Kendimce biz Milliyetçi kızlar olağanüstüyüz. :) Milliyetçi kızları nasıl buluyorsunuz?

0|0
17|80

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 79

• Evet bir ton makyaj ve retricayla bozkurt pozu verince ülke kurtarılıyor.

8|3
    2|2
  • Dünya senden olmayanlarla hoştur. Onların sana verdiği ilimlerle, kıymetlerle, gönüllerle hoştur. Sadece senin gibiler değil, senden olmayanda çok yaşasın ki, sen de yaşa…

Hele bir de onun gözünde gör şu fani dünyayı…

Herkes beyaz olsa o zaman beyazı fark edemesin ki değil mi? Veyahut da siyah…

Beyaz en güzel siyahta belli eder kendini…

Beni ben yapan yegâne şey, benden olmayandır. O yoksa sen de yoksun…

Ne anlamı kalır ne rengin belli olur ne de tadın.
    Eğer milliyetçilik ten kastin kendi milletini sevmekse bu güzel bir şeydir. Ama bu ırkçılığa giderse iyi birşey olmaz. İnsanlara esit ve adil davrandiginiz surece milliyetçilik guzeldir. milliyetçi kizlari severim ama ırkçılığa varmadığı sürece:-) :-) talisiniz yaz:-)

1|0
    0|0
  • Tam evlenilecek kızlar. Türk soyunun devamı için, başka ırktan insanlarla evlenmeyip soyunu kırmayan kızlara ihtiyacımız var.

1|3
    1|0
  • Çok yapmacık duruyorlar.

3|1
    1|1
  • Seviyorum.
    Çünkü her Türk kızının olması gereken bir hisse sahipler ama milli hislerden mahrum olanlar, etnik ve azınlıklar, bölücüler, Türk düşmanları, süzme salaklar bunları anlayacak kapasite değillerdir.
    Bu milletin içinde yaşayan ve yaşamaya devam edecek olan eziklerin ta kendileridir onlar.

1|0
    0|0
  • Valla Milliyetçi Olanların Hepsi Aynı Gözümde Neyin Milliyetçiliği Yaptığının Hiç Bir Önemi Yok, Milletini Sevmek Ayrı Birşey Milliyetçilik Apayrı Birşey..!

Milliyetçi İnsan Düşünemeyen, Kaba Bir İnsandır, İnsan Kısmı Tartışmaya Açıktır...

Çünkü Ayrımcılık Yapar..!

0|1
    2|0
    • Milletini sevmek apayrı diyorsun. Bende milletimi sevdiğimi dile getirmeden yani milliyetçilik yapmadan nasıl dile getireceğim derim.

• Alçalıyormusun

• Helal takipcinim

• "milliyetçilik osuruk gibidir, herkes kendisininkinin daha güzel koktuğunu düşünür.. george bernard shaw

2|2
    1|4
  • Komünist kızlardan iyidirler, evet

2|2
    2|1
  • milliyetçiilikten bunu anlayan herkes bence salaktır seninde olduğun gibi ve tek gecelik seks için bile onlara katlanılamaz zira bu denli aptal olan bir insanla hiç bir şey yapılmaz

1|0
    1|0
    • yazık diyoum. başka bir sözüm'de olamaz sana.

• Asenalarımız Başımızın Tacıdır.

2|2
    0|0
  • milliyetçi yerine cumhuriyetçi olun.

çok daha güzel olursunuz ;)

4|0
    0|0
  • Gösteriş için değil de gerçek milliyetçi kızlar harika insanlar. Ben tanıdım 2-3 tane konuştukları şeylerin çoğu mantıklı. Gerçek sevgiyi öğretti bana bir tanesi.

1|1
    0|0
    • Az çok biliyorsundur ozaman karakter olarakta

• Evet hiperaktiflik laf yetiştirme heyecan falan var ama iyiler :)

• Candır can :D

1|1
    0|0
  • milliyetçi değilde ırkçı desen daha doğru olur. nefret ederim dünyanın en güzel seksi kızı olsa farketmez

2|1
    1|2
    • Gerizekalıya bak yorumunun altına "aynen" yazmış diye hemen seceresini sormaya başlamış. Dünyanın en seksi kızı sana yanaşmaz zaten :D

• ulan kazma yavuz bu ülke sizin gibi zekaya sahip insanlar yüzünden bu hale geldi. sizde zeka olsa bir insanın kendi milletini ve anne babasını seçemeyeceğini biliir.

• bence her turk kızı mıllıyetcı olmalı

1|2
    2|1
  • çok güzelsiniz, hepiniz. ama bedel ödenecek olduğunda bunu ödeyebilecek misiniz? basit el işaretleriyle, bayraklarla herkes milliyetçi olabilir. sizi küçümsediğimi sanmayın, sizin sınırınız nedir, bunu biliyor musunuz? çünkü milliyetçiliğin tek sınırı ölümdür. ben bile kaldıramadım artık ve bıraktım savunmayı...

türklük aşağılanıyor, sığlaştırılıyor. bol bol okuyun, bilgi edinin. boş ideolojik hareketlerle, gönlünüzle değil, beyninizle milliyetinizi yüceltin. çünkü düşmanlar, çok sinsi ve zeki...

2|0
    0|0
  • Türk islm ülküsü Başbuğun ölmesiyle bitti @sipas şimdi en baba milliyetciler Mustafa Yıldızdoğan (başbuğlar ölmez şarkısını hala son ses dinlerim arabamda) Ugur Işılak ülkücü TAKILANLARIN kapısından bile geçmiyor bir durup düşünmek lazım ülkücülük uğruna hapse bile giren merhum Muhsin Yazıcıoğlu neden Alperen ocaklarını kurdu bozulan milliyetciliği yeniden kuracağız dedi.. Bizler genç siyasetçileriz bir nevi ve toyuz ama kör değiliz bu uğurda ölümü göze alanlar neden o yolu terk etti görmeliyiz..

0|0
    0|0
    • Haklısın bunu onun yorumuna aktarmalıydın fark etmez yoksa

• Etiket attım bildirim gitmiştir diye umuyorum..

• bnce bir okadar da cekicisiniz :)))

1|1
    0|0
    • katılıyor'um , sende katılıyorsan iyidir yola gelmişsin demektir :D

• yoldayim ben zaten canim :))

• Milliyetçileri sevmem. Gereksiz bulmuşumdur.

1|1
    1|1
    • Milliyetçiler tek bizi kapsamıyor. Solcu takılan bir komünist'de milliyetçi olur. chp li den bahs ediyorum.

• @SercanŞ bu on kişi toplanıp dalma olayını tecrübe ettim. Dayak yememiştim gerçi, kaçtım kurtardım :D

• Ben Tecrübe Etmedim :D Ama Arkadaşa dalmışlardı çocuk aklıma geldi sağlamdı 7.15 mm dayayınca Bir hafta Ocağa uğramadılar sonrada neyse şimdi :) :) Erkekler ya 1-10

• Adamın dibisiniz siz bu millete gerçek vatansever evlatlar yetiştirceksiniz yürrü bee

2|0
    0|0
    • Hiç kuşkusuz katılırım son cümlene ama başta ki olmadı. Adamıyız

• Karakterinizden bahsediyorum :)

• Asenalarımız sevilmez mi

1|1
    0|0
  • iyilerdir herhalde bir şey diyemem.

THE END...

1|0
    0|1
  • Boya ve makyaj dışında en azından güncel olaylarla da ilgilenen fikri olan bayanlardır, tebrik edilmelidir.

0|0
    0|0
  • ocaktasınız kızlar:)

1|1
    0|0
  • bana tıpkı ilgi çekmek için futbol izleyip holiganlık yapan kadınlar gibi geliyor. Belki yanlış bir izlenimdir ama bu konuda tecrübem olduğum için belki hak veren çıkar.

1|0
    1|1
    • Evet yalnış bir izlenim. Kimse öylesine izinden gitmez, gerçekleşmesini istediğinden gider

• Türk Kızı ırkını sev dışarıya uyma

1|1
    0|0
  • Įyiki varsıniz... bir cok erkek sizlerden birseyler ogrenmeli...

1|1
    0|0
  • İyidirler

1|2
    2|1
  • Milliyetçi kıza ölünür bence

1|0
    0|0
  • Türkçü kızlar favorimdir.

1|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    49

Kızlar Ne Diyor 17

• Hayatta hiç bir övünecek başarısı olmadığından, "millet" gibi isimden ibaret şeylerle övünen boş insanlar işte. Cümlenin girişinden belli "... Olağanüstüyüz " falan. Bu kadar ezilmişlik, kendini tatmin etme başa bela. Ne okudun, ne araştırdın, ne biliyorsun da kendine bu kadar güvenin var diye sorarlar adama

1|1
    1|1
    • sana öyle geliyor olabilir. sonuçta bu tavrın karşıt görüşte olduğun için.

• Tabi öyle de, karşıt görüşte olmamın altında yatan bir neden olmalı. Onu da sen düşün

• bende milliyetçiyim kendimi seviyorum:))

1|1
    0|0
  • bunlar gibi aşırı milliyetci kişilerin dusunce yapısı olarak dagdaki teröristten farkı yoktur

2|1
    1|4
    • aşırı vatansever ile değiştirirsek eğer sana halt etmek düşer

• Jean giyen bir elinde iphone diğerinde kahve Amerika çok rerörö diyen kömünüstler gibisiniz. Farklı noktalarda aynı çelişkiler ve samimiyetsizliğe sahipsiniz.

0|1
    0|0
  • heyyyy biri benden mi bahsetti... milliyetçi hareket partisine de üyeyim, toplantılara da giderim. oktay vural ı çok severim :D

0|2
    0|0
  • Herhangi bir seyci ayrimina mensupluk ne kadar saçma ise bu da o kadar saçma. Önemli olan dahil olduğun sinif tuttuğun takim memleket etnik köken vs değil senin kişiliğin. Onu da buradan bakarak bilemem.

0|1
    0|1
  • Milliyetçilik görüntüde değildir... Milliyetçilik yürektedir... Sen dostlar alışverişte görsün hesabı milletin gözüne soka soka 'baak ben buyum...' dersen olmaz... İkincisi, yorumda bulunan beyefendiler (bazılarınıza beyefendi demeye dilim varmıyo ya neyse), bir kadın vatanını deli gibi sevemez, onun için canını bile vermeyi kabullenemez mi? Lütfen herşeyi kendinize yontmayın... Biz siz ne düşünürsünüz diye sevmiyoruz vatanımızı... Ecdad bizden ruz-ı mahşerde hesap sorar diye seviyoruz! Sizden elbet bulunur ama vatan elden giderse telafisi olmaz... Saygılarımla...

0|0
    0|0
    • Peki. sende'mi milliyetçisin?

• Yalnız bazı arkadaşlar iyi hoş da çok boş hakikaten... Beyni yok fikri var... Ömrünüz lak lak ile geçiyosa fazla gürültü yapmayın az ötede oynayın. Bu memleketin bedeni büyük aklı küçüklere emanet edilecek hali yok zaten...

• Ve evet anladığın üzere

• bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan
    bozkurt işareti ile kahramanlığa soyunan cici kızlar olduklarını düşünüyorum :)

0|1
    0|2
    • Bilip bilmeden böyle dersiniz, Ama bozkurt işaretinin Türklerin a 'dan z'ye milli sembollü olduğunu örtbas etme derdindesiniz değil'mi sayın çok bilmiş?

• "bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan" bu genellemeyi yapabiliyorsan ki bunun sebebi kurduğun cümledir. :D

• Her genelleme yanlış olacak diye bir kural yok milliyetçiliğin ne olup ne olmadığını bilmeden milliyetçiyim diyen gençlere duyurulur milliyetçilik hala ideoloji olup olmadığı bile belli olmayan bir görüştür kusurları da çoktur
      Bu durumda arkadaşım görüldüğü gibi bunu diyen insanlar bilgi sahibi değildir eğer öyle olsaydı üzerinde bu denli tartışmaların olduğu bir görüşü savunmazlardı :)

• önce Türkçe yazım kurallarını öğrensen iyi olurdu

0|2
    0|1
    • seni ne ilgilendirir bana ders'mi vereceksin kendince

• yok canım ders versem de anlamazsın zaten. Türkçüyüm diyorsun ama düzgün Türkçe kullanamıyorsun o yüzden söyledim açıklamamı yapayım da olur ya anlamazsın.

• Mhp tek millet tek dil tam istediğim gibi ama tek dine uymuyorum. Çoğu da allahuekber diye yürüyor. Sonuçta Türkler islamla araplaştı.

0|1
    0|1
    • Evet yerine getirenler Tek millet, Tek vatan, Tek devlettir. anladım yinede peki

• Biz Türk İslam Nizamını Üslenmiş Ülkücüleriz Arap İslamı Savunmuyoruz.

• Bunlar mı olağanüstü 😋

1|1
    0|2
  • Siz su erkek tipli asenalar degil misiniz ya? Kökünüz kurusun.

1|0
    0|1
  • Cumhuriyetçi olmak daha bir ayrıcalıklı abla..

1|0
    0|0
  • Cirkinsiniz. Ulkuculer ırkcıdır net.

0|0
    0|1
  • Asenalık bu 2. Fotoğraftakinlere kaldıysa Allah sonumuzu hayretsin.

0|0
    0|0
  • Milliyetçiliği seçenler güzellişiyor mu yani anlamadım

0|0
    2|1
    • Ne alaka :s ben kendim aşırı milliyetçiyim
      Buna fikriyat belirtilsin diye sordum.

• Komunist kızlar cok güzel olur

• Sen ona mı takıldın

• Gülünç.

2|1
    1|3
    • senin gibi yani?

• Ben gülümsetirim. Gülünçlük ise ayrı bir şey. Misal bir soru sorup verilen cevabı hazmedememek gibi.

• Buda Gülünç olanda Milliyetcileri Hazmedememe Dugusumu?

Yükleniyor...