Misyonerlik hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Fikirlerinizi bekliyorum .Misyonerlik hakkındaki bilgileriniz nelerdir ve sitedeki misyonerlik faaliyetleri hakkındaki reklamlara dikkat ettiniz mi ?

Güncellemeler:
link

link

Birinci link reklam ,ikinci link açılan site.

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• yanlış bi yol

ama adamlar amaçlarına her türlü hizmet ediyolar onun için imrenilcek hareketler bnce bizim öyle olmamız lazım

afrikalı hristiyan misyonerler halka zarfla para dağıtıp bunu size isa gönderdi boş zarf dağıtıp bunu da muhammed gönderdi diolarmış adamların kafa hiç durmuyo sürekli çalışıyo afrika da bile durmuyolar çalışıyolar

1|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• hiç iyi şeyler düşünmüyorum.

0|1
    0|0
  • 1 sene misyonerlerle yaşamış biri olarak aman diyeyim hiç iyi bir şey değil.

0|1
    0|0
  • Bağnazlığın hasını onlarda gördüm.

0|1
    0|0
    • hristiyanforum a giriyordum bir ara.Sen oraya gir bak bağnazlığın hasını göreceksin :/

• cxdddddddddddddddddffffffffffffff

0|0
    0|0
  • hiç düşünüyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• reklam mı denk gelmedim ben.

0|1
    0|0
  • Kızlar soruyor'un kurucuları nerede? Birleşik Devletler'de

Birleşik Devletler'de kim var? Evanjelistler

Evanjelistler ne yapar? Hristiyanlığı yayar.

Kizlarsoruyor.com Birleşik Devletler'in ajanıdır, amacı bizi dinimizden etmektir.

Hep Amerikanın ve İsrail'in oyunları bunlar.

0|1
    0|0
  • Bunu mu diyorsun :)

link

0|1
    0|0
    • Evet ,tam olarak bu :)

• Ne kadar doğru konuştun kardeşim ,teşekkür ederim .

• Ben yerinde olan bu soru için teşekkür ederim. Sen sorana kadar farketmemiştim bile.

Bir de link

• dikkatimi çekmedi pek umursamıyorum ama gel derlersede hayır demem gider bakarım napıyolar acaba diye :D

0|1
    0|0
  • Ben hiç görmedim öyle reklam ama :(

0|1
    0|0
    • @güncelleme Linkte reklam vermişin ama ben bu sitedeki reklamları açmaya karşıyım kendimce :P

• Aslında yaptığım yanlış link verince onlara hizmet etmiş gibi oldum resmen .Sormak istediğim aslında içimize girip nasıl bunu bu kadar aleni bir şekilde yapabiliyorlardı.Maksadını aştı biraz .:)

• Herşey para ile çalışıyor ;)

Yükleniyor...