Selfie olmadan önce kendinizi çekmiyor muydunuz?

Selfie ne ya? selfie olmadan önce de bn aynı şekil kendimi çekerdim. millet ilk defa görmüş gibi neden durmadan selfie çekiyor açıklayın. önceden kendinizi çekmiyor muydunuz sanki? :)

0|0
1120

En İyi Kız Görüşü

• Valla önceden de öyle cekiyorduk.
    Adi olmus selfie :-) moda oldu.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• Selfie sosyal paylaşım sitelerinin popularitesini devam ettirmek için uyguladıkları bir reklam yöntemidir... Daha önce de benzer reklam amaçlı akımlar olmuştur. Bunların en acımasız olanı da ALS hastaları ile alay edildiğini düşündüğüm buz kovası reklamlarıdır. Gelecekte de farklı akımlar yaratılarak bu reklemlar devam edecektir.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Toplum etkisi banaa göre..

0|0
    0|0
    • profil fotonda selfi XD

• üff senimi kısakncam bnmde selfili fotolarım var zuhahahahaha

• Ben sana kıskandın mı diye sormadım nasıl diye sordum tatlıgizli hahaha :D

• bir adı oldu artık ondandır millet özençli ablası boşver :)

0|0
    0|0
  • Evet ama armaya utanıyorum

0|0
    0|0
  • böyle şeyler bayıyor beni zaten fotograf cekmek oldu selfi yakında otobuslerede oturgaçlı götürgeç deriz :D

0|0
    0|0
  • Aynen cekerdim :)

0|0
    0|0
  • öz çekim kadar sacma bişey var mı ya:)

0|0
    0|0
  • Selfie olmadan önce çekmiyordum, selfie çıktı yine çekmiyorum.

0|0
    0|0
  • Kimse selfie olduğunun farkında değildi :D

0|0
    0|0
  • bu selfie olmadan kendini çekenler vardı aynada falan bunlara hep zalım derlerdi ergen falan şimdi niye patladı moda oldu anlamıyorum bu insanları

0|0
    0|0
  • Sanırım en büyük etkeni popülarite.

0|0
    0|0
  • Çekerdim ama onun selfie dendiğini bilmezdim

0|0
    0|0
  • Çekerdik hacı :) adını selfie ettiler, sonra Türkçe ye çevirip öz çekim ettiler neler neler :)

0|0
    0|0
  • Şimdi bu moda yarın ne olur bilinmez :)

0|0
    0|0
  • Karistirma Ya sende selfi diye Gec Takma kafana

0|0
    0|0
  • Gavur icadı bunlar bacım.

0|0
    0|0
  • ilk selfieyi ben çektim sonra patladı gitti

0|0
    0|0
  • Hepimiz ayna karşısında öz çekim yapıyorduk :D

0|0
    0|0
  • Eskiden makineyi koyardık 15 sn geri sayardı cat çekerdi olay bu görgüsüzlükten başka bir şey değil hayatta çekmem kendimi böyle rica ederim birine çeker dağda mı yaşıyoruz sanki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• ya bir de elimiz kolumuz cikmasn kendimiz cektigimiz belli olmasin diye ugrasiyoduk. kroluktu kotuydu selfie cekmek :D

2|0
    0|0
  • Sacmalik iste. Ben 9 senedir telefon kullaniyorum 6-7 senedir hep selfie cekiyorum bu sene niye moda oldu onu anlamadim :/ sadece de ben degil tum arkadaslarim da su anki gibi selfie cekiyorlar ama adi ne diye selfie oldu ki simdi? Bence aptalliktan baska birsey degil.

0|0
    0|0
    • birde eyelenir sürüp dudak büküp selfi yapıylar

• hay ağzına sağlık ya ne kıro millet cidden selfie diye bir ad çıkmadan öncede aynen ben bu şekilde çekiniyodum :D

0|0
    0|0
  • Aynen bende cok çekerdim kendi kendime olsun arkadaşlarla birlikte olsunn adini sonradan geldi sadece :)))

0|0
    0|0
  • eskiden kendini çekene küçümseyen gözlerle bakıp amele diyen tipler şimdi selfiesiz bir saniye geçiremiyor..

0|0
    0|0
    • aynen özellikle keko tipler.

• selfi melfi bunlarin hepsi sacmalik o kadar bir deli bir kuyuya tas atiyor bin akilli cikaramiyor buda ondan

0|0
    0|0
  • Valla ben kendimi bildim bileli yaptığım şey kendi kendime manyak manyak foto çekmek :D

0|0
    0|0
  • Fotoğraf cekilmeyi sevmem

0|0
    0|0
  • Valla önceden telefonum yoktu bilemicem :D

0|0
    0|0
  • ben hep kendimi çekerim baskasina çektirmem. ama bu selfie çıkti gebeler bile çekiyor bu yüzden ceksem bile kimseye gostermem

0|0
    0|0
Yükleniyor...