Üniversite hayatının en iyi yaşanabileceği şehir hangisi?

üniversite hayatının en iyi yaşanabileceği şehir neresi ?

0|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

• bana eskişehir izmir filan iye zırvalıklar saymayın.orda ki üniversiteleri üniversiteden bile sayılmıyor dünya şartları düşünüldüğünde.bu konuda en gelişmiş şehir ankaradır kimse kusura bakmasın.gerek kaliteli üniversite sayısı olsun gerek şehir hayatı olun.

0|0
    0|0
    • Ben Ankara'da öğrenciyim ama diğer şehirleri tercih ederim.

• diğer şehirlerde okursan işsiz kalma olasılığında epey bir artar am.kendin bilirsin.tabi ankarada da dandik okullar var.

Erkekler Ne Diyor 18

• beklentin neler?

0|0
    0|0
  • İstanbul,

Eskişehir.

1|0
    0|1
  • memleketım dıye demıyorum ama izmir..

0|1
    0|0
  • eskişehir, istanbul, izmir, ankara ve trabzon.

0|0
    0|0
  • antalya bence ben konya da okudum ama antalya bence en güzel yer :)) ben okutman olarak derslere girdim mühendislikte çocuklar tam ortam kurmuşlardı üni de :))

0|0
    0|0
  • Eskişehir

0|0
    0|1
  • gazimagosa

0|0
    0|0
  • istanbulll derdin tasan yoksa tek geçerim

0|0
    0|0
  • Prag.

0|0
    0|0
  • Nazillide yaşadım bu dediğiniz hayatı ama bence okunası en güzel yer Eskişehir.

0|0
    0|1
  • eskişehir istanbul

0|0
    0|1
  • eskişehir ve kocaeli üni.

0|0
    0|1
  • İstanbul

İzmir

Eskişehir

0|0
    0|1
  • izmir bence=)

0|0
    0|0
  • git insan gibi oku neymiş üniversite hayatıymış yaşın kaç kızım senin ailen hop oturup hop kalkarken kızımıza ne oldu diye yada aman para gönderelim yememizden içmemizden kısalımdiye binbir güçlük , zorluk ve düşünce ile sana maddi manevi destek olmaya calışan insanların yüklerini bir nevze hafifletmegi düşünmek yerine üniversite hayatını soruyorsun büyük ihtimalle dandik bir şehir de yaşıyorsun ve kurtlar sofrasına meze olacaksın ne diyeyim cümle aleme afiyet olsun :)))

0|0
    0|0
    • ya sen kim oluyorsunda bana karışıyorsun?ben eğlence hayatını barlarını sormadım..üniversite hayatı dedim.üniversite hayatı deyince senin aklına başka şeyler geliyor galiba..dandik bir yerdede yaşamıyorum türkiyenin en medeni şehirlerinden birisi olan edirnede yaşıyorum.

• burada size medeniyeti öğretemiycem..dişinin bile beyninden büyük olduğu birisinin benden özür dilemesi benim için bir şey ifade etmiyor..açıklama yapmak zorunda değilim

• bu tepki ile birlikte tespitimin birkez daha dogru olusu beni şaşırtmadı tekrar afiyet olsun :))

• İzmir, İstanbul, Ankara

0|0
    0|0
  • -Ankara

0|0
    0|0
  • İstanbul

İzmir

Eskişehir

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• En iyiden kastın nedir bilmiyorum ki ...

0|0
    1|0
  • Kızlar ailelerinin yanlarında okusun çok geri kafalıca diyeceksiniz de gittiğim konserde

çimlerin üstünde ellerinde bira erkeklerin kucaklarına yatmış halde görünce cidden

bunun şart olduğunu gördüm.

0|0
    0|0
  • eslişehir karabük edirne sakarya

0|0
    0|0
  • Eskişehir

0|0
    0|1
  • Bence edirne antalya ve ankara

0|0
    0|0