En başarısız bulduğunuz komedyen hangisi?

Esprilerine gülmediğiniz,

En başarısız bulduğunuz komedyen hangisi?

• Cem Yılmaz
    A seç
  • Atalay Demirci
    B seç
  • Ata Demirer
    C seç
  • Şahan Gökbakar
    D seç
  • Tolga Çevik
    E seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
2745

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 45

• a hariç hepsi. birde dini kanallarda (ehli beyt tv) skeçler oluyor ki akıllara zarar.
    örnek vermek gerekirse;
    www.mynet.com/.../
    not :bu adam trt de program yapmaya başladı sonradan.

0|0
    0|0
  • Aralarından Atalay Demirci. Gülmüyorum ona hiç nedense. Karakteri ve tipiyle alakalı birşey değil. Üslubu hoş değil.

0|0
    0|0
  • Atalay ata tolga

0|0
    0|1
  • en başarılıları yazmışsın...
    ben sana Şafak Sezer diyeyim yeterli olur.

0|0
    0|1
  • 1|1
    1|0
  • Bunlar az da olsa çokda olsa başarılı.

0|0
    0|0
  • tolga çevik komedi dükkanında salih kalyon ayrırdıktan sonra sıçmasıyla tek başına bir hiç olduğunu gösterdi bence filmleri düşününce şahanla tolga aynı başarasızlığa sahip gibi

0|0
    0|1
    • hmm peki sebebini sorabilirr miyim sakın yanlış anlamayın asla zevkinize karşı çıkmıyorum herkesin zevki farklıdır bence. şeyy ben baya bir tolga çevik hayranıyımdırda onun kötü ve yanlış yönlerini öğrenmek isterim :)

• cem yılmaz dıorum kanks

0|0
    0|0
  • Şafak Sezer

0|1
    0|0
  • Şahan Gökbakar. Recep ivedikte komiklik bulamayan tek kişi ben değilim galiba , 0-8 yaş arasını palyaçolar yere falan düşüyomuş gibi yapıp güldürür ya bu da öküzlük yaparak güldürüyor.

0|1
    0|1
  • Başarısız bulduğuma komedyen demem ben ^^ Ama Atalay alt tabakaya ait bir isim iyi ki var onun sayesinde seviyesi düşüklerden farkımız çıkıyor ortaya.

0|0
    0|1
  • hiç biri yok mu burada kanka ben hepsni başarılı bluyorum ankettekilern

0|0
    0|0
  • F ) Safak sezer

0|0
    0|0
  • ata demirer

0|0
    0|0
  • Yavuz seckin nerde anam

0|0
    0|0
  • Atalay Demirci kanka

0|1
    0|0
  • Kendisini severim ama bence Beyaz bunların yanında çok sönük yani.

0|0
    0|0
  • Bence RTE kanks

0|1
    0|1
  • ata demirer. gerçi hiç birine gülmüyorum.

THE END...

0|0
    0|0
  • Atalay demirci kim? Şafak niye yok? olsa ona basacaktık oyumuzu :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    25

Kızlar Ne Diyor 26

• kemal kılıçdaroğlu

3|2
    0|1
  • Şahan gökbakar ve şafak sezer ikisi de gereksiz adamlar hem şahsiyet hem de mizah anlamında diyorum bunu. Ayrıca beyaz da yıllardır kendini tekrar eden programların yarısı şarkıyla yarısı gereksiz konuklarla geçen başarısız bir komedyen. Ali biçim var bir de tamamen ilkokul seviyesi espriler yeni ergenlere hitap ediyo onu komedyen olarak bile adlandırmıyorum. geri kalanları severim ama :)

0|0
    0|0
  • Cem yılmaz harici hepsi... malesef Şahan Gökbakar küfür ve maço figürü kullanılan espirilerden başka birşey yapmıyor, Tolga Çevik tekrara dayalı (komedi dükkanından sonra bozdu) sürekli yanlış anlamalarla güldürmeye çalışıyor, Ata desen taklitlerden başka birşeyi yok, Atalay bey Cem yılmaz replikası..

0|0
    0|0
  • Atalay Demirci cıx olmuyor ne yapsa...

0|1
    0|0
  • Cem Yılmaz açık ara 1 numara bence sonra Tolga Çevik, Ata Demirer ve Atalay Demirci. Şahan Gökbakarı komedyenden saymıyorum bile recep ivedik filmlerinden iğrenirim:(

0|0
    0|0
  • Şahan Gökbakar

0|0
    0|0
  • Atalay Demirci hariç gerisni vazifeilerini yerine getiriyor. Ben Tolga çevik hayranıyım diyebilirim. hatta idolüm de. Cem yılmaz da iyi alanında En son fundamentals gösterisinde baya güldük :) Arkadaşım Hoşgeldinin yeni sezonun da 4 gözle bekliyoruz.

0|0
    0|0
  • bunların içinden en başarısız bence ata demirer... en başarılı da Beyazıt Öztürk :)

0|0
    0|0
  • şafak sezer.

0|0
    0|0
  • Atalay Demirci

0|0
    0|0
  • ali biçim

0|0
    0|0
  • Cem Yılmaz..

0|0
    0|0
  • cem yılmaz a da komik değil diyosanız yuh yani.

0|0
    0|0
  • şıklarda yok ama şafak sezer.. ayrıca cem yılmazı hangi akla hizmet şıklara koydun yaw..

0|0
    0|0
  • safak sezer cem yılmaz sahan gokbakar

0|0
    0|0
  • Atalay Demirci, Cem Yılmaz tek bir esprisine gülmüşlüğüm yok ikisinide çok samimiyetsiz buluyorum.

0|0
    0|0
  • Şahan Gökbakar

0|0
    0|0
  • Atalay ve şahan ölsün

0|0
    0|0
  • aaaaaaaaa ben en basarili sandim ya ondan cem yilmazi secdim, cunki en basarili o bence

0|0
    0|0
  • F=hicbiri al birini vur otekine:))

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    6
Yükleniyor...