Bugün hangi sanatçı ölse üzülürsünüz?

Belki sanatkar demek daha doğru. Bir sanat dalında yetenekli ve çalışmalarıyla kabul görmüş bir iki isim söyleyiverin bakalım.

Kör ölür badem gözlü olur. Sanatın ve sanatkarların hayattayken değerini bilmemiz dileğiyle

Güncellemeler:
Tahmin ettiğim gibi hep ses sanatçıları geldi. Sanat anlayışımız neden bu kadar dar :)
Sanat deyince şarkı, spor deyince futbol..
Evet cevapları görelim :)

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• David Lynch, Christopher Nolan, Haluk Bilginer, Placido Domingo, Jose Carreras James Hetfield, Bruce Dickinson, Julia Fischer, Robert de Niro, Al Pacino, Çetin Tekindor, Jack Nicholson, Vince Gilligan, Bryan Cranston, Hugh Laurie, Angelo Badalamenti, Hugh Jackman, Kevin Spacey, Robert Duvall.

Bu arkadaşlar dışında ölümüne üzüleceğim sanatçı pek yok. Nitekim bunların da çok az bir bölümüne gerçekten üzülürüm :)

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• Öncelikle tüm sanatçılara saygılarımı sunarım.
    Hemen hemen bir çok sanatçı ölse üzülürüm. Çünkü mutluyken de üzgünken de şarkılarda buldum ben duygularımı. Bana mutluluk veren , beni ifade eden bir çok türkü dinledim hala da dinliyorum. Ama verdiğiniz soruyu düşündüm fakat ne yazık ki ayrımcılık yapamıyorum.. Mustafa özarslan ölse üzülürüm mesela , güler duman ölse üzülürüm mesela , özlem Özdil ölse üzülürüm mesela , engin nurşani ölse üzülürüm mesela , hozan devran ölse üzülürüm mesela , Aynur doğan ölse üzülürüm mesela.. Kısacası her sanatçıya üzülürüm ben. O nedenle Allah hepsine gecinden versin :)

0|1
    0|0
  • Ibrahim tatlises ölse cok üzülürüm ya :/

0|1
    0|0
  • Sezen Aksu

0|1
    0|0
  • Brit

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ferdi tayfur

0|1
    0|0
  • valla ülkemizde sanatçı tanımıyorum ben...

0|1
    0|0
    • Tanıştıralım. Ne tür sanatlar ilgini çekiyor?

• kendilerini tekrar eden sözler, aynı ritimlerde vurulan bir kaç farklı notanın önüne gidilmeyen o şarkıları mı diyosun :)

• Bu tarifin ötesine geçen özgün örnekler verdim. Kulak vermek sana kalmış. Dinledikten sonra yorum yap bence.

• Ferdi Baba, Allah göstermesin tabiki

0|1
    0|0
  • Hayrettin :D

0|1
    0|0
  • orhan ölmez

0|1
    0|0
  • Fanatik Eskişehirsporluyum anti bizans (3 büyütülmüş takımın İstanbul dışında tutulmaması) teorisini savunurum. Ama Selçuk İnan ve Emre Belözoğlunu hayranlıkla izlerim top kontrolleri karakterleri bayılırım bu iki futbolcuya ve Ertuğrul SAĞLAM gibi adam bir daha gelmez dünyaya. Saydığım 3 değerli insan vefat ederse çok üzülürüm.

0|0
    0|0
Yükleniyor...