Suc ve ceza kitabı hakkında? sorunun tamamını okuyun lutfen?

ben kitap okumayı cok seven biriyim yıllardır kitap okumadıgım bir gün bile yok. suc ve ceza kuresel capta tanınan bir kitap ben de dedim ki madem herkes seviyor bir bildikleri vardır okuyayım. ama daha kitabın basındayım cok sıkıcı gelıyor hıc hevesım yok. eper okuduysanız spoiler vermeden ne soyleyebilirsiniz?

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Spoiler vermeden okumalısın diyorum. :D
    Seninde söylediğin gibi küresel çapta tanındıysa bu kitap , bir güzelliği vardır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Distoyevski detay sever. Asiri betimleme yapar ama sonuç geldiğinde her şeye değdi dersin. Gerçekçi ve samimidir ayrıca suç ve ceza da kişilerin ruh hali çok basarili irdelenmiştir. Sabret ve sonuna kadar oku derim.

0|1
    0|0
  • Banada sıkıcı geldiginden senelerdir okumuyorum aldigimdan beri ayni yerinde duruyo

0|1
    0|0
  • emin ol öyle devam edecek. ben okudum ama nasıl bitirdim gel bana sor..

0|1
    0|0
  • İlerledikçe heyecanlanıyor okudukça okumak istiyorsun biraz sabret okumaya devam :)

0|1
    0|0
  • Okudum evet biraz skici. Zaten o tarz kitaplar genelde skici oluyor. Daha sonra sariyo kitap.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Biraz daha oku , sıkılsanda boşver.. Kitap seni saracak ve elinden bırakamayacaksın. Kendini bir katile (raskolnikov) destek verirken bulabilirsin... İç çekişmeler yaşayabilirsin içinde. İnsana insan olduğunu hissettiren bir kitaptır. Sıkılsan da oku derim... Ayrıca St Petersburg sokaklarında gezeceksin. Kitabı bitirdikten sonra Google Earth'den Raskolnikov'un evi diye arattır. ama kitabı bitirdikten sonra. Hayal ettiğin karşına çıkacak. O kadar akıcı bir dille yazılmış ve çevrilmiş ki gerçekten kutlamamak elde değil.

0|1
    0|0
  • tefeci kadını öldürür
    asıl karakter
    kendisiyle iç hesaplaşmasını çok ayrıntılı anlatmış yazar

0|1
    0|0
  • Üni yıllarında almıştım fkat okumadım

0|1
    0|0
  • Karamazov kardesleri kendi kardesm gbi bliorum artk siz hala okuyamadm diyosunz. once cin alidwn faln bsla denemlre ne diyim kardesm smdi.)

0|0
    0|0
  • Ruh betimlemeleri mükemmeldir , evet bende 100 sayfa kala bıraktım çünkü aşırı sıktı :D Bu tarz şeyleri de sevmen gerekiyor tabi

0|0
    0|0
  • Sonu guzel. Ayrica tasvirler super.

0|0
    0|0
Yükleniyor...