Şafak Sezer mi yoksa Recep İvedik mi?

merhaba arkadaşlar özellikle beğendiğim bu iki komedyenden hangisini daha çok beğeniyor ya da izliyorsunuz?

• A) Şafak Sezer
    36% (4)77% (10)58% (14)Oy Ver
  • B) Recep İvedik
    64% (7)23% (3)42% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 12

• İkisini de sevmiyorum.

0|1
    1|0
  • Yalakalardan hoşlanmam..

0|1
    0|0
  • şafak sezer adamın hasıdır

0|1
    1|0
  • Şafak sezer

0|1
    0|0
  • Şahan yazsan daha doğru olurdu

0|1
    0|0
    • herkes recep ivedik karakterini daha çok sevdiği ve kullandığı için tercih etmiştim olabilir dostum :)

• Ata demirer

0|1
    0|0
  • Cem Yılmaz neden şıklar arasında yok :P neyse madem böyle Şafak Sezer

0|1
    0|0
  • Şahan Gökbakar olmasin o

0|1
    0|0
  • Devrime ihanet edenlerin tipine gülerim..

0|1
    0|0
    • ooooo mura başkan burdamıydın sen:):):)

• sadece bu ülke değil bu ülke gibi birçok dünya ülkeleri bu boş devrim ayaklarıyla çok çektiler tabi sonunda ne oldu herkes özüne döndü artık insanlar fıtrata uygun ancak mutlu olabileceklerini farkettiler artık komünizm miş sosyalizm miş bitti artık bunlar eğer gerçek bir devrim varsa o da insanların inanma gereğini hissetmelerinden dolayı yapmış oldukları ihanet ve alçaklıklara demokratik şartlarda sandıklarda her ne şartlar altında olursa olsun adalet ve birliğin çerçevesinde birbirlerine bağlanıp kimi temsil edilmesini tercih edip onu seçerek nazi veya israil dayatması sistemlerle artık insanları felaket ve sonunda mutlaka bitip tükenecek geçici baskıcı zorba sistemleri ayaklar altına alıyor!

• Ülkeni geçen yıl yakan gezi olayları tamamen bir komunist ayaklanmasıydı. Polis zoruyla bastırılmaya çalışıldı örtbas edilmeye çalışıldı. Ama kızıl meşale ruhu hala Berlin'deyse Paris sokaklarındaysa nazımın dörtlüklerinden yola çıkıpda gelmedik. Tabiki onun dediği gibi akrep gibisin kardeşim ama..http://youtu.be/cZUdXx8BTmk

• Şafak Sezer.

0|0
    0|0
  • Recep daha iyi

0|0
    0|0
  • Şafak ivedik:D
    Sustum tamm

0|1
    0|0
Yükleniyor...