Bir Ülke düsünün Cumhurbaskani "MUSTAFA KEMAL ATATÜRK" basbakan ise "ALPARSLAN TÜRKES"?

evet Arkadaslar sizce nasil olurdu? :)

0|0
10|19

En İyi Erkek Görüşü

• İngilizim fakat acikca soyluyorum sadece Ataturk olsaydi Dunya'nin en guclu ulkesi olurdunuz. Ayrica Ataturk mecburi olunmadikca yani isgal altinda olmadikca savasa karsi olan humanist bir insandi. Gelmis gecmis en mukemmel dahi bana gore.

0|1
    2|0
    • Evet Türklerin 24 boyu vardir. Ahiska, Türkman, Yörük, Azeri, Nogay, Kazak, Tatar, Mogol... varda var hepimizin ama irki ayni hepimiz OGUZ KAGAN'dan geliyoruz :)

• İyi Yağ Çekiyorsunda Bari Hümanist Deme Beee Bizi Lekeliyorsun..!

Kızlar Ne Diyor 10

• 10 numara 5 yildiz

0|3
    0|0
  • en iyisi o olurdu der susarım

0|2
    0|0
    • demi ama... ne güzel olurdu

• alparslan türkeş ne kadar vatansever olursa olsun, maalesef mustafa kemal'in zekasının yanından geçemez. çok zulümler çekip yılmayan, ancak o zulümler sırasında taviz vermeyi de öğrenen bir insandır maalesef kendisi.

• olabilir ama rte kadar şerefsizi değildir en azından güvenilecek adamdır kendileri

• olmamış, beğenmedim

0|1
    0|1
    • niye? akp li isen dogrudur

• han'fendi şu anda her şey günlük gülistanlık. herkesin kaybedeceği şeyler var, standartları var. ancak bu ülkede en büyük kaybı, Türk olarak bizler yaşarız. deniz gezmiş demişsin... sen Ankara üniversitesi talebesi ya da mezunu olmalısın. fakat orada kardeşlikle duygularıyla, mazlum görünenler o kadar da mazlum değiller bunu bilmelisin. arada elbet istisnalar olacaktır. ancak şunu da kabul ediyorum, bu ülkede -bizim yarattığımız- bir kürt sorunu vardır.

• yanlış tespit. İstanbul'da bir vakıf üniversitesinde okuyorum. aslına bakarsan bu görüşlerin çıkması beklenmeyen biriyim. mazlum görünenin ne cin, ne ifrit olduğunu öğrendim merak etmeyin. çok rica edicem herşeyi bilenin sadece siz olduğunuz kanısından da vazgeçin artık. türklük mevzusundaki hassasiyetinizi anlıyorum, fakat türkiye sınırları içinde bizim gibi türk sevdalısı olmayanların yaşadığını da unutmayın. hiç bir şekilde bir lafım yok, eyvallah sıkı sıkıya tutunun, sarılın kökenlerinize, yalnız bizler gibi kendi görüşüne sahip insanları da tabiri caizse eziklemeyin lütfen

• Herkes idam edilirdi

0|0
    0|0
  • Çoğu insan hazmedemez bunu ^^

0|0
    1|0
    • demi... yaziklar olsun öylelerine..

• Ümmetçilik ile milliyetçilik birbirine zıt. Zaten ümmetçilik görüşü ağır basan Alperenler, Türkeş'in partisinden ayrıldı

• bende bir Müslümanim!
      Fakat Din ile Politik baskadir ayni yere koyamayiz...

• sadece Mustafa Kemal olsaydı iyi olurdu

0|0
    0|0
  • Alparsalan türkeş mi jshjsksns 😂😂

0|0
    1|2
  • ⋆⋆⋆⋆⋆ 5 'den şaşma harika olurdu!
    Vatansever iki Önder.

0|1
    0|0
  • ATAM varsa hergünüm bayram olurdu.

1|1
    1|0
  • Alparslan Türkeş hakkında çok bilgi sahibi değilim açıkçası yorum yapamam ama atatürkün cumhurbaşkanı olmasını istemezdim

0|0
    0|1
    • neden söyle bakalim?

• uuu!! zorba mı? o zamanki ülke profiline git bak, bakalım. alternatif olarak kurulmaya çalışılan partilerin tüzüklerini bir bul da oku bakalım. o kafalar neden kesilmiş, o adamlar neden asılmış o zaman anlarsın. askeri amaçla yetişen bir insandan, siz vatan haini statüsündeki insanlara merhamet göstermesini beklerseniz zaten hata edersiniz. fransızların, ingilizlerin en gaddar komutanları bugün (euro'ya geçilmeden önce, fransa için) paralarının üstünde gururla yaşatılıyor. ama sen, senin ırzını, ırkını, özgürlüğünü koruyup, ayrıca başta siz kadınlara sizin kadın olduğunuzu öğreten birine bu sözleri söyleyerek, bakire bir kıza defalarca tecavüz etmiş birinin alacak olduğu vebali alırsınız. yapmayın... senin beynin değil ama bedenin ona çok şey borçlu...

Erkekler Ne Diyor 18

• Varya adamsın adam, iki tane adam başımızda olursa ne dert olur ne keder.
    Mustafa Kemal'in askerleriyiz cCc

1|2
    0|0
  • düşler ülkesindemiyiz real olun biraz.

0|0
    1|1
  • Baya değişik olurdu sanırım hayal etmesi bile bir garip ülke böyle olmazdı o kesin

0|1
    0|0
  • Bir ülke düşünüyorum Başbakanı yok cumhurbaşkanı yok yöneticisi yok cahili yok ukalası yok sapığı yok. Herkes bir arada yaşıyor.

0|1
    0|1
  • Anlasamazlardi biri gelenekci biri ilerici..

1|0
    0|0
  • süper olurdu tabiki

0|1
    0|0
  • iyi olurdu sadıc ^^

0|1
    0|0
  • neyse ki ikisi de yerin altında slkfjsklfjls

1|1
    0|2
  • süper olurdu türk milliyetçiliği yayilir turan aşki yayilir tùrkler yeniden güçlenirdi

1|1
    0|0
  • bence olurdu
    hemde on numara
    bir chp'li olarak sölüyorum

0|1
    0|0
  • Mükemmel olurdu, mekanları cennet olsun.

0|1
    0|0
  • Köle Olmak İçin Bu Dünyaya Gelmedik..!

0|1
    0|0
  • biri milliyetci biri emperyalist sorun olurdu

0|1
    0|0
    • Alparslan Türkes: "Eger CHP Atatürk yolundan ayrilmasaydi ben MHP yi kurmazdim " !

• Chp 68 den sonra ortanin solu sloganini secmistir 68 oncesi halk partisidir milletcidir. Bugun ki chp Ataturkun chp si degil...

• hayir asla degil... Atatürkün yolundan giden bugün MHP !

• mantıklı bir düşün soruyu olur mu sence bu :D

0|0
    0|0
  • alparslan türkeş kim ki?

0|0
    2|2
  • o ülke çöker o kadar

0|1
    2|3
  • Bence bir müslüman ile bir kafir anlaşabilirler mi bilmiyorum

1|1
    2|1
    • neden gizliden yazdın kardeş :)

• kuranın gökten indiğini nerden biliyorsun? ben peygamberin nefsine cebrail vasıtasıyla ulaştırıldı diye biliyorum. cebrail gökten mi geldi? geldi de de sana ben metafizik cevabını verirken ayrıca götümle güleyim.

• Bak dinle alakan yok gelmişisin burada saçma sapan konuşuyorsun biraz hadis baksaydın göklerin yedi kat olduğunu ve cebrailin bu yedi kat üzerinden Allah cebraili aracı kılarak kuranı indirdiğini anlardın hadi gökten inmediyse şöyle bir ayet neden var hadi açıkla

Şüphe yok ki, Kur'ân'ı biz indirdik ve şüphe yok ki, O'nu her türlü bozulmadan da biz koruyup muhafaza edeceğiz. Hicr 9

Dini bilmeden gelmişin konuşuyorsun adam kendi el yazısıyla kurana safsata deyip sahabeye maskara demesi ne diyorsun dini bilmediğin için senin mezhep genişlemiş farkında değilsin

• o ülke bogu yidi :D

1|1
    1|0
    • niyemis o? tayyip mi iyi?

• o senin düsüncen... Vatan hainidir Tayyip birkere olsun agzindan TÜRKÜM dedigini duymadim serefsizin

• ara vermiştik yeniden gelicek osmanlı ve şeriat bekleyin kocum

Yükleniyor...