2. kez izlenen film veya okunan kitap?

Elbette iki kez okunan ve izlenen filmler etkilecidir. Herkes tekrar tekrar okuduğu kitap ve izlediği filmleri yazsın bakalım insanlarda seçimlerden faydalansin :)

Güncellemeler:
Kadınlar çok konuşuyor diyen beyler sadece film izleyerek kitap okuyan kadınları anca yarıladınız okuyan konuşuyor (okuyan beyler alınmasın) :D
Cinsellik kokan siteye bir nefes aldırma hareketi.

0|0
31|18

En İyi Kız Görüşü

• film : babam ve oğlum , 3 aylık periodlar halinde bir tür ritüel kıvamında izler ağlar ve uyurum
    kitap ; göçebe_Stephenie Meyer ( kitabın nasıl bir haz verdiğini , bu dünyayla tanışmamı sağlayan) 2 buçuk yılda bir tekrar okurum , her seferinde farklı tat alırım

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 30

• Film: Son Sarki, Titanic, Olu Ozanlar Dernegi, Ada
    Kitap: Lisa Gardner- Saklambac, Harlan Coben-Orman, Victor Higo-Notre Dame Kamburu... Nir psikastristin gunlugu

0|1
    0|0
    • Bir psikiyatrist günlüğü soluksuz :D son şarkı ilgimi çekti dram değil dimi

• Son vuruş olmasın ya mutlu bitsin :D

• Bakis acisina gore mutlu son da var aslinda. Psikolojik derinligi olan bir film. Populer oyuncular basrolde.. Miley ve liam ama kesinlikte baba rolundeki oyuncu filmin bel kemigi gibi..

• benim adim khan

0|1
    0|0
  • Sadecr begendigim sahnelerini okuyabilirim bastan sona okuyamam ikinci kitabi tek okunan kitaplar ders kitaplaridir:)

0|1
    0|0
  • Kitap: 'Uçurtma avcısı' bıkmadan bir çok kez okunabilir bir kitap*
    Film: Ghajini :)

0|1
    0|0
  • Kitap olarak Ölüm Falı, Tess Gerritsen Rizzoli&Isles serisi, Açlık Oyunları serisi, Olasılıksız, Empati, Asla Gördüğüne İnanma, Aklından Bir Sayı Tut serisi. Film olarak da eğer miden kaldırıyorsa Mezarına Tüküreceğim serisi diyebilirim ve Inception

0|1
    0|0
  • Okuduğum hemen hemen bütün kitapları 2 defa okurum 2. Defa bazi seyleri farkediyorum ve daha iyi anlayip kavriyorum :) özellikle polisiye romanlar 2. Defada katil bilindigi için katilin konuştuğu bölümleri filan okumak çok daha güzel oluyo :)

0|1
    0|0
  • Kitap olarak; marian keyes-senden başka yok. Yazaeini hatirlamıyorum ama bir de kurtlara söyle eve döndüm.
    Film olarak; ghajini, piyanist, a walk to remember, about time, inception gibi.
    Daha çok var. Bunlar ilk aklima gelenler

0|1
    0|0
    • A walk to remember vay vay :D senden baska yok kişisel gelişim gibi duruyor?

• Hayıır, bol ağlamalı aynı zamanda o kadar eğlenceli bir dile sahip bir roman. Okumanı kesinlikle tavsiye ederim :)

• Teşekkürler aklimda aglamali ve eğlenceli ilgimi cekti :D

• benim sevdiklerim türk yapım canan tan ın tüm kitapları film olarak ta aşk tesadüfleri sever mükemmel :)

0|1
    0|1
    • Kadinlar ve canân tan arasinda başarılı bir etkileşim var :)

• szn benim ismim dnz erkek arkdsm sadece sesli harflerimizi cıkardım insan insana benzermiş :) @siriSevecen

• Szn benim benim arkadaşımın adı deniz gezmiş varya asılan onun savunucusu sürekli ondan bahseder, düğün kına ilgi alanları felan. Konuşmaların da ona benzeyince kusura bakma benzettim. Bu arada ilk defa bahsedildim thank

• Dhoom 3

0|1
    0|0
  • Fİlm : 3 İdiots, HAbabam Sınıfı serisi hiç bıkmıyorum :) :) Avatar,50 ilk Öpücük
    Kitap : Semerkant, Alamut, Tanrı Yanılgısı, Kelebek

0|1
    0|0
  • hızlı ve öfkeli-3 idiots-her çocuk özeldir

0|2
    0|0
  • Ilgın Olut 'un "Neva" adlı kitabını okudum 5 kez

0|1
    0|0
  • Sefiller, Uçurtma avcısı, Senden Önce Ben, Şeker Portakalı, Film olarak The Pianist, Yüzüklerin efendisi, Aashiqui 2,

0|0
    0|0
  • kitap olarak 2. kez okumadım ama film olarak do-ga-ni 4 defa izledim :D :D :D şiddetle tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Seni Kaybedemem - Aynı Yıldızın Altında - Kağıttan Kentler - Alaskanın Peşinde :)))))

0|1
    0|0
  • Aamir khanın tüm filmlerini tekrar tekrar izleyebilirim.

0|1
    0|0
  • Prestij bir de bir ruya icin agit var ikinci kez izlenebilecek ama ruh halimin bunu kaldirabilecegini sanmiyorum :)

0|0
    0|0
  • stephenie meyer göçebe Kitabı benim çok hoşuma gidiyor.
    film olarak başlangıç

0|1
    0|0
  • film: ghajini
    kitap: suç ve ceza, empati, şah mat
    çok kez izledim ve okudum

0|1
    0|0
  • Cebaplara baktim şöyle bir sonra boşversene dedim..

0|1
    0|0
  • Mere brother ki dulhan bir kac izledigim bir film
    Mahkum prenses ve Seker Portakali'ni da bicok kez okumustum

0|0
    0|0
  • Ikinci kez izledigim filmler pek olmadi ama tamam miyiz filmink izlemistim. Ikinci kez okudugum kitap ise serenad, birgum tek basina ve mutluluk

0|0
    0|0
  • Kitaplardan; Calikusu, alacakaranlık serisi, fısıltı serisi.
    Filmlerden; Yüzüklerin efendisi, harry potter, matrix, Avatar.

0|0
    0|0
  • 2. kez izlemedim ya da okumadım hiç

0|0
    0|0
  • ıkınci kez okuduğum kıtaplar olmadı.
    fılm olarak;esaretin bedelini yüzlerce kez ızlemışımdır.

0|0
    0|0
  • Die For Me kesinlikle, 9 kere okumuşluğum var :D

0|0
    0|0
  • Senden önce ben kesinlikle harika bir kitap tekrar tekrar okusam bıkmam.

0|0
    0|0
  • Nedense ikinci kez ne film izlerim, ne dizi izledim, ne de kitap okudum..

0|0
    0|0
  • Film : Benim adım khan, mezarına tüküreceğim, kan gölü.. vss
    Kitap: Sefiller, olasılıksız. :)

0|0
    0|0
    • Hint filmlerinde yeni bir boyut açtı adam :) kitaplarin etkileyici akıl oyunları ile tamamla olasiiksizi bence :)

• Hm, denerim. Pek kitap okumayı sevmem ama, yazdığım filmler harika bir çok kez izledim şiddetle tavsiye ediyorum. :)) Başka da tavsiye edebilirim.

• guzuarish, kites, ghajini kitap yok :)

0|1
    0|0
    • Ghajini etkileyici :) kitapsiz nasıl yapıyorsun?

• Kara kalem Bende istiyorum dil?

• şu an ingilizcemi ilerlemesi için ugrasıyorum aynı zamanda arapça öğreniyorum sonrada hintçe öğrenmek istiyorum neden bende bilmiyorum saçma ama istiyorum :D

Erkekler Ne Diyor 18

• 3 idiots - fanaa - ghajini - ek tha tiger falan bu filmleri defalarca izleyin izleyin izleyin :)

0|1
    0|0
    • Fanaa hakında bilgim yok türu nedir?

• İzleyince lütfen bu bağlantıya yorumunuzu bırakın çünkü yorumunuz benim için çok değerli :)

• Inşallah yakin zamanda geri dönüş yaparim :) teşekkür ederim

• fringe house

0|1
    0|0
  • İzlediğim filmlerin %70ini 2. kere izlemişimdir. Hatta bazıları 5-10-15 diye gidiyor.

0|1
    0|0
  • 3 kere izlediğim film ve izleyeceğim film worm bodies sıcak kalpler kitapta içinizdeki öküze oha deyin

0|0
    0|0
  • Yüzüklerin efendisi 3 lemesi
    3 idiots

0|1
    0|0
  • Babam ve oğlum. Çok ama çok açılı film

0|1
    0|0
  • cehennem melekleri kitap olarak od

0|1
    0|0
  • Pianist
    I' legend
    Leon Professional

0|1
    0|0
  • Filmler; 300 Sparta, LOTR, Karayip Korsanları, Ghajini
    Kitaplar; Fedailerin Kalesi Alamut
    :)

0|1
    0|0
    • 300 sparta 2 neydi abi öyle :D kitaplara bakicam ilginc duruyorar

• Ne kacirmissn kanks ben bir kere izledim bide :D

• Ufak tefek detaylar :D

• Heralde 20 kez Harry Potter serisini izlemişimdir. Bunun yanında filmi çekilmiş bütün Marvel karakterlerinin filmlerini 4-5 kere izlemişimdir. Matrix serisini 10 larca kez, Yüzüklerin Efendisinide 4-5 kez izledim. Ve daha niceleri...

Evet ne var fazla film izliyorum -.-

0|0
    0|0
  • Filmin adı "PARDON" oyuncular Ferhan Şensoy, Rasim Öztekin.. v. s. 5 kez filan seyretmişimdir.

0|0
    0|0
  • Hobbit 1 ve 2'yi birkaç kez izledim.
    Birkaç kez okuduğum kitap ise Angutyus'un
    "Bir Apaçi Masalı" :)

0|0
    0|0
  • Ben dönüşüm serisi nin her kitabını 3 er kere okumuştum zamanında halada aradabir açıp bakarım romantik bilim-kurgu romanıdır tavsiye ederim bir kedi kadının 2 adamla olan ilişkisini anlatıyor ve sürülerle arasında çıkan sorunlar ve maceraları.

0|0
    0|0
  • sherlock holmes 1-2(film)
    sherlock holmes akıl oyunlarının gölgesinde-suç detayda saklıdır (kitap)

0|0
    0|0
  • Film Con air , kitap Tarihte Türkler için söylenmiş büyük sözler

0|0
    0|0
  • kemal sunalın tüm filmleri ne zaman olsa izlerim diyener yok mu :)

0|0
    0|0
  • Alien, Predator, LOTR, Hobbit, Pirates Of The Caribbean, Simillarion

0|0
    0|0
  • eşkiya filmi 100 kerede izlesem bıkmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...