Kızlar en çok erkeklerin hangi özelliğinden etkilenirsiniz?

inanç , karakter dışında..

Ben duygusal olmasını isterdim... yani bir çocuk bana bu şiiri böyle okuyacak özelliklerimiz huyumuz suyumuz uyacak ben evlenme teklifi ederim :D

http://www.youtube.com/watch?v=lzPsI9NQSyw

Güncellemeler:
ALIN BAKALIM ŞİİR DİNLEYELİM :) http://www.youtube.com/watch?v=cS6o6WWJ9xo

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• duygusal bir erkek her zaman bana itici gelmiştir, bunun en büyük sebebi ise kendimin aşırı duygusal olmasıdır

0|0
    0|0
    • herkesin içinde ağlamayacak bir erkek sadece bana anlatacak derdini... sağ tarafıma kızıp soluna yaslayacak başını bir tek ben bilicem onu hücrelerine kadar

Erkekler Ne Diyor 7

• Bunu biz sormalıydık haha

0|0
    0|0
  • Eğer duygusal erkek sevseydiniz bütün şairler isyankar, derbeder olmazdı. Böyle hafif çakal, yakışıklı, özgüveni yüksek erkek seviyorsunuz. Bir de sizi, süründüren erkekleri de seviyorsunuz

0|1
    0|0
    • En iyi cevap

• @deidaraz neresi en iyi cevap :D ben o tip erkeklerden tiksiniyorum yani cidden ben benim omzumda ağlayacak masum birini istiyorum.. romantik değil ama duygusal, utangaç... yakışıklıymış :P ruhu kaşar bazısının

• Ya ağlama bana saçma geliyor tamam yeri geldiğinde üzülürsünüz ağlarsınızda dakka başı romantiklik kaybettiriyor insana :D

• Ben kendimle mutluyum özelliğe ne hacet :))

0|0
    0|0
  • Burnu güzel olsun :D

0|0
    0|0
  • Para... çok olursa beni bile etkiler ani;)

0|0
    0|0
  • en yakın zamanda şiire başlıcam salak gibi onca sene şarkı söyledim (:

0|0
    0|0
  • Bunu sormana gerek yok ki PARA tabi, herkes bilir bunu.

0|0
    0|0
    • ya her kızı aynı kefeye koymayın lütfen.. mesela çoğu ağlayan erkeği sevmez bende ağlasın isterim :D

• Hiç inandırıcı değilsin. Ayrıca ağlayan çocukları seviyorsanda büyük ihtimal ilgi gösterebileceğin bir şey arıyorsundur onun için tavsiyem erkek arkadaşı değil evcil hayvan. Her anlamda sana hitap eder.

• vallah zaten seni inandırmak istemiyorum.. elbette ilgi görüp ve ilgi göstereceğim birini istiyorum. ODUN DEĞİL. sen üstüne alınma ok by

Kızlar Ne Diyor 1

• Herseye olumlu yaklasan dusunceli sadık ve eglenceli olması

0|0
    0|0
Yükleniyor...