En başarısız bulduğunuz komedyen hangisi?

Esprilerine gülmediğiniz,

En başarısız bulduğunuz komedyen hangisi?

• Cem Yılmaz
    16% (20)16% (27)16% (47)Oy Ver
  • Atalay Demirci
    29% (37)32% (52)30% (89)Oy Ver
  • Ata Demirer
    17% (21)12% (19)14% (40)Oy Ver
  • Şahan Gökbakar
    28% (36)31% (51)30% (87)Oy Ver
  • Tolga Çevik
    10% (13)9% (16)10% (29)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
27|45

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 45

• a hariç hepsi. birde dini kanallarda (ehli beyt tv) skeçler oluyor ki akıllara zarar.
    örnek vermek gerekirse;
    www.mynet.com/.../
    not :bu adam trt de program yapmaya başladı sonradan.

0|0
    0|0
  • Aralarından Atalay Demirci. Gülmüyorum ona hiç nedense. Karakteri ve tipiyle alakalı birşey değil. Üslubu hoş değil.

0|0
    0|0
  • Atalay ata tolga

0|0
    0|1
  • 1|1
    1|0
  • Bunlar az da olsa çokda olsa başarılı.

0|0
    0|0
  • tolga çevik komedi dükkanında salih kalyon ayrırdıktan sonra sıçmasıyla tek başına bir hiç olduğunu gösterdi bence filmleri düşününce şahanla tolga aynı başarasızlığa sahip gibi

0|0
    0|1
    • hmm peki sebebini sorabilirr miyim sakın yanlış anlamayın asla zevkinize karşı çıkmıyorum herkesin zevki farklıdır bence. şeyy ben baya bir tolga çevik hayranıyımdırda onun kötü ve yanlış yönlerini öğrenmek isterim :)

• cem yılmaz dıorum kanks

0|0
    0|0
  • Şahan Gökbakar. Recep ivedikte komiklik bulamayan tek kişi ben değilim galiba , 0-8 yaş arasını palyaçolar yere falan düşüyomuş gibi yapıp güldürür ya bu da öküzlük yaparak güldürüyor.

0|1
    0|1
  • Şafak Sezer

0|1
    0|0
  • en başarılıları yazmışsın...
    ben sana Şafak Sezer diyeyim yeterli olur.

0|0
    0|1
  • F ) Safak sezer

0|0
    0|0
  • hiç biri yok mu burada kanka ben hepsni başarılı bluyorum ankettekilern

0|0
    0|0
  • Başarısız bulduğuma komedyen demem ben ^^ Ama Atalay alt tabakaya ait bir isim iyi ki var onun sayesinde seviyesi düşüklerden farkımız çıkıyor ortaya.

0|0
    0|1
  • ata demirer. gerçi hiç birine gülmüyorum.

THE END...

0|0
    0|0
  • Yavuz seckin nerde anam

0|0
    0|0
  • Atalay Demirci kanka

0|1
    0|0
  • Kendisini severim ama bence Beyaz bunların yanında çok sönük yani.

0|0
    0|0
  • Erman toroğlu

1|0
    0|0
  • Atalay demirci kim? Şafak niye yok? olsa ona basacaktık oyumuzu :)

0|0
    0|0
  • ata demirer

0|0
    0|0
  • Şıklar arasında yok ama ben Ali Biçim demek istiyorum... Mizah anlayışı çok saçma ve gereksiz...

0|0
    0|0
  • Bence RTE kanks

0|1
    0|1
  • atalay düdüğü itici de hiç gülmüyorum

0|0
    0|0
  • tolga çevik

0|0
    0|0
    • hmm peki sebebini sorabilirr miyim sakın yanlış anlamayın asla zevkinize karşı çıkmıyorum herkesin zevki farklıdır bence. şeyy ben baya bir tolga çevik hayranıyımdırda onun kötü ve yanlış yönlerini öğrenmek isterim :)

• :)) bana göre komik değil çünkü hiç güldürecek kadar esprisi yok cem yılmaz gibi bütüngün sahnede şempazelik yapıp duruyor yani bana göre hiç ama hiç güldüremiyor zaten oyum cem yılmaza adamın stand-up geçtim filmleri bile harika güldürüyor ama bu adamda bişey yok :)

• adaylar arasında d dedim

0|0
    0|0
  • atalay demirci. 2-3 defa gördüm. Pek komik değil.

0|0
    0|0
  • hepsine gülüyordum

0|0
    0|0
  • ata demirer daha hicbir esprisine guldugumu hatirlamiyorum

0|0
    0|0
  • şafak sezer ve ali biçim (bunu komedyen yapanın ben )

0|0
    0|0
  • Hiç realist bir soru olmamış. Cem Yılmaz ve diğerleri.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    15

Kızlar Ne Diyor 26

• kemal kılıçdaroğlu

3|2
    0|1
  • Şahan gökbakar ve şafak sezer ikisi de gereksiz adamlar hem şahsiyet hem de mizah anlamında diyorum bunu. Ayrıca beyaz da yıllardır kendini tekrar eden programların yarısı şarkıyla yarısı gereksiz konuklarla geçen başarısız bir komedyen. Ali biçim var bir de tamamen ilkokul seviyesi espriler yeni ergenlere hitap ediyo onu komedyen olarak bile adlandırmıyorum. geri kalanları severim ama :)

0|0
    0|0
  • Cem yılmaz harici hepsi... malesef Şahan Gökbakar küfür ve maço figürü kullanılan espirilerden başka birşey yapmıyor, Tolga Çevik tekrara dayalı (komedi dükkanından sonra bozdu) sürekli yanlış anlamalarla güldürmeye çalışıyor, Ata desen taklitlerden başka birşeyi yok, Atalay bey Cem yılmaz replikası..

0|0
    0|0
  • Cem Yılmaz açık ara 1 numara bence sonra Tolga Çevik, Ata Demirer ve Atalay Demirci. Şahan Gökbakarı komedyenden saymıyorum bile recep ivedik filmlerinden iğrenirim:(

0|0
    0|0
  • Şahan Gökbakar

0|0
    0|0
  • Atalay Demirci hariç gerisni vazifeilerini yerine getiriyor. Ben Tolga çevik hayranıyım diyebilirim. hatta idolüm de. Cem yılmaz da iyi alanında En son fundamentals gösterisinde baya güldük :) Arkadaşım Hoşgeldinin yeni sezonun da 4 gözle bekliyoruz.

0|0
    0|0
  • bunların içinden en başarısız bence ata demirer... en başarılı da Beyazıt Öztürk :)

0|0
    0|0
  • Atalay Demirci cıx olmuyor ne yapsa...

0|1
    0|0
  • ali biçim

0|0
    0|0
  • şafak sezer.

0|0
    0|0
  • Atalay Demirci

0|0
    0|0
  • şıklarda yok ama şafak sezer.. ayrıca cem yılmazı hangi akla hizmet şıklara koydun yaw..

0|0
    0|0
  • safak sezer cem yılmaz sahan gokbakar

0|0
    0|0
  • cem yılmaz a da komik değil diyosanız yuh yani.

0|0
    0|0
  • aaaaaaaaa ben en basarili sandim ya ondan cem yilmazi secdim, cunki en basarili o bence

0|0
    0|0
  • Atalay Demirci, Cem Yılmaz tek bir esprisine gülmüşlüğüm yok ikisinide çok samimiyetsiz buluyorum.

0|0
    0|0
  • F=hicbiri al birini vur otekine:))

0|0
    0|0
  • Atalay ve şahan ölsün

0|0
    0|0
  • Atalay Demirci

0|0
    0|0
  • Cem Yılmaz..

0|0
    0|0
  • Şahan Gökbakar

0|0
    0|0
  • ata demırer

0|0
    0|0
  • Nedense ben tolga çeviğe hiç gülmüyorum

0|0
    0|0

• Ata Demirer

0|0
    0|0
  • Şahan Gökbakar

0|0
    0|0
  • Cem yılmaza hiç gülmüyorum, Ata demirende esprileri bana pek uymuyor, tolga çevik in mimikleri komik, atalay demirci iyi, şahan gökbakar recep ivedik tiplemesini seviyorum:D

0|0
    0|1
Yükleniyor...