Babam neden bunu sordu ki?

Arkadaşlar babam bir kağıda ''Tamam'' kelimesi sizce neyi ifade ediyor? 15 cevapta yanıt veriniz yazmış ve 3 gün süren var dedi fikirleriniz varsa alabilir miyim?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Benim bir patronum vardı aynı zamanda ev arkadaşımdı.
    Hep üst düzey makamlarda bulunmuş, madalyaları vb olan askeri ordudan birisiydi.
    Kısaca hayat konusunda tecrübeliydi.
    ve beni eğitirdi sürekli. İşte nasıl davranılacağı konusunda vb. Çok detaya girdim
    O bana "Doğuş şunu yap yarına hazır olsun" dediğinde
    ben eğer "Tamam" dersem.
    çok kızıyordu. Peki demem gerekiyormuş.

Tamam = " Yeter, sus, anladık"

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• erkeklerle felan konusyormusun veya çılgınca hareketlerin var mı giyim kuşam hakkında baban nasıl birisi

0|0
    0|0
  • Bir yerde gördüğü bir test ya da birisinin söylediği birşey dir. Aranızdaki ilişkiyi bilmediğimden bu kadarını söyleyebilirim

0|0
    0|0
  • baban bonzai içmiş olabılır kanks

0|0
    0|0
  • çünkü sen babanın sözünü tutmuyorsun, ona tamam dediğin hiçbir şeyi yapmadığından tamam dedikten sonra tamam olmasını sağlamanı istiyor, bunu öğren..

0|0
    0|0
  • tamam = tamam demek herhalde okey gibi bişey :D heceleri incelersek sıkıntı çıkarıyo ama :D

0|0
    0|0
  • Ben soruyu anlamadım ve merak ediyorum bana açıklar mısın ya

0|0
    0|0
    • Tamam kelimesinin neyi ifade ettiğini sordu bana ve durup dururken bende anlamadım internetten baktım 6 tane yanıt bulabildim

• Hmm baban baya ilginç biriymiş. Hakkaten merak ettim ben de.

• senin hakkında birşeyler tahmin ediyor veya biliyor onu teyit etmek onaylamak için sormuş olabilir yani aklıma başka bişey gelmiyo

0|0
    0|0
  • TAM * meclisten dışarı

0|0
    0|0
  • Tamam baba demeni bekliyor heralde

0|0
    0|0
  • Soz dinle kızım diyor.

0|0
    0|0
  • Baban cok film izliyo herhalde kanka :) sensei usta felan :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• benim babamda bizim evde tamam kelimesinin bir anlam ifade etmediğini idda ediyor , e haklı gibi. büyük ihtimalle babana tamam deyipte yapmadıgın şeyler yüzündendir internetten falan bakma kendi kafandakileri yaz bu kelimenin senin için ne ifade ettiğini falan

0|0
    0|0
  • Bazen bişeyin sonu için bazende baslamaso için tamam deriz

0|0
    0|0
  • Hiçbişey anlamadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...