Azazil: Düğüm filmini nasıl buldunuz?

Vizyona yeni bir korku filmi girmiş cinler hakkında, adı Azazil: Düğüm. Ben şahsen gitmeyi düşünüyorum, siz bu filmi nasıl buldunuz? http://www.sinemalar.com/film/226992/azazil-dugum

0|0
47

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Klasik türk korku filmi su uc harflileri birakip nirmal konulu yapsalar okul gibi mesela tabi daha etkileyici olucak.

0|1
    0|0
  • gerilim olarak testere serisi korku olarak emily rose seytan carpmasini oneririm turkler hem kotu hemde amator kamerayla cekim yapiyo

0|0
    0|0
  • mükemmel ötesi

0|0
    0|0
  • Ulan cinler bile bizden daha meşur oldu mk acaba bende mi cin olup birine girsem :D

0|0
    0|0
    • Hahahaha :D iyi fikir

• Teşekkür ederim

• rica ederim.

• çok komik ama amatörce :D

0|0
    0|0
  • yollarda bile reklamları var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sıkı bir korku filmi kurdu olarak söyleyebilirim ki Türkler mümkünse film yapmasın cidden ya. Bu tezim tekrar kanıtlanmış oldu.

Her konu mu cin olur başka tüm konular bitti mi?
    Resmen kısır bi' döngü içerisindeyiz.

Hani fragmanın beni zerre kadar etkilemediğini zaten bir kenara bırakıyorum, bu kadar basit bir konuya aşırı efektler yapmışlar, cidden olmamış. Çok kötü.

Hoş Türkler korku filminden ne anlasın ki. Varsa yoksa taklit bilir bu millet.

Kısaca hiç hiç beğenmedim; koca bir 0.

0|0
    0|0
    • aynen bizden çıksa çıksa testere'nin destere çakması çıkar ve çıktıda :D

• Cinler toplumumuzun bir parçası o nedenle tercih edildiğini düşünüyorum.
      Cin, büyü gibi konular bilenen şeyler.
      Ama sen psikopat bir film yap desen ki bence çok kaliteli, etkileyici bir film de yaparlar fakat böyle bir film sonrası bu toplum ne olur biliyor musun?
      Ortalığın anasını ağlatırlar.
      Sonra gör sen 3. sayfa haberlerini.
      3. sayfa haberleri bir başlar Yeni Asır'ın ilanları gibi olur artık küçük küçük.
      Toplum şu an böyle korku türlerini bence pek kaldıracak durumda değil.
      Ondan yapmıyorlardır.
      Yoksa o kadar kaliteli, sürükleyici, etkili filmler yapılıyorken neden istenilen bir korku filmi yok?
      O dehşeti insanlara vermek istemiyorlar.
      Çünkü alıcısı çok olacak.
      Hele şimdi toplum buna daha da hazır.

• Türklerin yaraticiliktan yoksun oldugunu kabul etmelisiniz.

• En son musallat 2 filmine gitmiştik korkudan geberdim bir daha sinema da korku filmi izlemem ama evde sürekli izliyoruz korksak ta bunu da merak ediyorum mesela :)

0|0
    0|0
  • Turklerin son zamanlarda yaptıgı korku filmlerini çok begenıyorum bu filmede gıdıcem bugun.. Zaten bizdekı amaç korkutmak degıl bilinçlendirmek daha çok efektler yaparakta dikkat cekmesını saglamak

0|0
    0|0
  • Gidemem altıma sıçarım ben orada

0|0
    0|0
Yükleniyor...