1 litre benzin mi daha ağır 1 litre motorin mi?

Hadi bilin :) not: bilim içerir.

0|0
533

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 32

• Motorinin bağ sayısı fazla olduğu için yoğunlu da daha fazladır. Bu durumda 1 litre motorin daha ağırdır.

1|0
    0|0
  • ikiside aynı olamaz çünkü birim hacime düşen öz kütle farklı oldugundan yogunlugu fazla daha agırdır olan bir litrelik kapta digerine göre daha agır olacaktır sankın bana cevabın agırlık her yerde eşit 10newton oldugunu söyleme :D

1|0
    0|1
  • Motorin ağır... Çünkü ham petrole inceltme işlemi uygulanır, en ağırlarından biri motorin, en hafifi ise uçak yakıtıdır

1|0
    0|0
  • Allah'ım cevaplara bakıyorumda ciddi olarak cevap veren var ya biri çıkıp eşittir desin ve son noktayı koysun..

0|0
    1|1
  • Motorin ağırdır. Yoğunluğu fazladır.

1|0
    0|0
  • Motorin...

0|0
    0|0
  • Yogunlugu fazla olan daha agirdir. yani motorin.

1|0
    0|0
  • Motorin ne yahu bildiğin mazot :D mazotun 1 litresi yaklaşık 850 gr benzinin 1 litresi 550 gram civarındadır

0|0
    0|0
  • Sende olan beyin :/

0|0
    1|1
  • 1 litre gazyağı

0|0
    0|0
  • 1 litre benzin daha pahalı

1|0
    0|1
  • bence kg hıyar daha ağır yav ne saçma bir soru zaten ikiside lt iken nasıl biri digerinden ağır olabilir? şunu sorsan anlarım hangisinin hacmi daha fazla ya da az desen neyse ki gerçi sıvı olduklarından onun bile degişecegini sanmıyorum
    ALLAH aşkına böyle mal sorular sormayın yok kg pamukmu agır kg demirmi ağır vs.. buda zaten ayrı bir malca soru..
    lütfen artık rica ediyorum sormayın

0|0
    0|0
  • Ikisinin hacmi aynı değil, birisi daha fazla yağ içerir zira. Doğru mu?

0|0
    0|0
  • ikisi de aynıdır hacim farkı vardır

0|0
    0|0
  • Motorin ağır:)) SCT de görmüştüm:))

0|0
    0|0
  • Motorin benzine gore kalin yakat olduğu için motorin dir benzin ince olduğundan motorin agir basar bence öyle düşünüyorum

0|0
    0|0
  • 1 lt mazot daha ağır kanka accayip bilim içerir :))

0|0
    0|1
  • aynıdır ikiside 1 litre kanka :)

0|0
    0|1
  • 1lt cıva daha agırdır

0|0
    0|0
  • Arkadaş zaten ikisinin de 1 litre olduğunu söylüyorsun :)

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 5

• 1 litre sıvı 0.87 gr agırlık yapar benzin motorine oranla daha fazla inceltilmiş bir yakıttır motorin kutlesel olarak daha cok yer kaplar ama agırlk aynıdır

0|0
    0|1
  • motorin

0|0
    0|2
  • Eşit :D

0|0
    0|0
  • benim kıçım ağır :D

0|0
    0|0
  • ikiside aynıdır :D