Yeni oyuncu olmak isteyeneler için cast ajans mı yoksa serbest tiyatrocu mu ve eğitimli olmak mı?

artık cast ajansıyla çıkan çok az oyuncu var binlerce kişi var eğitimsiz oturup bekleyen
sizce bu işlerde artık ajanslar işe yarıyor mu yoksa eğitim alıp tiyatrocu olarak yürüyüp seçmeleere girerek ya da çekimlere katılarak mı

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Cast ajanslarını boşver. Kayıt olurken para veriyorsun bir kez seni denemek için çağırmıyorlar. Arada bir bir ihtimal bir iş çıkıyor senden bir dünya komisyon alıyorlar. Oyunculuk biraz çevreye bakıyor aslında. Keşfedilmen gerek.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bence tiyatrocu olmak oyunculugun olmazsa olmazi.. rolu canli oyunlarda ögrenmek ve sahne tozu yutmak muhim

0|0
    0|0
  • Arkadaşım bende aynı derttenim. Oyuncu olmak istiyorum. Fakat bulunduğum yerde hiç bir tiyatro eğitimi veren yer olmadığı için gitme imkanım olmadı. Tiyatro kurslarına, Halk eğitim merkezlerine, devlet tiyatrosuna gidip konuşmak lazım. Ben öyle yapıcam. Derdimi anlatıcam. Belki beni alıp, eğitirler.

0|0
    0|0
  • Castllar sıkıntı tanıdık olması lazım. Tiyatroda ise çok iyi olman lazım kardeş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...