Grinin Elli Tonu filmi vizyona girdiğinde izleyecek misiniz?

Serisini okudum gerçekten güzel ve sürükleyici bir kitap etkisinden çıkamamıştım. Aslında fragmanı daha önceden izlemiştim ama tekrar karşıma çıktı ve sormak istedim... 14 Şubat'da filmi vizyona girecek fragmanı çok güzeldi asansör sahnesi özellikle siz ne düşünüyorsunuz? Ve oyuncu seçimleri çok başarılı olmuş özellikle Christian Grey ;)

0|0
19|19

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel oldugu kesin bdsm Sahip Sahibe Köle İlişkili Daha fazla kitap film yayın çıkması gerektiği düşüncesindeyim

2|0
    0|0
    • En iyi seçtiğin için saol. umarım güzel bir film olur ve bu tür yayınlar çıkmaya devam eder.

Erkekler Ne Diyor 18

• bende okudum kitabı. bdsm ağırlıklı bir fetiş içeriyor. hatta çoğu zaman fetiş değilde seks ağır basıyor. bu konuda yazarı eleştirmiyorum çünkü fetişi tam bilmiyordur. ama esas komedi o kitaba hayran kalıyoruz diye yorum yapan yüzlerce kız erkeğe rastlıyorum da burada biz bir fetiş dediğimizde onlarca hakaret işitiyoruz. bir arkadaşın yorumu çok doğru anlamadığınız ve yapamıycağınız şeyleri hayran kalmış gibi anlatmayın.

1|1
    0|0
  • Yapmayacağınız şeyleri izlemeyin. Kızların hiçbiri beğendiği film ve kitaplardaki gibi sevmiyor gemileri yakmıyor birisi için. Geçin siz bu romantizm , tutkulu aşk hikayelerini erkekler sizden daha duygulu ve tutkulu. Boşuna bu filmleri izleyip bu filmlerdeki gibi aşk istediğinizi söylüyorsunuz adamlarda inanıp ona göre adım atıyor. Bırak BDSM ' yi sevgilimin elini öpmem o benimkisini öpsün diyen kızlar var. Türk kızları mı köle fantazisi yapacak peh.

0|1
    1|0
    • haklısın aslında çoğu yapmaz hatta beni kullanıyor der :D

• Ondan dolayı kadınlar ne dediğini bilmeyen ve önemli kararların asla birlikte verilmemesi gerektiği canlılardır. Ben modern bir insanım eskinden böyle şeyleri eleştiridim ama şimdi hak vermeye başladım kadınlara hiçbir şey sormadan yaparsan hem işin yoluna girer hem de hayatta başarılı olursun.

• Kitabı kadar güzel olur umarım. Genelde kitapların film versiyonu pek tutmaz ama bu filmden çok şey bekliyorum, ayrıca izlemeden önce kitabı da okumanızı tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • Kitabı muhteşemdi bir solukta okumuştum. Filmini kaçırmak olmaz.

1|0
    0|0
  • kaçırırmıım :))) buda sorumu :)) kitaplarını ilk aldığım hafta bitirmiştim hiç unutma metrobüs de okuduğumda millek garip garip bana bakıyordu daha 10. sayfada falandım anlamıyordum fazla ama 50 70 . sayfalarda neden baktıklarını anladım :D

1|0
    0|0
  • ızleyecegım kıtabıyla beraber

1|0
    0|0
    • izle :D kitabı da oku :D

• Kıtabın yarılarına geldım. Bır haftaya kalmaz bıtırırım. Yalnız olmak lazım kıtabı okurken. Sonucta malum konular. Sonrasında fılm ve sonrasında dıger ıkı kıtabı

• Kitabını okumuştum

1|0
    0|0
  • filmi mi cıkıyor onun hmmm :D

1|0
    0|0
  • Bende kitabını okudum. Okurken zihnimde canlananları iyi artistler eşliğinde izlemek fena olmaz

1|0
    0|0
  • ilk fırsatta :)

1|0
    0|0
  • Kitabını yarıya kadar okuyabildim sıkıldım bıraktım sonra. Anlatımı yavan tamamen cinsellik olduğu için satan gereksiz bir kitap. Filmine sırf bu yüzden gidecekler oturup p*rno seyretsinler paraları da ceplerinde kalsın. Senaryo pizzacı sütçü senaryosu gibi çünkü.

0|0
    0|0
    • kitabı devam ettirseydin p*rno olmadığını anlardın sizin gibileri de anlamıyorum kitabı olmasaydı sadece filmi çekilseydi yine p*rno dermiydiniz -_-

• Devam ettirmedim işte sıkıldım konusu bunalttı biraz. Diğer kitaplarda ne oldu bilmiyorum pek.

• Grey anne sakın izleme dedi:)))

1|0
    0|0
  • Bazen kitaptan sonra filmler beklentiyi karşılamıyor umarım öyle olmaz

1|0
    0|0
  • Kitabi tam olarak yansitamamis ama filmde guzel duruyo yani sevgililer gununde cikiyo orasi ayri bir ironi

0|0
    0|0
  • Fragmanındaki şarkıya bayıldım l*n ben.

0|0
    0|0
  • Kitabıni okuyamadim ki ama kitabi okumadan izlemek istemem..

0|0
    0|0
    • ilk kitabı okumalısın zaten kendin kuruyorsun karakterleri daha güzel oluyor

• Gidicem tabii... benimle asansöre binermisin

0|0
    0|0
  • İlgini çeken hangi kısım

1|0
    0|0
    • fragmanı soruyorsan asansör kısmı falan soruyu tam anlamadım

• Izleme nedenin ne diyelim ya da kitabı sevme nedenin

Kızlar Ne Diyor 19

• Kitabın yüzde 90'ı cinsellik. Filmin fragmanlarını izledim ama rol seçimleri hiç uygun değildi bence ya da hiçlikten ziyade beklenenin altında kişilerdi. Chris' in kaslarına çokça vurgu yapılıyordu ama rolümüz biraz sönük kaldı. Karizmasına lafım yok ama hiç böyle hayal etmemiştim :) Anastasia... 24 yaşını tam göstermeyen bir rol bence. Kıyafetler, saç stili, makyajın dozuyla küçük göstermeye çalışılmış. Açıkçası rolleri uygun bulmadım ama yakışmışlar, izledikçe de ısınır zaten insan :) fragmanı gördüğümde sevindim. Film sevgililer gününde çıkıyor. Erkek arkadaşıyla, ileri gitmiş kişiler izlesin derim :) Yoksa kızlarımız utanabilir :)) Bende evde izlemeyi düşünüyorum ne yalan söyleyeyim :) Asansör sahnesi evet güzeldi :D

1|0
    0|0
  • Fragmanı yeni izledim, efsane bir kitaba yakışır bir film olmuşa benziyor. Kesinlikle gidip görülmeye değer.

1|0
    0|0
  • Kitap gibi olamaz

1|0
    0|0
    • hepsi öyle aslında kendin kuruyorsun karakterleri daha güzel ama filmdeki christian ile hayalimdeki christian aynı sdnfkjds

• vay be vizyona p*rno filmi geliyo olaya bak

1|1
    0|0
  • izleyeceğim tabi:) kitaplar bitti bakalım flimi nasıl olacak, fragmanını izledim :)

1|0
    0|0
  • kitabı kadar olur mu bilemedim

1|0
    0|0
    • göreceğiz ama ben hayal kırıklığına uğramam diye düşünüyorum

• Izlerım daha cıkmadan olay oldu

1|0
    0|0
  • ALLLAHİMMM HEYECANDAN OLUYORUM! Aynen Christian tam olmus ama Anastasia da fena degil:))

1|0
    0|0
    • herkes o kızı elestiriyo ama kitapta zaten o kadar güzel değil sadece kitapta esmer filmdeki beyaz tenli neyse mila kunis talipti role ama o da fazla dişi duru çekiciliği olan bir kız gerekiyordu alexis bledel da olurdu ama dakota johnson daha iyi yine de

• Yalniz esmer derken kahverengi sacliyo kastediyor hicbir zaman esmer ten degildi. Ayrica oyunculari bizzat yazar sectiginden ya da onayladigindan bilemiyorum bence o daha iyi biliyodur. İyi ki jamie dornan olmus gozleri her seyi tam tam olmus. Kiz da eh iste ama zaten klasik bir tip olmasi gerekiyodu dedigin gibi ama ortalamada degil onunda baya gideri var:) kismet bakalim

• tabiki izlicem kitaplarını bir solukta okumustum.

1|0
    0|0
  • uc kıtabı da okudum
    fılmıne de gıdıcem
    ama oyle bı beklentım yok acıkcası

1|0
    0|0
  • Izleyecem

1|0
    0|0
  • Kitabına aşık oldum :) filminede evlenme teklifi ederim heralde :D

1|0
    0|0
  • Fragmanı gördüğüm de çığlık atmıştım :D

1|0
    0|0
  • Matt Bomer'ı baş rol seçmediler isyanlardayım. Bilemiyorum gider miyim gitmez miyim..

0|0
    0|0
  • bence kitap da film de aşırı gereksiz. izlersem belki filmini izlerim onun da korsan alırım.

0|0
    0|0
  • Kitabın konusu nedir korku gerilimse gidebilirim

0|0
    0|0
  • Sus kızım okumayan var

0|0
    0|0
  • Kacırır mıyım tabi izliycem, başroldeki yakışıklı ah be...

0|0
    0|0
  • Tabik ama sinemaya gidemem nete dusunce evde arkla izlicez sozlestik bile :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...