Supernatural izleyenler fikirlerinizi alalım?(9. sezonu bitirmeyen gelmesin spoiler var)?

Bildiğimiz üzere Dean şeytan olarak karşımıza çıkacak bu sezon sizce Dean nasıl bir şeytan olucak? Sam ve Cass napıcak?

Güncellemeler:
@jxkzosmc

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Dean tam kurtulamayacak gibi geliyor, bence Crowley herkesi şaşırtacak bir müdahale bulunur.
    Teori: Bu sezon Dean ve Sam birbirlerinden uzak kalırlar sonuçta Sam'de büyüdü artık tek takılmak isteyecek Crowley'de Dean'e abilik yapacak.

0|0
    0|0
    • baya sacma ama beğendim teorini

• Crowley Dean gibi bir cevheri bırakmaz. Sam zaten ergen kız gibi trip atıp gider, sonra pişman olup kurtarma planı yapar sezonda dean'in kurtuluşuyla biter.

• olabilir

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence artık Sam'in de Deanında işi zor olucak bakalım ne bulucaklar merakla bekliyoruz :D

0|1
    0|0
  • Bence dean tam şeytan olmayacak ya kesin bir yol bulurlar bulsunlar

0|0
    0|0
    • haha bence de ama yakışıyo dean e

• Ona herşey yakışır ama eski haline dönsün :D

• valla bakalım sam napıcak yok kurtarmazdım seni falan atıp tutuyodu

• Şeytan kapanları falan hikaye olucak gibi geliyor bana :D Sam ve Cass normal devam eder bence ama Crowley ve Dean kanka olurlar :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Dean kontrolü tamamen kaybetmiycek bence benim fikrim kabili tekrar bulup yine büyülü bir ilaç arıycaklar

0|0
    0|0
    • aynen zaten dean şeytan olmaya başlamıştı ve bunu kontrol ediyodu. bir anda şeytan oldu diye kötü olmaz bence

• kabil de tamamen şeytan değil zaten ama dean bunu kendi çıkarları için kullanabilir yani bir şeytanı büyü veya silah olmadan durdurabilir gibi geliyor bana

• Sırf başladığım için devam ediyorum artık sıktı iyice ama sonu ne olacak onu merak ediyorum. O 4. sezonki hava yok artık.

0|0
    0|0
Yükleniyor...