Sabahattin Ali , Oğuz Atay , Sait Faik Abasıyanık tarzı kitap okuyan kızlarımız azaldı. Ne olacak bu hal?

Buraya detay yazınca havalı olunuyormus.

0|0
7|5

En İyi Erkek Görüşü

• Anlatım bozukluğu, cümle düşüklüğü, yanlış dilbilgisi dışında kendini doğru ifade edememe de bariz bir şekilde gözlemleniyor. Hayal dünyaları sınırlı, insana yabancı bir nesil yolda.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kimse begenmek zorunda degil kotu bir hal de degil.

0|0
    0|0
  • Sait Faik çok sevdiğim bir yazardır. Farklı bir dili vardır. Herkes sevmeyebilir. Zevk meselesi sonuçta.

0|0
    0|0
    • Dimii dimii onun yeri ap ayrı :) Ama bak mesele 'zevk' değil, anlamayan ve anlamadığı için okumayan çok kişi var.

• Alemdağda var bir yılanı bende okudum diğer eserlerini alacağım. Ama Alemdağda gördüğüm kadarıyla diğer yazarlar gibi değil bam başka bir tarzı var

• Evet daha öncede dediğim gibi farklı bir dili vardır yazarın.

• Ben eskisine göre daha çok görüyorum aslında böyle klasikleşmiş yazarları okuyanları

0|0
    0|0
    • İşte onun sebebi özentilik aziz kardeşim. Sosyal medyada gördükleri bir iki söz yüzünden alıp resmini paylaşıyorlar orda burda. Okuyorlarmı? Veya anlıyorlarmı? Asıl mesele bu

• Konuştuğum insanların gerçekten okuduğunu ve anladığını biliyorum zaten test etmeme gerek yok :)

• Peeki kıskanç baaağyan öyle olsun :)

• Kimse okumuyor aslında ben eskiden çok okurdum şimdi içimden gelmiyor okumak.

0|0
    0|0
  • Aksine çok okuyan var. Farkindalik gun gectikce artiyor.

0|0
    0|0
  • Eskiden okurdum simdi okumayi biraktim

0|0
    0|0
  • gereksiz tarzım değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Şimdi o* kırmızı okuyorlar knk

0|0
    0|0
  • Düşündüm de ben de pek okumaz oldum ki kendim okumuyorken kızlardan nasıl beklerim :/

0|0
    0|0
  • kızlarımız artık soğuk kahve gibi hiç bir edebi değeri olmayan kitaplar okuyor. Gerzek vampir kitapları okuyorlar. Tükeniyoruz..

0|0
    0|0
    • Ahmet Batmanın kitapları harikulade. Içinde edebiyat olmasa bile samimiyet sıcak kanlılık kendink bulma var. Vampir tarzı kitapları bende sevmem ama başkalarının okuduğu kitaplara 'gereksiz' deme tarafında değilim.

• Edebiyat yoksa boş..

• İşte herkes edebiyattan anlamıyor onu diyorum bende

• cahiller bu kızlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...