"Hatirlamak unutanlar icindir Ben seni hic unutmayacagim" dedi... Haydi tamamlayin bakalim... yazar ruhlular?

Dedi ve gözünden akan damlalari gizlemek icin sertce dondu arkasini oyle ya erkek adam aglamazdi yok canim bunlar insanin ruhuna esen sert ruzgarin yansimalariydi sadece...
Buda benimkisi..

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• "Hatirlamak unutanlar icindir Ben seni hic unutmayacagim" dedi...
    Ben seni hiç unutmayacağım demek de ne oluyor sen beni unutuçak kadar sevdin mi ki.. Sen hiç bir zaman ben olamadın sevgilim sana bir adım geldim o adımda bile tek hamlen ile beni uçuruma ittin sen beni unutamayacağını soyluyorsun ya hani unutmak istemeyen insan zaten unutmaz bahanelerinle her zaman git, git ki unutulmuşluğumun üzerinden tertemiz gözyaşlarım yıkasın çaresizliğimi..

0|1
    0|0
    • Iste gene kendini savundun hicbir zaman anlamdinki sevgimi ben o ucurumun kenarindayken simsiki sarildim sana ama sen acilarini benden cikardin gururumu ayaklar altina aldim senin icin ama sende onda bile bana gurursuzsun dedin gozyaslarimi silmedin git simdi tertemiz dedigin gozyaslarin silahti bana karsi git ben gene sessizce aglarim safca seven kalbim seni istesede unutmayacak...

• Hayirlisi olsun insallah hayallerin gercege dönüşür. .

• İnşallah...

Kızlar Ne Diyor 4

• Dedi ; nemli gôzlerle, buz tutmus sôzlerle.. Ben seni ruhumun derinliklerine hapsettim. Kavusmayi ahiret'e, gülyüzünü cennet'e sakladim..

0|2
    0|0
    • Cennet gozlumdun son sozum oldun git yorgun kalbimi daha fazla uzme ben senin kadar sensizligide severim çünkü icinde sen varsin gerceginle yasayamadigim Düşlerimi hayalinle yasarim.. tam istediğim gibi olmadi zor bir giris yapmissin.. ama cok hos..

• Tesekkürler.. Seninkilerde çok güzel.

• Teşekkür ederim senin gibi olmak icin daha cok calismam lazim sectigin kelimeler buyuleyici..

• Kadında gururuna yenik düşmüştü bir kere, oysa sevdalarında gurur olmayacağına söz vermişlerdi. şimdi gitmeliydi ama kalbi ayrılma niyetinde hiç değildi...

Al bu da benden :)

0|1
    0|0
    • Erkegin dizlerinin bagi cozulmustu, evet yaptigi hatanin farkindaydi ama zamani geri alma sansi yoktu.. kalbi o kadar aciyordu ki sokse sokse.. bitermiydi bu aci hayir bu askin katili olmustu bir kere...

• Adam dizlerinin üstüne çöktü o kadar gucsuzdu ki donup kaldi oylece.. sevdiginin arkasindan belkide son kez bakıyordu bir zamanlar o uyurken kokladigi sacalri ask dolu gozlere baktigi o melek yuzu artık sadece hayallerde göreceğini biliyordu.. GITME diyebildi son kez ve oldugu yere yigildi sonbaharda dusen yaprak gibi...

• Kadın gitmeliydi onca yaşananlar bir seferde silinmezdi biliyordu. Ona daha önce arkasını hiç dönmemişti ama bu sefer başkaydı kararlıydı gidişinde. Her adımda darma dağın olan bedeni geri dönmesi için yalvarıyordu resmen ama yapamazdı. Gitmeliydi ona acıdan başka ne verdim ki diye düşündü.

• Hepsi yalann bee.

0|0
    0|0
  • Hatirlamak unutanlar icindir ben seni hic unutmayacagim dedi adam sol gozunden bir damla yas akti adam gitti ve birdha geri gelmedii kadin gidisinin bileti olarak adamin öpüp kokladigi saclarini baska kimse öpüp koklayamasin diye kesti ( ben ne anlarim ya hic iyi olmadi. s. s. )

0|1
    0|0
    • Boraz betimleme koysan guzel aslinda suslemen lazim biraz neden olmasin ya.. yaparsin biraz daha dusun sadece

• Walla ilk defa yaptim aslinda bir arkadasin sayfasinda gordum oyle devamini getirmek geldi icimden sonra buraya yazdim ama benimde hosuma gitti yazarim heralde boyle guzel bisey yakalayabilirsem..

• Siir gercekten bu devirde sanki yok olmayaa gidiyor belki bu sekilde bir katkiniz olur ben bile yazdiysamm herkez yazar

Erkekler Ne Diyor 3

• Hatirlamak unutanlar icindir
    Ben seni hic unutmayacagim" dedi... ama unutmuştu oda diğerleri gibi sadece yokluğumun gölgesi olmak için gelmişti oldu ve de gitti..

0|1
    0|0
  • müthiş derinliği olan, derinliğinin anlaşılması için insanı dibe çeken, en sonunda anlaşılmadığı için adamı nihilist eden

Unutma ! unutulanlar unutanları asla unutmazlar

0|0
    0|0
  • "Hatirlamak unutanlar icindir Ben seni hic unutmayacagim" dedi ve hüngür hüngür ağlamaya başladı. Ne olacaktı ki. Erkeklerde ağlayamazmıydı. Sevgilisi onu hiç bu şekilde görmemişti. Çok şaşırdı ve ona sımsıkı sarıldı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...