Inception-Başlangıç filmi hakkında...

Bu filmi daha önce izleyen oldu mu? İzleyenlerden yorum alabilir miyim?

0|0
10|19

En İyi Erkek Görüşü

• harika ötesi bir film izlemediysen acilen izlemelisin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Film güzeldi ama bir kez izledim ve tam oturmadı olaylar. Tekrar izlenilebilecek bir film. Bence kesinlikle izle, şiddetle tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • izledim hemde iki defa film çok karmaşık anlaşılması zor.Christopher Nolan tarafından yazılan ve yönetilen bilim kurgu filmi.Christopher Nolan bu ismi daha sık duyarız gibi bundan sonraki yıllarda.filmin konusu ise zihnin en savunmasız olduğu rüya görme anında, bilinçaltının derinliklerindeki değerli sırları çekip çıkarmak ve onları çalmaktır.Son olarakta final sahnesi mükemmel ötesindeydi.Akıllarda soru bırakarak bitti.

0|0
    0|0
  • tabiki izledik hem konusu hemde görüntüler çok ilginç ve harika olmuş izlemelisin yorumlarımız hep olumlu olucaktır ama izlersen pişman olmazsın :D

0|0
    0|0
  • 2 defa sinemada izledim. Bazı detaylar 2. izlemede anlaşılıyor. Kesinlikle izlenmesi gereken filmlerden.

0|1
    0|0
  • İzledim ve tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
  • güzel filmdir izle. İMDB puanı zaten yeterınce yuksek izle bence güzeldir.

0|0
    0|0
  • 2 defa sinemada 4 defa dvd de izlemişliğim vardır.

2. izleyiş ayrıntı yakalamak içindi. Diğerleri tamamen zevk ve estetik haz.

0|0
    0|0
  • rüya katmanları arasında gezmek, kendi rüyanu inşaa etmek, harika bir konu ve senaryoya sahip. kesinlikle izlenmeli

0|0
    0|0
  • film çok hoşuma gitti ama en son ne oldu lan dedim :D ama sürükleyici bi film.

0|0
    0|0
  • ilk önce orjinal dilde seyrettım sonra turkce dublaj mukemmel otesı bır fılm tavsiye ederim :D

0|0
    0|0
  • düşünme, direkt izle,

0|0
    0|0
  • Konu ilginç. Güzel film. Zaten o filmin yönetmenine ait tüm filmler güzeldir.

0|0
    0|0
  • on numara film.

0|0
    0|0
  • sağlam bir film cok beğendim unutmayacağım filmlerden birisi.

0|0
    0|0
  • Aşkı anlatıyor, herkese tavsiye ederim.

1|0
    4|1
  • evet oldu, güzel film

0|0
    0|0
  • O değil de adın Cemre mi yoksa?

0|0
    0|0
  • 5 dk ya izlicem

0|0
    0|0
    • Bröve değil onların adı şerit rozet:))

• :))))) ben broveler üzerinden dalga geçtiğini sanmıştım da sen profil resmi üzerinden dalga geçiyosun sanırım.Yok pirim şerit rozetler gösterdiğin başarıların nişanesi olarak verildiğinden rütbeyle pek bağlantısı yok başarılı olmak yeterli.

Kızlar Ne Diyor 10

• ya ben neden anlayamadım o filmi

0|2
    0|0
  • güzel film. bazı sahnelerde ayrıca dkkatli olmak gerekiyo

0|0
    0|0
  • leonardo dicaprionun hiçbir filmini kaçırmam ki bu film, shutter island'tan sonra kurgusu en iyi olandı. köstebeği de es geçmemek lazım tabi. bu adamın bütün filmlerini izlemelisin.

0|0
    0|0
  • izledim, çok güzel. Filmin sonunda karar insana bırakılıyor o yönüde başarılı.

0|0
    0|1
  • Super..

0|0
    0|0
  • On numero beş yıldız film cemreciğim.

0|1
    0|0
  • harika bi film. kesinlikle izlemelisin. leonardo dicaprio olunca daha da güzel olmş

0|1
    0|0
  • kısaca hayal gücünün sınırlarını zorlamak=Inception desem

0|0
    0|0
  • Sırf leo için izledim, ama çıplak göremedim param boşuna gitti :(

0|0
    0|0
  • izledmm ve çok kaliteli film ilginç bi konusu var izlee :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...