Önerebileceğiniz güzel fimler varsa söyler misiniz?

Selaam Gençler ; Film izleyeceğim .. ACİL YARDIM!!! :D

Önerebileceğiniz güzel fimler varsa lütfeen söyleyin ... türü pek önemli değil fakat kısa bi konusunu yazarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler :D

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• "La Fille Sur La Pont"; Tümüyle siyah-beyaz ve geniş ekran olarak filme çekilen 'The Girl on the Bridge'in açılışında altı dakika süren bir söyleşi sahnesi yer alır. Bu sahnelerde 22 yaşında bir genç kız olan Adele'in (Vanessa Paradis) bir televizyon stüdyosunda anlattıklarına tanık oluruz. Yüzünü göremediğimiz ama ses tonundan sempatik biri olduğunu anladığımız sunucuya yaşamının son birkaç aylık bölümünden kesitleri anlatmaktadır. Adele yaşamının akışına hiçbir şekilde egemen olamamış, sürekli olarak sevmeye ve sevilmeye hasret çekmiş bir genç kızdır. Kaba hatlarıyla anlattığı yaşamına bakılırsa bu genç kızın yaşamı sürekli kötü şanstan ve başarısız ilişkilerden oluşmuştur. Bir erkekten diğerine koşerken bir türlü dengesini bulamazken hatalardan ders almayı da bilemediğini görürüz. Bunları da şu sözlerle açıklar: 'Daha önce yaptığım hatalardan ders almam gerekirdi. Yapamadım. Hiçbir zaman belli bir amaca hizmet edemedim. Hiçbir zaman mutlu olamadım. Gerçek mutluluğu hiçbir zaman yakalayamadım.' Adele'nin perdedeki görüntüsüne yapılan bir kesmeyle birkaç ay öncesine dönerek gece karanlığında Paris köprülerinden birine geçeriz. İntihara yeltenen Adele kendisini Seine nehrinin sularına bırakmak üzeredir. Yakınlarda bir yerde bulunan Gabor (Daniel Auteuil), bunalımlı kızla konuşmaya ve bağlantı kurmaya çalışır. Çeşitli sirklerde hedef tahtasına bağladığı genç kadınlara bıçak fırlatarak geçimini sağlayan Gabor açısından bu tür köprüler yeni 'hedef tahtası' adaylarını bulması için en iyi mekanlardır. İntihara yeltenen genç kadınlara bu türden tehlikeli bir iş teklifi yapmakta ve vazgeçirebildikleriyle beraber çalışmaktadır. Adele'e de bunları söyler ve kendisiyle çalışmasını teklif eder. Ancak Adele kararlıdır ve köprüden atlar. Gabor da onun arkasından atlar. Gabor'un bir özelliği de, o güne kadar kendisine hedef görevini yapan kadınların hiçbirisiyle yatmamış olmasıdır. Buna kaşılık Adele yoluna çıkan potansiyel sevgili adaylarının hiçbirisine hayır dememiştir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Yenilmezler (action)

İronsky (buda aynı)

John carter (izlerken ağladım lan)

Tesadüf (eskidir ama iyidir)

Kadın kokusu (alpaçino.tartışmaya kapalı)

Next (nicolas cage. mendil bulundur)

Siyah giyen adamlar3

sıkı aynasızlar (enteresan)

Doğaüstü (genç işi)

Ejderha dövmeli kız (manyak)

Senden bana kalan (george clooney)

0|0
    0|0
  • ...Benden bu kadar link

...Ölümcül içgüdü link

...Soguk dağ link

...Duvak link

0|0
    0|0
    • Sağol kardeşim hepsi 8-9 puan almış işi biliyosunn :D

• Çogunu izledim,saglam yapıtlardır.Romantik türü için son ikisi ideal.Artık keyfin hangisini isterse :)

• Bu cevap umarım yeterlı gelır :)) daha fazlasını ıstersen zaten ozelden yazarım sana :)))

Bence polisiye istersen ;training day

Mitolojik istersen ; lord of the rings, titanların savası, titanların öfkesı,

Macera-aksıyon; Ocean's 11 12 13 ;), bourne serisi , limitless,die hard 4

komedı istersen : hangover 1,2,

0|0
    0|0
    • Yanlız burda hiç izlemediğim yok ama Ocean's ı bayadır seyretmiyorum izleyebilirim tekrar :))

• Not: seni seviyorum

0|0
    0|0
  • white chicks

iki dedektif polisin acayip hikayesi sağlam komedidir ;)

0|0
    0|0
  • dördüncü tür...uzaylılar tarafından kaçırılma...gerçek hikayeye dayanıyor ve gerçek video ve ses kayıtları çekimlerde kullanılmış...en etkilendiğim filmlerden biridir ürpertiyor insanı the fourt kind izle mutlaka..

0|0
    0|0
  • Doğmamış.

0|0
    0|0
  • Jason STATHAM - Tetikçi 1- 2 izleyebilirsin.. aksiyon ağırlıklı..

0|0
    0|0
  • outpost

outlander

heat

golden compass

kadın kokusu

0|0
    0|0
  • incir recelini izle beyenmezsen ...

0|0
    0|0
  • abuk sabuk bir film

0|0
    0|0
  • İnside Man. Vakit güzel geçer.

0|0
    0|0
  • İzleme film.

0|0
    0|0
  • Aşk filmi : İngiliz Hasta

Macera : Yarından sonra, Dikey Limit, Devlet Düşmanı

Bilim-kurgu : Matrix

İdealist : V for Vandetta

Aile : Lorenzo'nun yağı

Polisiye : 88

Komedi : Ah mary vah mary

:)

eminim hepsini izlemişsindir çünkü hepsi eski film.

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 4

• Sherlock Holmes 1-2(dedeftif filmi ama eglenceli)

Limitless(zekayı zorluyor)

Taare Zameen Par(ince mesajlar veren duygusal dram komedi iceren cokgzl bi film)

0|0
    0|0
  • Malena (yön: Giuseppe Tornatore)

Komik, hüzünlü hoş bi film. Başrole Belluci var. Konusunu burada ayrintili vermiyim imdb'den bak.

0|0
    0|0
  • V For Vendetta yı izlemediysen izlemeni kesinlikle tavsiye ediyorum ama izlemişsindir :D

0|0
    0|0
  • Aşk yemini, the notebook

0|0
    0|0
Yükleniyor...