İstanbul'da temiz Aqua park var mı?

arkadaşlar istanbulda bildiğiniz temiz (amele mekanı olmayan) aqua park varmı fiyat önemli değil.

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• link bak bu aqua marine

link buda dolphin

birazda kendin gör tercih yap bakalım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yuh aqua parkı da mı ameleler bastı :D

0|1
    1|1
  • dolphinde marinede güzel git işte boşver kroları erkeksin zaten sana bişey olmaz :)

0|1
    0|0
  • abazalar heryerde gizli yapcak bişi yok

1|0
    0|1
    • aslında herkes abaza bence. bunun üzerinde tartışmak gerek.

• Dolphin.

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Aqua Marine kara kafaların mekanı olarak biliniodu bi kaç arkadaşın dediği gibi dolphin eskiden iyidi çünkü kara kafa almıolardı, ama artık bozdulalr orayı şimdi marine'den bi farkı yok

yanlış anlaşılmasın Kara kafalar sözüm (Kürt olan arkadaşlarımızı kastedmedim, onlar kendilerini biliolar..)

0|1
    0|0
  • Aqua park'a gideceğine otellerin havuzlarına git. En azından barzolar gelmiyor. Uygun fiyatlı olanları da var...

link

0|0
    0|0
    • ya aslında havuz site var burda kuzenlerim oturuyor orda giricem de böyle eğlenmek istiyorum

• temiz mekan ıstıyorsan hafta içi mümkünse mesai saatleri dahilinde git... tavsiyedir..

1|1
    0|0
  • aqua dolphin fena değildi

0|0
    1|0
  • Aqua Dolphin bi' ara güzeldi diyoralr (hiç gitmedim). Esenyurtluların sıcak denizlere inme sevdaları bittiyse hala güzeldir. Bi' dönem Aqua Dolphin ciddi göç alıyordu Esenyurttan. Neyseki şimdilerde hepsi Büyükçekmece sahilde.

0|3
    1|0
    • sıcak denizlere inme asjkdhjklhasjkfş

• biz çarşamba gidicez aqua marine ya büyükçekmecede gerçekten temiz. aqua dolphin daha büyük daha güzel ama işte kroları meşhur ama çokda değil. 2side bize yakın dolphin daha büyük güzel olmasına rağmen marinayı tercih ediyoruz.

• ya amele yatağına gidemem valla biraz araştırıcam ona göre gidicem

Yükleniyor...