Kurslara yazılmak istiyorum önerileri olan var mı?

Arkadaşlar 19 yaşındayım, ailemin maddi sıkıntılarından dolayı üniversite okuyamıyorum, seneye gideceğim. Bu sene liseden mezun oldum 1 sene gecikmeli olarak ve üniversiteye 1 sene ara verdim, kısmetse seneye gideceğim.
Şu anda Türkiyenin en büyük ayakkabı boyası fabrikasında çalışmaktayım.
Aileme maddi olarak destek sağlıyorum ve benim cebime de 250, 300 lira falan kalıyor en fazla.
2 yıllık kız arkadaşım da terk etti. Onun acısını da azaltmak için ve de biraz sosyalleşmek için kurslara falan gitmek istiyorum.
Çünkü pek çevresi olan biri değilim, 2 aydır işten eve - evden işe gidiyorum. Rutin yaşamdan gerçekten sıkıldım, arkadaşım da yok sayılır. Yalnızlık gerçekten iyi değil.
Vücut geliştirmeye de gideceğim kısmetse ama onun haricinde nereye gitmeliyim?
Gitar kursuna istiyordum ama çok klişe ayrıca entel kişiler oluyor genelde yani pek bana göre değil. Bağlama olur aslında ama bağlama kursu da ağır geliyor.
Önerileriniz var mı?
Uzun yazım için de özür dilerim. Cevap bekliyorum teşekkürler.

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• kesinlikle tiyaro kurslarını tavsiye ederim erkek kız bir çok arkadaşın çevren olur birlikte replikleri ezberlersiniz sohbetler çalışmalar hazırlanmalar falan yani senin için çok iyi olur çok insanla tanışırsın. insanlara sahnede kendini kanıtlarsın ve özgüvenin artar ciddiyim.

0|0
    0|0
    • Yalnız benim bir rahatsızlığım var yani fobi diyim. Heyecan yapınca kızarırım ve gözlerim yaşarıyo ağlıyo gibi oluyorum elim ayağım birbirine dolanıyo çok kötü bişey

• bu tür şeylere alışık olmadığındandır ilk gün başlarsın hocalarınla konuşursun mutlaka bu rahatsızlığını derdini anlayacak hocalar olucaktır. tiyarto için genç yeteneklere çok ihtiyaç var. hiç birşeyden çekinme hocalarınla duygularını paylaş kendini ifade et gerçekten anlayışlı insanlar çıkacaktır. sen yeterki bir adım at gerisi zamanla olur şimdiden başarılar

• Önerin için çok teşekkür ederim ama bana yani şu anki özgüven eksikliğimle bu pek mümkün değil bence. Çünkü herkesin beni izlediği bir toplulukta rahat olacağımı pek sanmıyorum. Yani örnek verecek olursam; Gitar kursunda olsam oradan arkadaşlarım olur belki beraber kursa 1,2 saat önceden gidip prova yaparız git gide muhabbetimiz ilerler arkadaş oluruz ama tiyatro çok ağır şu anki psikolojik durumuma

Kızlar Ne Diyor 3

• Gitar kursuna niye gitmek istemiyorsun ki? Entel, kötü bir şey değildir yani entelektüel olmak. Arkadaşın dediği gibi tiyatro kursuna gidebilirsin ve bence yemek kursları da hoş olabilir.

0|0
    0|0
  • Cizim kursuna git bekki univeristede minar ya da ic ninar olablrsin ozel yetenek sinavlariyla da bursu okuyabilirsin ozelde bile olsa

0|0
    0|0
  • Baglama evet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...