Dünyanın en kötü manzarası nedir ?

Size göre nedir dünyanın en kötü manzarası? Doğa olarak değil sadece ne gelirse aklınıza.

0|0
10|10

En İyi Kız Görüşü

• Ailemi ağlarken görmek.

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• babamın çok üzülüp odaya kapanması

1|1
    0|0
  • Sevdiğini başkasıyla görmek (çok damar oldu).

1|0
    0|0
  • yoksul ve aç birini görmek

0|1
    0|0
  • tayt giyen sisko kadin manzaralari...

1|0
    2|0
  • bülent ersoyun olduğu her yer berbattır

0|0
    0|0
  • Burnunu karıştıran erkek.

0|0
    0|0
  • istanbulda gördüğüm ağzı açık lahım dereleri

0|0
    0|0
  • Selulitli bacaklariyla minishort ve mini etek giyen kizlar.

0|0
    1|0
  • karşımda gördüğüm çaresiz insanlar örnek;evne ekmek götürmek içn çabalayan çaresiz herkes gibi şanslı omayan insanlar, hastahanede çre bekleyen bir çk kişi vb kötü

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• yan dairemde oturan Rezzan teyzenin balkonda paçalı donuyla çamaşır asması, ve 1milisaniyelik bile olsa bir frikige denk gelip kazayla görmüş olmam ve buna baglı olarak cinsel yaşamımın, kadınlara ilgimin 1 aylık yok olması :)

Oturduğum sitede şu yaz aylarında ozeellikle balkona cıkmamaya calıssıyorum.Çünkü havuza giren o 40 ve üstü "boyle vücut olamaz arkadaşım yuuuh" dedirtecek kadınların, her yerleri sallana sallana havuza girmelerini görmek istemiyorum.

Yolun ortasında, özellikle yaşkı amcaların, tek bir hareketle burnundaki sümüğü asfalta yapıştırmaları.

bir eliylee burnunu, diğer eliyle kıçını, orasını burasını karıştıran, kanalizasyon çalışması yaparcasına, elini derinlere sokmaya çalışan anlamsız insanları görmek

ailesinden dayak yediği için heryeri morarmış şişmiş küçük çocuk ve bebek manzaraları

işkence yapılan hayvan manzaralları

hayvanlara tecavüz eden makina mühendislerinin gazeete haberleri. Ne alaka diyeceksiniz, bakın arastırın en çok makina mühendisleri çıkıyor. Ben de makina mühendisiyim, utanıyorum bunları okuyunca, herkes dalga geciyor.

Her türlü haksız ölüm, cinayet, terör, aldatma, aldatılma, dövüşme sahneleri

smallville de clark kenti, gidip dizinin sadece son sezonunun son bölümünün son anlarında 10 sn uçurmuş olmaları. ne sövmüştüm.

Sevdigin, değer verdigim insanların ölü bedenlerini görmek.

vs vs vs içim karardı.

1|0
    0|0
  • Ölen katledilen bebekler.

2|0
    0|0
  • hani uykudan uyanırsın da elini oynatmaya çalışınca oynatamadığını farkedersin. uyku sersemi korkarsın lan kangren mi oldum diye. konut beyinden çıkar ama 1mm kımıldamaz o parmak. işte odur en kötü manzara. bir uzvunu kullanamamak. tabi bu 5 dk sonra düzelir. ama ya hep öyle kalsa...

0|0
    0|0
  • galatsarylıların sampiyonluk kutlamaları :)

0|2
    1|0
  • Sehitler...

0|0
    0|0
  • çaresiz kalmış bir baba

0|0
    0|0
  • Otobüste otururken bi adamın çatalının burnunun dibinde durması o tarafa dönemiyosun rezalet bişey

0|0
    0|0
  • her gün ölüme yatıp yeniden gözlerimi açmak hiç bitmiyor da ilginç yanı :/

0|0
    0|0
  • memesiz bir kadın

0|0
    2|0
  • Ağlayan anneler...

1|1
    0|0
Yükleniyor...