Süper kahramanlar ülkesi benim kahraman amerikam

arkadaşlar geçenlerde sonemaya gittm bir film izledim yani american yapımı,herzamnki gibi süper kahramanlarla dolu bir film,filmde hulk,demiradam kaptan amerika vs.vs.yani bir sürü kahraman vardı,filmi izledm çıkt tabi insanlık hali birazda etkilenirya,aklıma sürekli takılıyor bu kahramanlar neden sadece amerikadan çıkıyor?dünyada yüzlerce ülke bir düzine kıta varken uzaylılar neden sadece amerikaya mübtela oluyorlar?yoksa geçmişte bizim bilmedogimz birşeylermi olmuş amrıkaile uzaylılar arasında?ve neden hep uzaylılardan dünyayı kurtaran tek ülke amerika ya alla alla yüzlerce ülke naapıyorlar uyuyorlarmı ya alla alla,yahu ben amerikanın kurtardığı bir dünya bir ülke istemiyorm,

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Tarihi olmayan, gerçek kahramanı olmayan milletler sanal kahraman üretirler. Olay bu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• boş ver kafana takma bizim memlekette sayısız kahraman gelmiş tarihe izini bırakıp gitmiş.onlar bu zamana kadar ne yapmış ? 1 tane dünyanın kahraman diyebileceği bir amerikalı gelmişmi dünyaya? onlarınki kendilerini avutmak sadece;) 1 dünyanın hangi ülkesinde malkoçoğlu - fatih sultan mehmet ya da atatürk gibi kişiler yasamış?

0|0
    0|0
  • Para para para! :) Bizde yoK! Daha doğrusu emperyalizme ve misyonerliğe harcanacak paramız yok! Mesela çanakkale detanı bir türk emperyalizm aracı olsa bak avrupanın yarısı nasılda türk sempatizanı olacak! Ama gerizekalı senaristlerimiz ve sinema yorumcularımız sadece aşk filmleriyle meşgul! :):) Sinema konusunda daha çok şey söyleyesim var ama hakkımda dava açılır diye susuyorum! :):)

0|0
    0|0
  • Bi cüneyt arkın değiller

0|0
    0|0
  • Adam ağır cahil. O filmdeki Thor İskandinav Tanrısı'dır. Ayrıca Marvel çizgi romanlarının beyazperdeye aktarılmış halidir. Amerikan çizgi roman yazarken gidip Amerikan yerine Japon veya Türk kahraman mı yapacaktı?

0|0
    0|0
  • sistemin getirisi

0|0
    0|0
  • bilgisayarindaki sistemde amerikanin o yuzden super kahraman cikmasida normal.

0|0
    0|0
  • Neden Amerika'dan çıktığını aslında yazında cevaplamışsın. Bak ne yazmışsın : "american"

Sürekli amerikan propagandası ve yapıp insanlara psikolojik olarak Amerika'nın güçlü olduğunu hissettirmek için hep Amerika'dan çıkıyor. Adamların seninle işi yok, senin bilinçaltın ile işi var.

0|1
    0|0
    • eskiden bazı insanları kandırabiliyorlardı ama artık kimse kanmıyor bu tarz şeylere günün birinde amerika libya gibi olacak amerika arap ülkelerini nasıl sömürdü gün gelecek herkesten sakladığı kendi petrolünü baskaları sömürecek +1

• Adamlarda para var ,teknoloji var ,yetişmiş insan var ,vizyon var .Ee tüm bu kaynaklarını kullanıp Dünya'yı Bangladeş'e kurtartcak değiller ya :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...