Yahudi-Naziler sorununu anlayamadım.

Arkadaşlar ben bu Naziler-Yahudi sorunundan hiç bir şey anlamadım ?

Dünya Yahudilerden neden nefret ediyor, bir açıklarsanız ? :)

Güncellemeler:
Anlamadığımı söylemiştim. :)

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü Yahudiler kendilerini diğer insan ırklarından üstün görürler ve şu an dünyaya yeni düzen verme çabası içerisindeler. Dünyadaki birçok banka Yahudilerin tek elindedir. Bugün ABD Dolarını basma yetkisi bile Yahudi bir ailenin elindedir(rothschild ailesi) .Kutsal kitaplarında İsrail'in şu an ki topraklarından bizim Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerimize kadar olan toprakları ele geçirmek gibi bir inançları var. Onlar bunun kendilerine tanrı tarafından vahdedildiğini sanıyorlar. Milliyetçi ve muhafazakar bir Türk olarak benimde böyle bir politika izleyen bir milleti sevmem mümkün değil !

2|0
    1|0
    • Bir ödevin falan varsa al şu sitedeki Yahudi-Nazi ve siyonist faaliyetleri oku arkadaşım: link

• Ödevim yok, sadece genel kültür amaçlı. Teşekkür ederim. :)

• Uzun diye okumamazlık etme sakın. Gerçekten okuduktan sonra da şu an Ortadoğu'da oynana oyunlara da anlam vereceksin. Amerikalı bir profesör bu bilgileri kitap haline getiriyor ve o adamın akıbetini şu an bilmiyorum. Kitapları derhal toplatılmıştı. Kolay gelsin. . .

Erkekler Ne Diyor 13

• Naziler alman irkini en ustun gormelerinin yaninda yahudileri dunya icin en buyuk tehlike olarak goruyorlardi

şu an dunya genelinde yahudilerin sevilmeme nedeni de dunyayi onlarin yonettigine inanilmasi ve her komplo teorisinin arkasinda yahudilerin oldugu seklinde bir gorustur

0|0
    0|0
  • yahudiler biraz fazla akıllıdırlar ve içlerinde mason gruplar da vardır.inşaat sektörünün oluşması,kuyumculuk ve maden işlemeleri yahudi icadıdır.2.dünya savaşında ülkemize sığınan yahudiler sayesinde eğitimde ilerleme kaydettik ve bu sayede kuyumculuğu öğrendik.Aslında hitler bir ressam olmak isterdi fakat resimleri beğenilmediği için ressamlığı bıraktığı söylenir

0|0
    0|0
  • yahudiler dünya için büyük tehdit ti ondan cin fikirli olduklarından her yerde yani en üst noktalarda onların olmaları yanlış kararlar veriyo olmaları

0|0
    0|0
  • naziler Alman ırkçılarıdır. Hitler zamanında nasyonel sosyalism (nazizim) akımı tavan yapmıştır. O dönemde Almanya'nın büyük bir bölümü(siyasi, ekonomi gibi alanlarda) gizli localarla siyonizm(yahudi örgütü) etkisi altında olduğu için yahudiler hedef alınmıştır. Hitlerin o zamanki ırkçı söylemlerinden biri: "gün gelecek öldürmedğim her yahudi için bana küfür edecekksiniz." sadece yahudiler hedef alınmadı malesef şu an aynı zihniyette olan kişiler orada yaşayan Türkleri hedef alıyor.

0|0
    0|0
  • dunya degıl sadece almanlar nefret edıyor, yahudıler az ama etkılıler abdnın baskanını bıle nerdeyse onlar belırlıyor..

0|0
    0|0
  • bir topluluktan nefret etmenin tek nedeni ırkçı olmaktır.bu yeterli bi sebep.

1|0
    0|1
  • Yahudiler ezelden beri kendilerini üstün gördüğü içindir heralde naziler yahudilerin almanyayı terketmesini istemiş sonra geri kalanlardanda tuttuklarını katletmişler ondan sonrada israil kurulup yahudilere israilden başka güvenli yer olmadığı benimsetilmiştir.Ayrıca şuan filistine yaptıklarıda nefret edilmeleri için yeterli heralde

0|0
    1|0
  • vatansız millet diye anılırlar fakat bu konuyla ilgili çok güzel filmler çekilmiştir (Schindler'in Listesi, pianist gibi )

0|0
    0|0
  • Nefretlik birşey yok, kurunun yanında yaşta yanar misali. İnsanlık suçudur. Nazi almanyasının kuru kafa zihniyeti en derin mahzenlere gömülmelidir.

0|0
    0|0
  • yahudilere ozel bir sey yok, naziler alman olmayan her irka karsiydilar. o da fasistlik iste.

0|0
    0|0
  • yahudileri naziler yakmış zamanında öyle duymuştum

0|0
    0|0
  • ben yahudileri severim :)

3|0
    1|1
  • Naziler, bu yahudileri şeker vericez diye kandırıp sabun yapmışlar. Heralde bundan dolayı bende tam bilmiyorum.

Bu nedenle ikinci dünya savaşı zamanında yapılan alman sabunları çok iyi.

Not : Tamamen hayal ürünüdür.

0|0
    3|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hitler ve Stalin bir barda oturmaktadırlar Bir adam iceri girer ve barmene bunlar Hitler ve Stalin mi diye sorar Barmen "Evet, onlar" der Sonra adam onlara dogru yurur ve sorar:

"Selam, ne yapıyorsunuz?

"Hitler cevaplar" : 3 Dunya savasını planlıyoruz"

Adam sorar "Gercekten mi? Neler olacak?" Hitler: "Bu sefer 14 milyon Yahudi yi ve bir bisiklet tamircisini oldurecegiz" der Adam sorar: "Bir bisiklet tamircisi mi?!" Hitler Stalin'e doner ve der ki: "Gördün mü, sana kimsenin 14 milyon Yahudi yi takmayacagını soylemistim!"

1|0
    0|0
  • Yahudiler Musa ve Hârun'a karşı ve onlara eziyet ettikleri için Kuran-ı Kerim'de lanetlenmiş kavimlerdir .

Kendi dinlerinin bile gerekliliklerini yerine getirmediklerinden dolayı kötülenmişlerdir .

Nazilerle ile sorunları daha farklı tabii Schindler'in Listesi filmi bu konuda şahaserdir .

Yahudilerin kurtulmasını sağlayan kişi Oskar Schindler ikinci dünya savaşı sırasında yahudileri toplama kampında onları yetiştirmiş ve kurtulmalarını sağlamıştı onun kurtardıkları bugüne gelinen noktadır .

Adolf Hitlerin çok meşhur bir sözü vardır Gün Gelecek Bütün Yahudiler Yakmadım diye bana küfredeceksiniz .

0|0
    1|0
  • belki yardımcı olr piyanisti izle anlarsın..

0|0
    0|0
Yükleniyor...