Gerçek insan boyutlarında resimler çiziyorum ama nerede sergileyeceğimi bilemiyorum. Odamda da yer kalmadı?

Ben duvar resimleri çizmeye başladım. Yani tam boy resim. İnsan boyunda çizimler vb. Ama ne yazık ki odamda duvarları hepsi doldu ve yeni yaptığım resimleri nerede satacağımı veya sergileyeceğimi bilemiyorum. İlgilenen arkadaşlar varsa yardım edebilir mi?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• İlk olarak profesyonel bir galeride sergilenmesi için, sizin genç sanatçı statüsünde olmanız gerekiyor.
    (Ben Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü mezunu bir sanatçı adayıyım)

Resimlerinin boylarının o kadar artısı ve eksisi yok. İnsan boylarında çalışıyorsanız bu galerileri için ortalama bir boydur, (Şahsen ben 2 buçuk metreye kadar çıkıyorum tuvallerde)

Tavsiyem sanat dünyasına girmek istiyorsanız, tuval üzerine denemeler yapın ya da kontaplak üzerine sıva atıp taşınabilir ufak boylarda duvar görünümlü zeminler hazırlayın ve üzerine çalışın. Ancak onlarca çalışma gerçekleştirdikten sonra bir şeyler tam olarak ortaya çıkacaktır.
    Grafiti ve benzeri şeylerin henüz galeriler için bir statüsü yok (biraz satma amaçlı olaylara bakarlar ve duvar resimleri belirli duvara özel olarak yapılmamışsa satılamaz)
    Merak ettiğiniz şeyler varsa bana sorabilirsiniz, yardımcı olmaya çalışırım

0|0
    1|0
    • (Yanlışlıkla eksi puan verdm çok özür dilerim :/ ) Çok yardımcı oldunuz çok teşekkür ederim tuval işine el atıcam çok bilgi verdiniz tekrar çok teşekkürler :D

• Rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Nurhan Aktürk'un yaninda eğitim görmeye gittim halada sohbetimiz var istiyorsan onunla tanistirabilirim seni

0|0
    0|0
    • Nurhan Aktürk adını ilk defa duydum :/ daha yeniyim bu işlerde biraz bahseder misin?

• Türkiyede ünlü bir ressam araştır onu derim senin gibi başarılı öğrencilere destek çıkar bana bile yardim etmeye kalktiysa seni profesyonel yapmadan birakmaz:D

• Ilgimi cekti :) birebir ayni boyutta mi. oluyor?

0|0
    0|0
  • link at bir bakalım ona göre fikir verelim

0|0
    0|0
  • bana sergi yapabilirsin.. merakım var oldukca

0|0
    0|0
  • Gondersene bakalim bir kac tanesine

0|0
    0|0
    • resim nasıl gönderiliyor bilemiyorum ki sitede :/