Kadir Mısırlıoğlu'nu bilen :) duyan var mı (+1 herkese)?

Atatürk İngiliz ajanı diyor bu adam beni öldürdü ya sabah sabah bilen var mı bu adamı :)

0|0
8|49

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 48

• Merhaba.
    Öncelikle böyle bir soru sorduğunuz için teşekkür ederim. Benim dikkat çekmek istediğim bir şeydi.

www.kizlarsoruyor.com/.../q1690458-kadir-misiroglu-nu-ciddiye-alan-ona-ustad-diyen-kisiler

Yukarıdaki linkte belirtmiştim fakat ciddiye alan pek olmadı.

Kendileri delinin tekidir. Buna canı gönülden inanabilirsiniz ben hakkında çokça araştırmalar yaptım. Hatta öyle şeylere ulaştım ki kanımın donduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Yakın tanıdıklarından edindiğim bilgiye göre kendilerinin çok büyük bir kadın zaafiyeti vardır. Zaten yüzüne baktığınız zaman çirkinlik görebiliyorsunuz.

Kendisine Maraş dondurmacısı der geçerim. Ciddiye alanlar varsa büyük bir yanılgıdadır efenim.

Yukarıdaki verilen linkte ne var söyleyeyim. :
    Kendileri Osmanlı'yı savunan muhafazakar kesmin savunduğu bir adamdır. Fakat gel gör ki aynı muhafazakar kişilerin sevdiği, saydığı Mehmet Akif, Necip Fazıl gibi isimlere de gönderme yapmıştır.

Özetle ciddiye almayınız. Aklı yetersizlik raporu vardır.

Hoşça kalın.

1|2
    0|0
  • İsmi kadir Mısırlıoğlu değil. doğrusu Kadir MISIROĞLU dur.
    Kendisi İslamiyet kurallarını sonuna kadar savunan bir tarihçi araştırmacıdır.
    asıl mesleği avukatlıktır. Bu şahıs hayatımda gördüğüm en bilgili insandır.
    görüşlerini kabul etmesemde, bu kadar bilgi birikim zihin gücü, ezber kabiliyeti
    muazzam derecede bilgili birisidir karşısında tartışabilecek, bilgilerini bilgiyle
    çürütebilecek bir akademisyen tanımıyorum. Kendisini fevkaladenin ötesinde yetiştirmiş
    birisidir. Sayısını bilemeyeceğin kadar kitabı vardır. ve her kitabını ezbere bilir.
    Osmanlı tarihçisidir. Bir zaman almanyada sürgün hayatı yaşamıştır.
    Memleketin yetiştirdiği ender insanlardan biridir. Aynı zamanda Recep Tayyip ERDOĞAN'a
    çocukluğunda dersler vermiş birisidir. Tayyip erdoğanı yetiştirmiş birisidir.
    Tayyip erdoğanın çocukluğunda sık sık ziyaret ettiği bilgi aldığı kafasına takılan konularda
    fikrine danıştığı bir zaattır. Sohbetlerine katılmıştır. Osmanlıcılığı savunan, Osmanlı devleti
    devleti hakkında en çok bilgiye sahip olan yaşayan kişidir. Osmanlıcayı sular seller gibi bilir.
    yani Başında fesle dolaşır, kirli sakalları vardır. Muazam derecede etkili konuşması ve bilgisi
    kendisini dinleyen herkesi etkiler... Kadir MISIROĞLU'nun İngiliz ajanı değildir. Aksine Osmanlı devletinin başına ne geldiyse İngilizler tarafından geldiğini ve halende İngilizlerle türkiyenin dertte olduğunu anlatan söyleyen, bir zattır. Aşırı derecede ingilzi düşmanlşığı vardır. Bu memlekette kimsenin söylemeye cesaret edemediği konuları dile getirmiştir.

1|0
    0|2
  • biliyorum ve dedıklerının arkasındayım? bencede ajan? 1666 yılında sebateistlerin öcünü şapka kanunuyla almıştır hatta? sabetay sevi kımdır okuyun atatürk sabeteyist olduguna ınanıyorum? ? ? ? m. akıf e de deli deiler zamanında? osmanlıyıda boyle karaladılar?

3|1
    0|2
    • Ya Ataturk un ingiliz ajani oldugunu ingilizlere soylesek onlar bile guler be :)))

• akıl yaşta değil baştadır diye bir atasözü vardır bilmem bilir misin tam da bu türdeki durumlar için kullanılır her neyse

• Kardes ingiliz ajanı birisi ülkeyi ingiliz mandasına sokmak dururken neden kurtuluş mücadelesine davet ediyor

• söylediklerinin dogrulugu tartışılır olma ihtimali var diyoki neden atatürkün geçmişine dair bir iz yok babasıdan başka böyle bir adamın neden sülalası vs yok her neyse atatürkçüler deli diyebilir cünkü işleri gelmeyen şeyler söyleniyor

1|1
    0|1
    • Zaten adam siyirmis

• Adam Televizyona cikip canli yayinda Israil Cinleri yani Üc harflileri kendi amaclari icin kullaniyor diyor.
      Adam deli, dediklerinden anlasiliyor bu.

Adam doktor kontrolünden gecmis ve adama deli raporu vermisler. Atatürk düsmanlarin isine yaradigi seyler saydigi diye pesinden kosuyorlar, buda kendini birsey saniyor ve devam sacmaliyor.

Kadir Sakirtoglu bu.

Konusmayi bilem anlamsiz buluyorum, adamin ne oldugu ortada.

• ben adam haklı demiyorum söyledikleri bazen mantıklı dünyada kimin ne yaptıgını bilemezsin raporu olaydı cıkıp konusmazdı neyse herkes istediğine inanir @Kaplan34

• Bu adam şarap içiyor mu diye şüpheleniyorum.
    Çünkü öyle bir görüntüsü, tavırları var.
    Ayrıca internette şu meşhur şarapçı Kenan Komutan var.
    Yani hem şarapçı olması hem tavırları hem anlattıkları çok benziyor birbirlerine.

1|2
    0|0
  • Ataturku ilah gibi gorenlerin oldugu bir ulkeye kadir misiroglu tabiki lazim adama deli derler ama soyldiklerini hep osmanlinli arsivleriyle destekler dikkat edenler bilir ispatsiz konusmuyor karsisinda konusacak bir tane tarihci yok zehir gibi kafa var hala o yasta. ataturke gay bile dedi pek kimse bilmez :) vahit denen biriyle iliskisi varmis :)

2|1
    0|2
    • mehmet akif ersoy'a p**evenk diyor bu şerefsiz

• @candark ben mi nden ki :)

• 😄😄😄 kadir mısıroğluda deli ona inanıyorsun ondan duyduklarını soyluyorsun da ondan dedim Bakırköy tımarhanesine götürsek iki sohbet etsen prof olursun dedim 😄😄😄😄

• Tarihimizdeki önemli şahsiyetlere küfür eden. akademik bir unvanı olmayan yakala deli raporlu minnet duygusu olmayan fesli cisim :D

1|2
    0|0
  • Kafasındaki Yunan fesiyle dolaşıp, Atatürk'e karşı safsata düşünleri olan aptalın teki. Şeriat isteyen ve AKP gibi yobaz bir hükümetin arkasına sığınan en büyük vatan hainlerinden biri.

1|1
    0|1
  • Kurtuluş savaşını anlatan Yunan mezalimi diye bir kitabını okumuştum, saygım vardı eskiden. Ama şaşırdı pusulayı, nefret ediyorum ondan artık.

1|0
    0|0
  • en sevdiğim tarihçidir hiç bir sohbetini kaçırmadım. öncekileride dinledim. açığını görmedim. taş adama tapanlar hiç sevmez onu ama :)

1|0
    1|0
    • Tarihçi değil yalnız o :)) Tımarhane kaçkını bir araştırmacı artık nereden yemleniyorsa iyi sallıyor.. Birde fes takmaz mı, hadi fesi taktın Türk Geleneği olduğunu iddia etme bari demi? :)

• En ama en büyük putperest kitle müslümanlar. Kabe putuna tapıyor şeytan falan taşlıyorlar. Mısırlıoğlu ise kendine üstat diyor ama pek bişey bilmiyor hem dini hakkında hemde tarihi hakkında.. Tutturmuş osmanlı gidiyo.. Ecdatmış kardeş katilleri

• sana sadece acıyorum. bir savunma yapmayacağım. :)

• Adamin resmi Deli raporu ar. Adam deli. Adam kafasinda olan seyin Fransiz icati ve Fransiz sapkasi oldugunu bilem bilmeyen cakma Osmanli torunu.

Kicindan birsey uydurup kafadan sallayan birisinin tekidir, dedikleri Atatürk düsmanlarin isine yariyor bu nedenle pesinden kosuyorlar.

Kadir Misirogluna göre Israil Cinleri yani Üc harflileri kendi cikarlari icin kullaniyor, ne Kadir denen sakirti, nede onu takip edenleri ciddi almak gerek.

1|1
    0|0
  • adam neci belli değil takmış kafaya fesi osmanlıcıyım diye...

2|1
    0|1
  • aslında adam boş biri değil donanımı sağlamdır fakat saplantılı ve hasta ruhlu biridir belkide çok okumaktan sıyırmıştır

1|0
    0|0
  • 4 senedir takip ediyorum herdediği doğru adamın

2|2
    0|1
    • Hangi dediği doğru?

• ilk olarak adnan menderes hakkındaki söyledikleri yani 1960 yılında olan herşey sonra kenan evren ile ilgili söyledikleri ve 1980 yılındaki herşey darbe vs sonra recep tayyip erdoğan hakkındaki söyledikleri atatürk hakkında söyledikleri işte burada anlatmaya kalksam 1 haftamı alır :D ama öncelikle menderes hakkında anlattıklarını oku ne kadar yazık etmişler adama

• Deli gibi konuşan ama düzgün konuşsa söylediklerinin gerçeklik payı tartışılabilecek adam...

1|1
    0|1
  • Iktidar yalakasi bir çok kendini bilmezlerden biri, hepsi bu..

1|1
    0|0
  • hee bildim bildim... şarlatan olan hani. Fes takıyo ya işte o :))

1|1
    0|1
  • var anacım var ben biliyorum sıyrıktır be yaww dikkate alma.. kendisi söylüyor bikaç tahta eksik olduğunu...

boşver anacım..

1|0
    0|0
  • İngiliz ajanı olan Abdullah güldü. Beyni dönmüş garibimin

1|0
    0|0
  • Kendisi vatan haini bir yobaz ve tayyipin yalakasidir.

2|1
    0|0
  • o adam proje bir adam

1|0
    0|1
  • vallah öyle ağır bir küfür ederdimki o adama sayfa kapanırdı!!!

1|1
    0|0
  • Kendisi şizofren hastasıdır.

1|1
    0|1
  • 😄 ingiliz ajanıda neden kuşatılmış yok olmaya mahkum bir milleti kurtuluş mücadelesine davet etmiş?

1|1
    0|0
    • Hah aynen ya biz gitsek ingilizlere anlatsak bunu onlar bile kahkaha ile gulerler

• Evet aynen oyle hatta asagida birisi bu adami savunmadigim icin bana dinsiz muamelesi yapti :)

• Ahaha kardes sen kendini baya kaptırmışsın. Harfimiz değişti neden değişti anlatayım sana bugun tüm dünya ülkelerine tek tek bak bir her ülke kendi alfabesini kendi dilini konuşuyor cumhuriyetten öncesine bak halkın dili Türkçe yazısı Osmanlıca farsça Arapça sence doğrumu bu? Devrim gerekiyordu kardeşim olması gereken oydu sen şimdi dersin alfabe değiştiği için ben dinimi okuyup anlamıyorum dolayısıyla da bilmiyorum... Bunları diyen çok kişi gördüm. Dini yaşamak istiyorsan okursun öğrenirsin. Dinden kaçmak için bahane aramaya gerek yok öbür dünyada sorarlar bahanen de bunu diye 😊 kıyafetin değişti de ne oldu peki? Eskiden fes giyilirdi sonra şapka giy denildi kadınların toplumda yeri yoktu kadınlara hak verildi iş verildi güç verildi. Kuran cami olayına gelince de onlarda inonu zamanında yapılanlar Atatürk'e yıkmak doğru değil http://www.kizlarsoruyor.com/uye/cesi272727

• bırak şunu yaw

1|0
    0|0
  • Gooooodd morninnnggg sivaslılaaaaaarrrr

1|0
    0|0
  • Kadir mısıroglunun 50den fazla kitabı vardır yakın tarih ve osmanlı, atatürk ile iligli sürekli çarpıtılan olayların gerçeklerini ve şişirilen kemalizmin gerçeklerini ve mustafa kemali anlatır, osmanlı hayranı müslüman atatürk karşıtıdır.

1|0
    0|2
    • Ve adamin resmi deli raporu vardir. Adami takip edenlerde sadece duymak istedigini söyledigi icin onu dinlerler. Adamin bir dogru lafi yoktur herseyi kicindan uydurur...

• ben belgesiz konuştuğuna şahit olmadım o senin hüsnü kuruntun ayrıca deli raporu aldıgı dogru ama onun hikayesi var çocugunu görmek için aldı hapisteydi keşke her deli kadir mısıroğlu gibi olsa

• Belgeleriyle hersryin dogrusunu soyleyen adam. Bir sözü vardır benim tüylerimi diken diken eden... bu dünyada 1000 yıl dünya devleti olan bir ecdadınız var. Ecdadınızın kim oldugunu bilin. Yürürken yeri titretin.!!

1|0
    0|1
  • Osmanlı aşığı saçmasapan bir adamdır...

1|1
    0|0
  • Doğru.
    Şöyle izah edeyim.
    Mustafa Kemal demiyor.
    Atatürk diyor.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 8

• ben kaynaksiz konustugunu duymadim. ataturkun silah arkadaslari ne demis ne anlatmissa onlari anlatiyo. eger ataturk sevdalisi olarak bakmazsaniz konuya boyle abartmazsiniz. bir gecede cahol kaldik evet, herkes okuma yazma biliyodu, harfler gidince hepsi gitti. e ilerlemenin harfle olmadigini da gormussunuzdur. ben rusyanin cinin japonyanin latin harflerine gectigini henuz duymadim ve bizden teknoloji bakimindan hala ustunler. adama nabermis derler.

0|2
    0|0
    • akpye bagdastirmanizdan da tamamen sacma. adam ayni seyleri erbakan zamaninda da soyluyodu. akp hic ortada yokken soyluyodu. lainin kim oldugunu islamin kurallarinin yasanmasini engelleyenleri topragin altina girince anlayacagiz.

• Tek gecede cahil kaldık diyorsun o dönemki bilim adamları harflerin değişmesiyle tüm bildiklerini unuttu mu yani? Bak bugun Amerika kıtası 600yıllık bir geçmişi var dünyaya hükmediyor biz Anadolu da 1000yıldan fazladır varız ama kimse hesaba almıyor naberrrrr...

• ya siz hakikaten cahilsiniz. o kadar cahilsiniz ki anlayamicak kadar cahilsiniz. bilim adaari unutmadi, halk yeni alfabeyi ogrrenemedi. kusura bakmazsaniz osmanli yardim isteyen yere kendisi gidemese asker kiyafeylerini gonderiyodu da o da yetiyodu milletu korkutmaya. dusmanlaru zorda kalinca yine osmanlidan yardim istiyodu. turk diline uygun olmasa 600 yil o edebiyat nerden cikti? osmanli matematikcilerinin itaplarini avrupa senelerce okuttu siz harbi cahilmissiniz ya. size padisahlar milleti asti kesti halki kirkuttu kadinlari kapatti demisler inanmissiniz. ismanli karsiti olmayan hicbi sey okumamissiniz. tipki chplilerin halk tv haric her kanal havuz medyasidir demesi gibi. daha fazla yorum atmazsaniz sevinirim.

• Erdoğan a oy vermeyen imansızdır diyen bir tarihçi ne kadar iyi olabilirse...

2|2
    0|0
  • Biliyorum ve severim kendilerini

2|1
    0|1
  • Allah belasini versin o soruyu kpss de kacirdim :))))

1|0
    0|0
  • Adamin okuduğu kitap sayısı kadar kelime bilmiyorken çoğunuz karalamaya kalkmanız ironik.

1|3
    1|4
    • Ben seriat karsitiyim hanimefendi. Ve yeterince kelime haznem var

• Asil cehaletin daniskasi sensin @romantix birseyler biliyorsan bunu saygi cercevesinde dile getirirsin yobaz

• Sen senin görüslerine katilmiyor farkli düsünüyor diye senin deden yasindaki adama etmedigin lafi birakma sonra da saygı bekle. ironi hiroşiması.

• or*spu çocuğu

1|1
    0|1
  • biliyrz tabi ii bir tarihçi

0|0
    1|0
  • Evet biliyorum

1|1
    0|0
Yükleniyor...