Annemle ne yapabiliriz? Bir bakar mısınız?

Bugün 30 Ağustos. Tatil ve ben annemle kalıyorum. Annemle bugün ne yapabiliriz bir fikri olan var mı? İstanbul'dayız önerilerinizi bekliyorum çok geçmeden

Güncellemeler:
Gezmek, alışveriş yapmak falan zaten hep yaptığımız şey. Eğlenceli bir şey arıyoruz farklı olsun yani

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• ayri mi yasiyordunuz? uzun zaman sonra bir araya geliyorsaniz uskudara, kiz kulesinin oralara falan gidin oturun beraber manzara falan superdir. ya da alisveris merkezine gidin beraber alisveris yapin. hangi yakada oturdugunuzu bilmeden kiz kulesi dedim ama avrupa yakasinda da deniz kiyisinda olan yerleri secerdim yerinizde olsaydim. bunlari yapmak istemezseniz sinemaya gidin ikinizinde ortak zevki olan. ama genel olarak yapilabilecekler ya bir yerde oturup yemek esliginde sohbet etmek ya da alisveris yapmak :) tercih sizin :)

0|0
    0|0
    • Teşekkürler ayrı yaşıyoruz. Anadolu yakasındayız sorun değil ama o fikir hoş olursa gideriz de :)

• bende eic icin tesekkur ederim keyifli gezmeler :))

• Teşekkür ederiiz :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Emirgana sahile gidin.. sütiş gibi mekanda oturur yemeginizi yersiniz.. sahilde yürürsünüz. sonra istinye parka gecersiniz.. orada isterseniz sinemaya gidersiniz veya magazaları dolaşırsınız.. ne bileyim işte.. mal mal durma.. sende internette araştır birşeyler...

0|0
    0|0
  • Gezersiniz.

0|0
    0|0
  • Bugün hava kapalı avmlerden birine atın kendinizi alışveriş falan takılırsınız

0|0
    0|0
  • Nerede ikametgah ediyorsun?

0|0
    0|0
    • Kadıköy'e gelin dolaşırsınız e5 yolu üzerinde optimum da olabilir. ya da Avrupa yakasında bal mumu müzesi var orası da olabilir. Sonra Maltepe sahili şu son düzenlemelerden sonra gayet güzel olmuş diyorlar

Kızlar Ne Diyor 1

• Emirgan'a gidin dicem de lale dönemi değil. Rumeli Kavağı'na gidebilirsiniz mesela. Veya Sultanahmet'i gezebilirsiniz. Yemek yiyip bir yerde oturabilirsiniz. Ne tür bir şey istediğine bağlı, bilsem çok tavsiye veririm

1|0
    0|0
Yükleniyor...