Bugune kadar okudgunuz kitab sayisi?

Bu gune kadar kac kitab okuyup hangisinin etkisinde kaldiniz?

0|0
628

En İyi Kız Görüşü

• 50-60 arası

0|0
    0|0
    • ben sadece 4. sınıfa giderken o kadar okumuştum :D onu da sayıyolardı öyle aklımda kalmış yoksa kaç kitap okuduğumu saymam :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 28

• sen söyleyince saydım.. 25 civarı falan v. c andrews çatı dollangenger ailesi serisi etkilemişti dram bir başka..

0|0
    0|0
  • ne zamandır bana çalışıyorsun?

0|0
    0|0
  • Ne okuduğum kitabı sayabilirim ne de onlara olan minnettarlığımı anlatabilirim. Ben büyük bir aşkla okuyup teşekkür manasında en güzel şekilde sayfalarını kibarca çevirip rafına geri koyuyorum. Ama bazen günde bir kitap bitirme imkanım oluyor. Özellikle yazın neredeyse her gün...

0|0
    0|0
  • Sayabilecek kadar az okumadım. Okuduklarım genellikle akademik-felsefi yayınlar roman da pek okumadım. Okuduğum romanlar içindeyse klasik olarak Suç ve Ceza, yenilerdense Uçurtma Avcısı en hoşuma giden romanlar.

0|0
    0|0
  • Doğan Cüceloglu
    Oktay sinanoglu
    Tüm kitapları okunmaliktir.

0|0
    0|0
  • isim güzel soru başlığı güzel ama sorunun açıklaması çok saçma sırf soru sormak için mi yazdın? yoksa birilerinin sana o soruyu sormasını istediğin için mi yazdın?

0|0
    0|0
  • 10 parmağı geçmez..

0|0
    0|0
  • atik ali serisi
    ilginç bilgilerin olduğu bir seri birde ufak bir hikaye kitabi
    yaklaşık 30 kitap ancak sayfalarının toplamı 1000 falan olur yani :(

0|0
    0|0
  • Yalana gerek yok cin ali serisi + 1-2 ödev kitap

0|0
    0|0
  • sayamıcak kadar az :D

0|0
    0|0
  • mavi kuş mustafa kutlu adı bile yanlış mustafa değildi mk soy adı kutlu ama kesin

0|0
    0|0
  • 3 kitap okumayi sevmem özetini okurum yeter. çünkü kitabi okuduktan sonra yogunluktan okudugumu unutuyorum

0|0
    0|0
  • Ben 250 tane falan ama hiçbirinin etkisinde kalmadım.
    Peki sen kaçtane okudun ve hangilerinin etkisinde kalsın?

0|0
    0|0
  • 500 + ..

0|0
    0|0
  • 500 kitap okudum...

0|0
    0|0
  • 50 tane felan anca :d

0|0
    0|0
  • 100ü geçmiştir ^^

0|0
    0|0
  • Çok az.

0|0
    0|0
  • 800 den sonra saymadım. saymayınca da daha az kitap okumaya başladım ama olsun. saymak istemiyorum.

0|0
    0|0
  • 152 kitap

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 5

• bilmiyorum çok çok çok fazla. annem tam bir kitap kurdudur üst katta büyük bir salon sadece kütüphane olarak kullanılıyor. ve ben yarısını okumuşumdur.

0|0
    0|0
  • saymadim.

0|0
    0|0
  • Önemli olan çok kitap okumak değil, önemli olan o kitaptan öğrendiğimiz kavradığımız mesajlar ve bunları anlayıp hayatımıza geçire bilmek...

0|0
    0|0
    • "Ben çocukken fakirdim. Eğer elime geçen 2 kuruşun 1 kuruşunu kitaplara vermeseydim, bu yaptıklarımın hiçbirisini yapamazdım"

Mustafa Kemal Atatürk

dolayısıyla senin bu dediğin saçma... Okuyan adam bir kere anlamadığın şeyi okumaz zaten, arkası gelmez.

• kitap okumaya bayılırım o yüzden sayısını söyleyemiorm :) kahramn tazeoğlu bukre kitabi beni baya etkilemşti :)

0|0
    0|0
  • düzenli olarak kitap okuyan birisi böyle bir soruya cevap veremez

0|0
    0|0
Yükleniyor...