecek biri :) açıkçası şebnem ferahı çok sevdiğim için elektro gitar çalmaya başladım :D

• Teşekkür ederim :)

• Ben teşekkür ettim :)

• Bayan narinliği ve zarafetiyle öne çıkar bu durumda keman çok hoş durur tabi bu benim fikrim ben keman kursuna giderken tek erkektim :D Sanki ne kadar güzel kız varsa toplanıp keman öğrenmeye gelmiş gibiydi manzara :D

0|0
    0|0
    • Keman çok yakışıyor bayanlara bu su götürmez bir gerçek ama rock-metal tarzı ilgimi biraz daha fazla çektiğinden dolayı elektro gitara yöneldim biraz da :)

• yakıştığı için çalacaksa çalmasın..

0|0
    0|0
  • yakışır nie yakısmasın sebnem ferah a cok yakısıyro

0|0
    0|0
  • saksafon
    keman
    çello
    piyano gibi ens. yakıştırıyorum ama bu bakış açısı doğru bir bakış değil işin açıkcası
    klasik ve elektro gitarı kaba buluyorum kızlarda hele erkekler gibi özenip sağa solu attırma hareketleri falan nebiliyim öyle iştee

0|0
    0|0
  • bir kızın NİRVANA ya ulaşmış halidir. KESİNLİKLE YAKIŞIR.!

0|0
    0|0
  • hayır. kız dediğin bas çalar. (marta altesa)

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim :) ama korey cooper ya da şebnem ferah da iyiler bence

• yani haklısın hacı ama ben sebnemin basçısı gibi cool kadın da görmewdim ya. size bas çok yakışıuor harbiden.

• O kadının eline kimse su dökemez tabi :)

• Bu kadına eskiden bir çok erkek aşıktı ben açıkcası yakıştırıyorum herkesin bir zevki var :)

The Cranberries - Zombie dinle :)

0|0
    0|0
    • Dinledim ve çok severim o parçayı :) ben de korey cooper ve şebnem ferah çok severim :)

• Atılmıyo ki atılsa atıcaktım

• Atma :) WhatsAppdan at daha iyi..

• Keman hoş olur :) bkz. Lindsey Stirling , hastasıyım.

0|0
    0|0
    • Daha çok metal-rock dinlemeyi sevdiğimden korey cooper ve şebnem ferah daha çekici geliyor bana ama keman cidden çok yakışıyor bayanlara o konuda haklısın :)

• Cok seksi olanlarda var ama bazilarinda itici duruyo.

0|0
    0|0
  • Elektro gitar yakışır. Keman, arp ve piyano daha çok yakışır kanka

0|0
    0|0
  • valla kemanı çok yakıştırıyorum.

0|0
    0|0
  • BENIM SANATIM önce görmem lazım senı ;))

0|0
    0|0
    • Çok iyi değilim ama çok seviyorum ve kendimi geliştirmwyi çok fazla istiyorum :)

• Elektrodan başladım 6-7 ay falan oldu :) ilk başta düşünmedim değil klasikten başlamayı ama hocam falan da zaman kaybı olur deyince direk elektro çalmaya başladım :)

• iyi ozaman ;))

• Bence olmaz elektro -- piano cok iyi oluyo bayanlara

0|0
    0|0
  • şu şebnem ferahın yanında elektrogitar çalan bir hatun var uff bitiyorum ona

0|0
    0|0
  • Eskiden annem oglum calma sunu elektrik carpar diye kizardi:))))

0|0
    0|0
  • bir elinde pedal setupu bir elinde elektroooo gitar ahh ahh yolo

0|0
    0|0
    • bir de güzel sololar attı mıı :D

• amfını sat en kısa surede onun yerıne bır ses kartı alıp bılgısayardan calıp kaydedebilirsin

• Tamamdır yaparım teşekkür ederim önerin için :)

• Bence piano ya da klasik gitar olabilir.

0|0
    0|0
  • göğüs dekoltesi varsa her erkek sever :D

0|0
    0|0
    • O sevdiği gitar ya da gitarın nasıl çalındığı değil herhangi birinin göğsü olur ama o zaman :)

• çalamasanda olur demek istedim

• gitar yakışır bende çok istedim ama öğrenemedim bir türlü :)

0|0
    0|0
  • Kizlara en güzel saksofon yakısır :) calicak col iyi elleri ve agızları var :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Çalabiliyorsa yakışır zaten yoksa gııygıyıgygıygyy kafa şişirmesin
    Ama dersen sence ne olmalı bence bateri

0|0
    0|0
    • Zaten gitarla cidden uğraşan ve bu işe emek veren kişiler "çalıyorum" demeliler sadece. Yoksa ele alıp tıngırdatmayı herkes yapabilir. Bateri de mükemmel fikir aslında :)

• Siyah oje siyah ruj ve siyah bir kıyafetle bence çok seksi oluyoruz

0|0
    0|0
  • Yeeeas

0|0
    0|0
Yükleniyor...