En son hangi kitabı okudunuz? Nasıldı?

Arkadaşlar okuduğunuz son kitabı yazıp bilgi verirseniz hem kitap tavsiyesi olur..

0|0
18|3

En İyi Erkek Görüşü

• Teşkilat'ın İki Silahşörü - Soner Yalçın

Güzel kitap, ben beğendim.
    İhtilalci ve Teşkilat-ı Mahsusa'nın bir numaralı fedaisinin hayatını, icraatlarını anlatmakta. Yakın tarihe dair bilgiler de var.

0|0
    0|0
    • En son filmi sorsam bu kadar az cevap gelmezdi hocam :)

• Hayırlısı olsun, bizler ve bizlerin çocukları gelecek nesillere öğretecektirler.

Kızlar Ne Diyor 18

• Bukowski-Pulp. Otobüste kitabi okurken gülmeme ve saskinlikla bana bakan insanlarin da gulmesine sebep olmus kitaptir. Kendi cercevemle daraltmak istemem, okumanizi oneririm.

0|0
    0|0
  • Tolstoy-Diriliş i okuyorum bitmek üzere. Vicdan üzerinde durulmuş bir kitap yazıldığı devrin adalet sistemini devlet düzenini sınıf farklılığını anlatıyor. Yazılanlar çok eskiye ait olmasına rağmen hala geçerliliğini de koruyor maalesef insanların paraya verdiği değer özellikle. Kesinlikle okunması gereken kitaplardan biri diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Sinan Akyüz Piruze. Gerçek bir yaşam hikayesi diye biliyorum ama çok fazla tesadüf içerdiğini düşünüyorum. eleştirilcek çok fazla yönü var. dili çok sıradan , rahat okuyup anlaşılır. karakterin yaşadıkları elbette çok kötü fakat reel bir anlatım yok, erkekler yerden yere vurulmuş.

0|0
    0|0
  • Cehennem kapıları-gregg loomis
    Güzel bir aksiyon gerilimdir. Bu tarz sevenlere tavsiye olsun.

0|0
    0|0
  • Bana seni seviyorum deme sev - Miraç Çağrı Aktaş

Harika bir kitap gerçekten çok çok beğendim yazarı çok genç zaten ilk kitabı destek olmak için almıştım çok hoşuma gitti :)

0|0
    0|0
  • Beyoğlunun en güzel abisi / Ahmet Ümit

0|0
    0|0
  • Kahperengi. Hande altayli 👍👍

0|0
    0|0
  • Vadideki zambak. İğrençti çok sıkıcıydı

0|0
    0|0
  • _aşkın gözyaşları_
    kesinlikle çook güzel bir kitap
    gerçek aşkı anlatan bir kitap (okumanızı tavsiye ederim)

0|0
    0|0
  • Bir genç kızın gizli defteri çok güzel bir kitap ama kızlar için yazılmış bir kitap :)

0|0
    0|0
  • Kürk Mantolu Madonna- Güzeldi.

0|0
    0|0
  • Simyacı - Paulo Coelho

0|0
    0|0
    • Ben bunu okuyalı çok uzun zaman oldu :) zor hatırladım yani ismini duyunca.

• Peki sağol, sefilleri de oku bak :)

• Onu okumustum donem odevimdi cok onceden o kadar degil :D kitaplarla aram iyide bunu bir turku okyyamamistim simyaciyi. s

• paulo coelho veronika ölmek istiyor :) en sevdiğim yazar

0|0
    0|0
  • franz kafka ceza kolonisi anlatılarını okudum pek sevmedim kafkanın daha iyi kitapları var

0|0
    0|0
  • Kuyucaklı yusuf. Yazarın dili güzel kelimeleri iyi kullanıyor, hikaye de iyi ama biraz sıkıcı.

0|0
    0|0
  • "Karamazov Kardeşler" - Dostoyevski

0|0
    0|0
  • Adem özköse'nin cennete otostop adlı kitabını okudum ve harikaydı içeriği ise hidayet öyküleriydi :)

0|0
    0|0
  • hayvan mezarı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ahmet davutoğlunun kitabını okuyorum başları çok ağır...

0|0
    0|0
  • Peter Pan Ölmeli (John Verdon)

Harika işlemiş kurgusu ile kendimden geçtim. 10/9.4

0|0
    0|0
Yükleniyor...