Ünlü bir sanatçıya nasıl ulaşabilirim?

SALAM ! iyi akşamlar arkadaşlar, ünlü bir sanatçıya ulaşmak için ne yapmalıyım twitter demeyin olmuyo denedim :D başka hangi yolları var bu işin sizce facebooktada kaç tane hesap var adına o mu değil mi nerden anlayacağız?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Hangi ünlü sanatçı?

0|0
    0|0
    • farkeder mı bebeimmm :) ünlü sonuçta

• doğru bunu kabullenmek lazım

• :))) deyilsin tabii kabullenmek deyılde normal olan bu diyelim ;)

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben Doğa Rutkayı görmüştüm ya nerde görmüştüm Taksim de görmüştüm. Menajer falan bırak zor onlar ben bu işlerden çok iyi anlarım :D Nerde oturdugunu öğreneceksin önce şehir semt instagramdan da birçok ünlünün belli zaten. ben de çok uğraştım Gülçin Ergülü gördüm ıvana sert hepsi grubu vs

0|0
    0|0
  • Okadar görüşüm varki hangi birini anlatayım sevgili kardeşlerim ne sevgi nesaygı ne merhamet kalmış biz aslında özde değil sözde müslümanız.

0|0
    0|0
  • sanatcinin resmi internrt sitesi vrsa eger ordaki iletisim bilgilernden menajer numarasni alabilrsniz sanrm

0|0
    0|0
  • hangi sanatçıyla iletişime geçmek istiyorsun ki

0|0
    0|0
  • azerisin sanırım salam okuyunca benimde sucuk diye cevap veresim geldi ..

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• ne icin iletisime gecmek istedigine bagli.. neden seninle bir baglanti kurmak istesinki? sonucta tonla insan ayni istegi barindiriyor icinde..

0|1
    0|0
    • hep umutsuz gel bana sen ok :)) teşkkur ederım bıraz olsun rahatladım yanıı :SSS

• para canlisi olmasada halka mal olmus insani tasimak zordur :) yinede dileklerin yerini bulmasini dilerim :)

• teşekkurler saolsan :))

• Önce üslubunu düzelt arkadaşım.Burasıda facebook gibi oldu.Ergenler heryerden çıkıyor.

2|0
    0|0
  • Menajerini bulup oradan ulaşabilirsin.

0|0
    0|0
    • menajerını nasıl bulcam biplermı dersın ben gıbı kaç kısı ulaşmak istıyo kım bılır

Yükleniyor...