İlluminati hakkında yeterli bilgiye sahip miyiz?

subliminal mesajlarla biz farkında olmasak da beynimize mesajlar iletiliyor televizyonda izlediğimiz diziler,filmler,çizgifilmler sayesinde,

peki biz bunun ne kadar farkındayız ?

İlluminati'nin yol açtığı felaketleri ve yol açacağı felaketleri,dinimize tehlikesini biliyor muyuz arkadaslar ?

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• subliminale geleneçün neçe eksiklerimiz var..

Adam çizgi filme seks yazısı gizlemiş.. Gerek yok adam yengesini memleketim dizisinde canlı canlı bafiliyo zaten..

Tüketim için filme görüntü sıkıştırmış.. Gerek yok sürekli tüketmeyen angutun önde gidenidir.. İlişkileri herşeyi tek taş yakta tutar almayan insan bile değil la... Reklamlarını canlı canlı izliyosun zaten..

1|0
    0|0
    • Aşk_ı Memnu 1901 de basılan Halit Ziya Uşalıgil e ait bir eserdir.

Ayrıca bir insan dizide gördü diye gidip yenegsine aşık mı olur bu nasıl bir kafa. hergün binlerce haber çıkıyor sapıkça o zman haberlerde yasaklansın.

• niye onca eser varken Aşk-ı Memnu dizi olarak çıkartılıyor ? ve iyice romandan saptırılarak böyle Türk kültürüne aykırı bi konu işleniyor ? bunların hepsi normal kabul edilmeyen bazı şeyleri ülkede normal kabul ettirmek için yapılan çalışmalar.

Hatırlarsanız Binbir Gece dizisinde Halit Ergenç'in Bergüzar Korel'e tek bi gece karşılığında para vereceğini söylemesi skandal olmuştu heryerde bu haberler çalkalanıyordu.neden ? çünkü halk alışkın değildi bu kadar.zamanla alıştırdılar,şuan hepsi normal

• @yokoylebisey bizimki böyle bir kafa.. Bence haberlerde yararlı değil..

Erkekler Ne Diyor 11

• toplum kendi pimini çekmis zaten birlik olmayan bu ülkede o yazdığın şeye ihtiyaç yok.kaos yaşam biçimi oldu bu ülkede

1|0
    0|0
  • Ben illuminaati hakkında yeterli bilgiye sahibim

-yok öyle bir şey yani

0|0
    1|0
  • banane ya herşeyi benmi düşüncem

1|1
    1|0
  • Geçen tüm mason arkadaşlarla bizim terasta toplandık, Adnan hoca gibi direkt TV kanalı kurmaya karar verdik. Vallahi çok zor oluyor şu klibe üçgen sıkıştır, o filme garip semboller yerleştir falan. Devir kurumsallaşma devri.

0|0
    0|0
  • Hep amerikanın oyunları bunlar.

1|0
    0|0
  • İlluminatin le ilgilenmiyorum.

0|0
    0|0
  • Değilim.

0|0
    0|0
  • puhahahahaaa. :D komiksiniz ya.Sen birşey bildiğini sanmaya devam et..bizim en büyük eksiğimiz kulaktan duyma tripkolik bilgileri çok fazla önemsemek..bilgi çöplüğüne açız hala..heryer çöple dolu olmasına rağmen..

0|0
    0|0
    • ben çok bir şey bildiğimi idda etmedim,buraya tüm bildiklerimi yazmaya üşendim doğrusu yazsam sayfalar tutar emin ol bu konu hakkında yapılan tüm videoları izledim,tüm klipleri izledim,tartışma programlarını,bu konu hakkında filmleri izledim benimki yanlışsa peki doğru bilginle bizleri aydınlatır mısın ?

• bana kalsın evlat :)

• Olmaz maykıl bende de yok :|

0|0
    0|0
  • Senin dinin ne ki?

0|0
    0|0
  • evet aşkı memnu dan sonra herkez gözüne yengesini kesitrdi sanki normal birşeymiş gibi

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...