Efsanevi Punt Ülkesi neredeydi? +1?

Arkadaşlar ilginizi çeker mi bilmem ama çekeceğini pek sanmıyorum. İçinde aldatma seks vs bilgiler yok. Şöyle mi iyiyim böylemi iyiyim diye bişey geçmiyor. Meraklı araştırmacıların ilgisini çekebilir diye soruyorum. Ben biliyorum araştırdığım için. Maksat Paylaşım bilgimiz artsın söylicek sözü olan yazarsa sevinirim. Beyinlerinin Sağ Sol loblarını sadece kız ve erkek düşünerek geçirenlerinde belki ilgisini çeker :D

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• Somali bölgesinde olduğuna inanıyorum

0|1
    0|0
    • Aynen o civarlarda Punt, bir zamanlar günümüz Somali'si olarak düşünülmüşse de, artık Punt Ülkesi'nin, resimlerdeki ve röliyeflerdeki bitki ve hayvanların daha çok bulunduğu Güney Sudan'da ya da Etiyopya'nın Eritre bölgesinde olduğu iddia edilmektedir.

Kızlar Ne Diyor 1

• www.ufonet.be/.../220-punt-ulkesi-neredeydi.html böyle bir bilgi var internette.

0|1
    0|0
    • Ne güzel işte araştırmacı karekterler hemen belli ediyor kendini :D

• Duymamıştım bu zamana kadar. Ne işe yarar bilmiyorum ama öğrenmek iyidir

• Uzun zamandır bu tarz bilgileri araştırıyorum. Bana çok ilginç geliyor bu yüzden paylaşım yapıyorum ki site'nin tek düze gidiş şekli değişir dedim ama kimse ilgilenmiyor :D soru kotam doldu. yarın bitane kıytırık soru sorcam bakalım kaç kişi atlıcak :D

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...