Kazım Koyuncu 'yu ananlar, dinleyenler, özleyenler var mı?

Bugün vefatının 7.yılı

Kendisini özleyen,anan,dinleyen var mı ?

0|0
23|21

En İyi Erkek Görüşü

• "Bu arada; hiç başımızdan eksik olmayan gökyüzüne, günün karanlık saatlerine, ara sıra kopsa da fırtınalara, bir gün boğulacağımız denizlere, eski günlere, neler olacağını bilmesek de geleceğe, kötülüklerle dolu olsa bile tarihe, tarihin akışını düze çıkarmaya çalışan tüm güzel yüzlü çocuklara, Donkişotlar 'a, ateş hırsızlarına, Ernesto "Çe" Guevara'ya, yollara-yolculuklara, sevgililere, sevişmelere, sadece düşleyebildiğimiz olamamazlıklara, üşürken ısınmalara, her şeyden sıcak annelere, babalara ve tadını bütün bunlardan alan şarkılara kendi sıcaklığımızı gönderiyoruz. Kötü şeyler gördük. Savaşlar, katliamlar, ölen-öldürülen çocuklar gördük. Kendi dilini, kendi kültürünü, kendisini kaybeden insanlar, topluluklar gördük. Yanan köyler, kentler, ormanlar, hayvanlar gördük. Yoksul insanlar, ağlayan anneler, babalar, her gün bile bile sokaklarda ölüme koşan tinerci çocuklar gördük. Biz de öldük. Ama her şeye rağmen bu yeryüzünde şarkılar söyledik. Teşekkürler dünya."

Kazım Koyuncu

Özledik Seni...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• en sevdiğim şarkısı işte gidiyorum :( bu adamı nasıl anmayalım ya

0|0
    0|0
  • Kazım Koyuncuyu ben en ağır hasta olduğu son döneminde dinlemeye başlamıştım. Bütün şarkılarını seviyorum.

0|0
    0|0
  • link tavsıye edrm

Buhayat böylemi olur

Düşen hep yerdemi kalır

Gün olur belim doğrulur

Kim ne olacak belli olur

Ama bitemz yolculuklar

Belki biraz canın yanar

Düştügün yerde doğrulup

Başlar yine ilk adımla

0|0
    0|0
  • şu an yaşasa daha ne güzel karadeniz türküleri dinlerdik ne çok duygumuza tercüme olurdu :(

0|0
    0|0
  • Evet özlemle ve sevgiyle anıyorum kendisini..Tekrar Allah rahmet eylesin diliyorum.. Yüreklere inceden dokunan bir sesi ve tınısı var, hala devam ediyor, ne mutlu ona..

0|0
    0|0
  • Canım benim Allah rahmet eylesin..

0|0
    0|0
  • Allah rahmet etsin

0|0
    0|0
  • özlüyoruz.

0|0
    0|0
  • Evet..Mekani cennet olsun.. link

0|0
    0|0
  • Ben seni sevduğumu da dünyalara bildurdum...

Süper!

Allah rahmet eylesin gani gani...

0|0
    0|0
  • Bende çok seviyorum, erken veda etti hayata..

0|0
    0|0
  • Olmeden oncede oldukten sonrada, yasadigim surece onu dinlerim . Allah rahmet eylesin...

0|0
    0|0
  • benn..çok özledmm çok seviyodum kendisini.mekanı cennet olsun...

0|0
    0|0
  • Dinlenip anılacak insandır kendisi :)

0|0
    0|0
  • nadir insanlardandır sevilmez mi:). allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun...

0|0
    0|0
  • Çok çok çok severim.

0|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin...

soruna cevabım: özlemiyorum anmıyorum ama dinliyorum bazen :/

0|0
    0|0
  • evettt..

0|0
    0|0
  • var ben

0|0
    0|0
  • cok severim kendisini.. hic olmedi benim icin

0|0
    0|0
  • işte gidiyorum birşey demeden arkamı dönmeden şikayet etmeden.. hiç birşey almadan birşey vermeden yol ayrılmış görmeden gidiyorum.. mekanı cennet olsun

0|0
    0|0
  • dinleyince anmışmı oluyoruz..arkasından bi fatiha okuyun daha cok isine yarar

0|0
    0|0
  • kazim koyuncuyu'nun dido'su beni benden alir, tek bir kelimesini bile anlamasam da... bu arada rumuzunun anlami cok guzel... benden baska bilen biriyle karsilasmamistim...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• mekanı cennet olsun

0|0
    0|0
  • O halde bi şarkısı ile geceyi tamamlayalım. link

Her daim aklımda kalbimde. İyi ki varmış ve iyi ki görme şansım olmuş onu. Düşündükçe üzülüyorum ama elimden birşey gelmiyor. Bir gün hepimiz toprak olacağız :/

0|0
    0|0
  • ha kanser ha konser alayına isyan alayına eğlence demeyi öğretti

0|0
    0|0
  • valla benim özel bir ilgi alanım yoktu . yine de üzüldüm .

0|0
    0|0
  • ben

0|0
    0|0
  • Kendini Reklam Ettirmeden ünlü olan Çok Önemli Sanatçılarımazdan. Mekanı Cennet olsun.

0|0
    0|0
  • müziğini dinlemem, tarzını beğenmem. ama efendi duruşu ve adamlığıyla özlenen birisi.

allah mekanını cennet eylesin.

0|0
    0|0
  • hergün dinliyorum tabiki ve 25 haziranda saygıyla anıyorum mekanı cennet olsun inşallah. çernobil kaç can daha alacak böyle kim bilir..

0|0
    0|0
  • cem yılmaz sayesinde tanıdım desem yalan olmaz.hayde gidelum hayde.hüzünlenmemek elde degil gidenlerin,ardindan

0|0
    0|0
  • Gizli Kullanıcı ahbap: kazım koyuncuyu 2004 yılında dinlemeye başlamıştım. . anlamını bilmesemde bu şarkıyı çok severdim link

0|0
    0|0
  • unutulmaz link her daim aklımda...Mekanı cennet olsun...

0|0
    0|0
  • özlenmezmi o karadeniz çocugu. cok erken göçtü gitti aramızdan. onun gibisi ender cıkar

0|0
    0|0
  • Şarkılar ile geçtim aranızdan (Kazım Koyuncu)

Ruhun şad olsun şair ceketli çocuk...

0|0
    0|0
  • 7 yıl mı olmuş.. .s Dün gibi

0|0
    0|0
  • severek dinlerdik.. dinliyoruz..

0|0
    0|0
  • Sevilmeyen adammıydıki

0|0
    0|0
  • Dinlemeyen var mı :D

0|0
    0|0
  • Allah gani gani rahnmet eylesin...Dinlemezmiyim şarkılarını hiç...? 7 yıl mı olmuş...vay be...

0|0
    0|0
  • Sosyalist devrimcidir kendisi, onun gibi sanatçı azdır ülkemizde.

Yeğeni çok yakın arkadaşımdır.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
Yükleniyor...